REKLAMA
Narkoprasówka (21.03.18)

Kolejna narkoprasówka - z kraju i ze świata!

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Media z kraju i ze świata :)

Odsłony

165

Z kraju


Coraz więcej osób w Łodzi zażywa dopalacze! Wydaje im się, że ktoś ich ściga i chce zamordować

Jeden z mężczyzn nim do kliniki przywiozło go pogotowie biegał po ulicy i krzyczał, że gonią go Rosjanie w skórzanych płaszczach.

"Ocaleni". Nowy program o uzależnieniach w TVP1. Prowadzi Rafał Porzeziński

TVP1 rozpoczyna emisję nowego programu "Ocaleni", który porusza temat uzależnień. Przedstawia historie ludzi, którzy doświadczyli piekła nałogu, ale w którymś momencie rozpoznali swój problem i teraz żyją w trzeźwości.

Ranczo Nadziei w Nysie czeka na uzależnionych mężczyzn

Przy nyskim klasztorze Franciszkanów zaczyna funkcjonować pierwsza w Polsce wspólnota Ranczo Nadziei. Uzależnieni będą ją tworzyć razem ze świeckimi misjonarzami i wolontariuszami z Brazylii, Urugwaju i Niemiec.

Narkotykowy szlak do Europy wiedzie przez Hiszpanię

Skandal literacki, głośne aresztowanie i spektakularny napad na szpital przypominają Hiszpanom, że ich kraj to otwarte drzwi dla narkotyków wlewających się do Europy.
   

Ze świata po naszemu


Kirsten Gillibrand mówi głośno swoje zdanie

Nowojorska senator Kirsten Gillibrand nazywa firmy opioidowe aktywnymi przeciwnikami legalizacji marihuany.

Nowy Jork chce zalegalizować medyczną marihuanę dla zwierząt

NNowojorskie zwierzęta domowe będą mogły wkrótce skorzystać z leczenia medyczną marihuaną. Amy Paulin wprowadziła w czwartek ustawę, która pozwoli weterynarzom na przepisanie medycznej marihuany dla zwierząt

Kino, w którym można palić marihuanę

Zimna Coca-Cola, duży kubełek popcornu, wygodny fotel i …. tłusty joint. Czy nie brzmi to pięknie? Zbyt pięknie by było to prawdziwe? Błąd! W Denver otwierają pierwsze kino, w którym będzie można palić zioło.

   

Z akwarium


Bogdan wiezie z Niemiec narkotyki!!!

Bogdan z Mariuszem jadą do Niemiec po samochód. W trakcie podróży Berg wypytuje dawnego przyjaciela czy szukał swojej byłej dziewczyny – zdenerwowany Mariusz nie chce o tym rozmawiać! Na miejscu zdziwiony Bogdan dowiaduje się, że ma wracać nowym autem. W drodze odkrywa, że… są w nim schowane narkotyki!!!
   

Ze świata po zagranicznemu


Victim’s Sister Helped Teenage Drug Dealers Avoid Prison

Wielka Brytania. Dwóch nastoletnich dilerów uniknęło więzienia po tym, jak siostra innego nastolatka, który śmiertelnie przedawkował kupione od nich MDMA, napisała list, w którym podkreśliła, że rodzinie ofiary nie zależy na zemście i niszczeniu młodym ludziom życia.(DeepDotCom)


Canadians Who Smoke Weed Could Be Banned From Entering US'

Tak, dobrze czytacie. Paląc marihuanę Kanadyjczycy ryzykują, że zostaną objęci zakazem wjazdu na terytorium kraju, gdzie jest ona w kilka stanach legalna.(High Times)


State Lawmakers Want To Triple The Limits of Marijuana Possession

Legislatorzy ze stanu Maryland proponują potrojenie wymiaru dozowlonej do poisadania ilości marihuany. (High Times)

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Przeżycie mistyczne
  • Szałwia Wieszcza

Dom. Przytulny pokój. Chęć przeżycia czegoś pięknego.

Szałwia Wieszcza. Boska. Salvia Divinorum. Roślina rytualna używana od dawna przez meksykańskich Indian - Mazateków. Odmiana gatunku, który wywołuje specyficzne efekty zmieniające strukturę świadomości. Zalicza się do grupy substancji psychodelicznych.Jej moc jest ogromna. Z góry mówię, że nie jest żal mi żadnych wariatów prezentujących swe 'bad-tripy' po jej zapaleniu na youtube. To Nauczycielka, która oczekuje szacunku i pokory. A nie zwykłego 'zabawienia się'.

  • Dimenhydrynat

Poniewaz nigdy wczesniej nie mialam nic wspolnego ze srodkami odurzajacymi wywolujacymi halucynacje postanowilam zobaczyc jak

to jest. Wybralam avio- dostepny w kazdej aptece halucynogen;)). Kupilam 3 opakowania (waze 60 kilo). Pare dni przed TYM

dniem sprawdzilam jeszcze czy czasami nie jestem uczulona (nie bylam) no i teraz tylko czekalam na stosowna okazje. Byl nia

wyjazd ze znajomymi na weekend do domku w lesie. Przyjechalismy w piatek wieczorem, dopiero okolo 23 zazylismy (jeden kolega

  • Gałka muszkatołowa
  • Pierwszy raz

Pewnego dość nudnego, grudniowego popołudnia, po niedawnym zasłyszeniu pierwszych informacji o nadużywaniu gałki muszkatołowej, postanowiłem własnoręcznie poznać tę drugą stronę popularnej przyprawy.

O 16:07 zjadłem 6 świeżo zmielonych orzechów z jogurtem naturalnym i dżemem. Prawdopodobnie istnieją lepsze metody konsumpcji w tym przypadku, moja nie sprawdziła się. Nawet pół słoika dżemu malinowego nie zamaskowało intensywnie pachnącej gałki. Pomogło zapijanie colą. Ogólnie rzecz biorąc sama konsumpcja była najgorszą rzeczą w całym tym doświadczeniu.