Narkoprasówka (21.03.18)

Kolejna narkoprasówka - z kraju i ze świata!

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Media z kraju i ze świata :)

Odsłony

174

Z kraju


Coraz więcej osób w Łodzi zażywa dopalacze! Wydaje im się, że ktoś ich ściga i chce zamordować

Jeden z mężczyzn nim do kliniki przywiozło go pogotowie biegał po ulicy i krzyczał, że gonią go Rosjanie w skórzanych płaszczach.

"Ocaleni". Nowy program o uzależnieniach w TVP1. Prowadzi Rafał Porzeziński

TVP1 rozpoczyna emisję nowego programu "Ocaleni", który porusza temat uzależnień. Przedstawia historie ludzi, którzy doświadczyli piekła nałogu, ale w którymś momencie rozpoznali swój problem i teraz żyją w trzeźwości.

Ranczo Nadziei w Nysie czeka na uzależnionych mężczyzn

Przy nyskim klasztorze Franciszkanów zaczyna funkcjonować pierwsza w Polsce wspólnota Ranczo Nadziei. Uzależnieni będą ją tworzyć razem ze świeckimi misjonarzami i wolontariuszami z Brazylii, Urugwaju i Niemiec.

Narkotykowy szlak do Europy wiedzie przez Hiszpanię

Skandal literacki, głośne aresztowanie i spektakularny napad na szpital przypominają Hiszpanom, że ich kraj to otwarte drzwi dla narkotyków wlewających się do Europy.
   

Ze świata po naszemu


Kirsten Gillibrand mówi głośno swoje zdanie

Nowojorska senator Kirsten Gillibrand nazywa firmy opioidowe aktywnymi przeciwnikami legalizacji marihuany.

Nowy Jork chce zalegalizować medyczną marihuanę dla zwierząt

NNowojorskie zwierzęta domowe będą mogły wkrótce skorzystać z leczenia medyczną marihuaną. Amy Paulin wprowadziła w czwartek ustawę, która pozwoli weterynarzom na przepisanie medycznej marihuany dla zwierząt

Kino, w którym można palić marihuanę

Zimna Coca-Cola, duży kubełek popcornu, wygodny fotel i …. tłusty joint. Czy nie brzmi to pięknie? Zbyt pięknie by było to prawdziwe? Błąd! W Denver otwierają pierwsze kino, w którym będzie można palić zioło.

   

Z akwarium


Bogdan wiezie z Niemiec narkotyki!!!

Bogdan z Mariuszem jadą do Niemiec po samochód. W trakcie podróży Berg wypytuje dawnego przyjaciela czy szukał swojej byłej dziewczyny – zdenerwowany Mariusz nie chce o tym rozmawiać! Na miejscu zdziwiony Bogdan dowiaduje się, że ma wracać nowym autem. W drodze odkrywa, że… są w nim schowane narkotyki!!!
   

Ze świata po zagranicznemu


Victim’s Sister Helped Teenage Drug Dealers Avoid Prison

Wielka Brytania. Dwóch nastoletnich dilerów uniknęło więzienia po tym, jak siostra innego nastolatka, który śmiertelnie przedawkował kupione od nich MDMA, napisała list, w którym podkreśliła, że rodzinie ofiary nie zależy na zemście i niszczeniu młodym ludziom życia.(DeepDotCom)


Canadians Who Smoke Weed Could Be Banned From Entering US'

Tak, dobrze czytacie. Paląc marihuanę Kanadyjczycy ryzykują, że zostaną objęci zakazem wjazdu na terytorium kraju, gdzie jest ona w kilka stanach legalna.(High Times)


State Lawmakers Want To Triple The Limits of Marijuana Possession

Legislatorzy ze stanu Maryland proponują potrojenie wymiaru dozowlonej do poisadania ilości marihuany. (High Times)

Oceń treść:

Average: 9.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
 • LSD-25
 • Marihuana
 • MDMA (Ecstasy)
 • Przeżycie mistyczne

Chęć przeżycia czegoś nowego, przyjazd przyjaciółki z nad morza, podekscytowanie, lekki strach. Otoczenie: Grupka bliskich przyjaciół dom, osiedle Wakacje, przyjechała do mnie przyjaciółka z nad morza z którą planowałem pierwszy raz spróbować lsd jak też mdma. Nadszedł oczekiwany przez nas wieczór.

Historia ta jest z przed paru miesięcy postanowiłem ją opisać gdyż było to bardzo niezwykłe przeżycie dla mnie jak też jestem teraz osobą bardziej doświadczoną.

Myślę że naprawdę warto jest przeczytać trip raport będzię on przestrogą jak też opisaniem czegoś naprawdę mistycznego.

 

Witam chciałbym opisać tutaj przebieg swojego 1 niezwykłego tripa który był nieplanowany aż tak, jak też jest to mój pierwszy trip raport.

 • Dekstrometorfan
 • Tripraport

Set: Pozytywny nastrój, lekka ekscytacja ale utrzymuję wewnętrzny spokój. Setting: Piątek wieczór, senne kilkutysięczne miasteczko. Miejscówka nr1: kilkuosobowa posiadówa przy browarze w zacisznym miejscu koło szkoły i bliskości lasu. Miejscówka nr2 (docelowa): Miniobóz gdzieś w polach, ok 1 km od miejsca nr1.

Prolog

 • Alprazolam
 • DOC
 • Pozytywne przeżycie

Mieliśmy nie brać, ale bierzemy! (Ja i P.) Miły wieczorek przy piwku. Oglądaliśmy Britain's Got Talent, który wprowadził nas w bardzo wesoły klimat. Przeprosiliśmy się za wszystkie podłe sprawy ;) Poprosiliśmy Wielki Umysł o wyrozumiałość :D

Informacja: To nie jest trip t.rydzyka, jestem jedynye osobą, zamieszczającą trip kumpla, który nie ma tu konta. Mój własny trip, mam nadzieję, wkrótce. Wstępnie umieszczone w kategorii LSD, po researchu okazuje się, że to DOC

Wrzuciliśmy 1 mg Xanaxu (Alprazolam) Slow Release. Nastrój: Bardzo miły, zrelaksowany. Lekkie podniecenie. Siedzimy w pokoju, całe piętro jest nasze, nikogo oprócz nas nie ma. Oglądamy Donnie Darko i czekamy na... boom :)

 • Dekstrometorfan
 • Dimenhydrynat
 • Pierwszy raz

Noc. W swoim pokoju :)

Od jakiegoś czasu czytałem o tym mix'ie. Z Avio się nigdy nie bawiłem, a z DXM moja najwyższa dawka to właśnie 450mg, więc szału nie ma. Halucynacje po tym podobno są wyśmienite (a może jednak nie...), więc nie zaszkodzi spróbować :D Biorę w nocy, mając lekko oświetlony pokój led'ami, więc jest fajny półmrok. Dodam, że 3 godziny przed wzięciem wypiłem sobie taniego energetyka z Tesco za 3zł, żeby nie usnąć :D Podobno kofeina w rozsądnych dawkach zmniejsza ryzyko bad tripa i rozluźnia. W większych jest nie zalecana wg. wikipedii z dxm (zresztą jak każdy stymulant).

randomness