Narkoprasówka (19.03.18)

Kolejna narkoprasówka, tym razem wzbogacona o sekcję wydarzeń zagranicznych, opisanych w językach zagranicznych, oraz sekcję specjalną ;)

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Media z kraju i ze świata :)

Odsłony

181

Z kraju

Podróż w oparach dymu ze skręta zakończył w komendzie policji. Narkotyki ukrył w… bieliźnie

W sobotnie popołudnie podczas patrolu w okolicach Świecia policjanci zatrzymali do kontroli audi. Za kierownicą siedział 21-letni mieszkaniec naszego powiatu. Uwagę funkcjonariuszy zwróciło jego dziwne zachowanie.

O tym, jak wyrafinowana skrytka nie zdała egzaminu.

Rodzeństwo z Wołomina sprzedawało narkotyki

Rodzeństwo, brata i siostrę w wieku 28 i 25 lat zatrzymali kryminalni wołomińskiej Komendy. W miejscu zamieszkania znaleziono narkotyki, wagę elektroniczną, notatnik z zapiskami „księgowymi” oraz kradzionego Mitsubishi Outlander.

Co budujące, panią potraktowano łagodniej.

Kontrola drogowa z dozorem za posiadanie narkotyków

Zatrzymaniem mężczyzny i zabezpieczeniem marihuany zakończyła się przeprowadzona na ulicy Lisowickiej w Lublińcu kontrola drogowa volkswagena. Amator substancji odurzających pozostaje pod policyjnym dozorem.

Tak, zgadliscie. Powodem kontroli było tradycyjnie "nerwowe zachowanie".

Handel amfetaminą w Pucku: 4 osoby zatrzymane. KPP Puck skonfiskowała kilkadziesiąt gramów narkotyków

Policjanci KPP Puck ujawnili grupę czterech mężczyzn zamieszanych w narkotykowe przestępstwa. W mieszkaniu było kilkadziesiąt gramów amfetaminy i marihuany. Jeden z zatrzymanych handlował środkami odurzającymi i to on będzie miał poważne kłopoty.

Zaskakująco biało w kraju o tej porze roku.

Zatrzymali mężczyznę w centrum miasta. Okazało się, że ma ponad 200 porcji narkotyków

Policjanci z bielskiego samodzielnego pododdziału prewencji zatrzymali 36-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków.

Czy Was również zastanawia w jaki sposób manifestuje się samodzielność rzeczonego pododdziału?

Z akwarium:

Na dobre i na złe, odcinek 703: Blanka w areszcie za narkotyki!

Rozstanie zakochanych z "Na dobre i na złe" będzie miało fatalne skutki! Blanka Consaldia tak bardzo przeżyje fakt, że Maciek ją zostawił, że postanowi zaszaleć, by zapomnieć o swoim cierpieniu.

Ze świata po zagranicznemu

This State Just Shut Down 40 Medical Marijuana Dispensaries

Jeśli prowadzisz legalny marihuanowy biznes w Michigan, lepiej trzymaj sie zasad. Tamtejsze władze właśnie zamknęły 40 przychodni z medyczną marihuaną. (High Times)

10,000 Marijuana Plants Seized In Military-Supported Drug Bust

Nowa Zelandia. Akcja smutna, acz trzeba przyznać, że nieco bardziej imponująca, niż działania naszego CBŚP, które najwyraźniej musi dodawać sobie powagi przeliczając przechwycony towar na enigmatyczne "działki dilerskie". Podczas będącego już ponoć tradycją corocznego oblatywania podejrzanych okolic, połączone siły nowozeladzkiej Policji i Sił Obrony Powietrznej ustrzeliły 10 000 roślin konopi. (High Times)

Narcopisos: Spain's 'drug flats' give focus for fight against heroin threat

Smutny obrazek ze słonecznej Hiszpanii: lokalne grupy obywateli apelują do policji, by ta ogarnęła panoszących się w sąsiedztwie dilerów.(The Guardian)

Clubbers need 'access to drug safety testing'

Rzecz, która zawsze cieszy: info w dużym medium o potrzebie redukcji szkód i dostępu do testowania narkotyków. Mowa o działalności organizacji The Loop, którą powinniście już kojarzyć. (BBC News)

Trial Set for Utah Man Accused of Running Darknet Drug Trade

Kolejna historia wpadki darnetowego dilera, tym razem specjalizujacego się w importowanych z Chin opioidach. (DeepDotWeb)

Inside the dark web drug trade

Darknetowe markety po raz kolejny, tym razem w obszernym artykule. Wizytujących dziennikarzy oprowadza po mrocznym światku tajemniczy "nastolatek z Calgary".(CBC Calgary)

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • LSD-25

dojebana chata we wsi Wygoda, uczucie bezpieczeństwa pod względem odległości od miasta, zawsze się martwię o przypał ze strony sąsiadów, współlokatorów etc., natomiast towarzyszami mi byli mój przyjaciel i były partner + jego dziewczyna moje nastawienie było dobre a ów kumpel jest osobą, której najbardziej ufam, natomiast z jego dziewczyną niby się lubimy, ale jest w tym jakaś zazdrość i niezręczność wieczór i trap z głośników

Ponieważ kwas poleciał po pixach, wspomnę najpierw o nich. Były to różowe Donkey Kong o kształcie i wizerunku małpiej głowy. Googlaliśmy te pixy i było parę komentarzy, że ktoś po niej umarł, więc postanowiliśmy wziąć pół (19:45). Później okazało się, że o heinekenach (poprzednie doświadczenie) też tak pisali, a więc chyba o wszystkich są takie informacje. Niemniej dobrze wyszło, bo miło nas porobiło, a starczyło na dłużej. Wiedzcie, że z T. rozstaliśmy się rok temu po czterech latach związku, w tym 6 miesiącach mieszkania razem.

  • Inne
  • Tripraport

Pierwsza dawka przyjęta w szkole, dwie pozostałe w domu. Oczekiwałem czegoś zadowalająco przyjemnego. Przed zażyciem byłem mocno niewyspany i w słabym humorze.

Pierwszą styczność z HEX-ENem miałem miesiąc temu. Była to mała ilość zażyta na testa, ale nie o tym teraz. Chciałbym opisać moje wczorajsze doświadczenie związane z tą substancją.
Wpadłem w posiadanie 2g tego specyfiku. Sort przypominal crystaline powder (biały pył, puder, krystaliczny, lepki, odbijający światło).

  • 4-HO-MET
  • Pozytywne przeżycie

Ciemny pokój, grudniowa noc, ambient z głośników.

 

  • Dekstrometorfan

Wiek: Ja 18, koleżanka 16.

Doświadczenie: MJ, Wszelkiego rodzaju mieszanki ziołowe, proszki kolekcjonerskie, tryptaminy, dxm.

Set & Setting: Mały las, przedmieścia jakiegoś dużego miasta w Polsce. Nastroje dobre, gdyż oboje mieliśmy długą przerwę z tą substancją.