REKLAMA
Narkoprasówka (09.05.18)

Z kraju i ze świata, po naszemu i zagranicznemu.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Media z kraju i ze świata :)

Odsłony

92

Z kraju


Próbowali przemycić na Ukrainę blisko ćwierć tony narkotyków. W luksusowych bmw

Trójka Ukraińców działała na terenie Unii Europejskiej, Ukrainy i Rosji. Wpadli, kiedy próbowali wywieźć z Polski na Ukrainę żywicę konopi o wadze 237 kilogramów. Narkotyki ukryte były w progach luksusowych samochodów bmw.

III Międzynarodowa Konferencja „Medyczna marihuana w teorii i praktyce”

W dniach 26-27 maja 2018r. odbędzie się III Międzynarodowa Konferencja „Medyczna marihuana w teorii i praktyce”, organizowana przez Fundację Krok Po Kroku i Koalicję Medycznej Marihuany.

W dłoni reklamówka z suszem, a obok waga elektroniczna. Przed policją ukryli się w krzakach

21- i 22-latek przed policją schowali się w krzakach, gdy zobaczyli funkcjonariuszy, przedmioty odrzucili na bok, twierdząc, że nie należą do nich.

Bawili się przy ognisku we Włocławku. Palili marihuanę

Do włocławskiego dyżurnego zadzwonił we wtorek pracownik nadleśnictwa z informacją o grupie osób, która około 22 rozpaliła ognisko w lesie przy ulicy Promiennej we Włocławku. Wysłani na miejsce policjanci zastali tam 6 osób, z których dwie zachowywały się nerwowo. - Policjanci postanowili sprawdzić co jest powodem ich zdenerwowania. Podczas kontroli ujawnili przy nich zawiniątka z białym proszkiem oraz suszem.

   

Ze świata po naszemu


Marsz dla marihuany

W czeskiej Pradze miał miejsce coroczny marsz poparcia dla legalizacji marihuany do celów rekreacyjnych. Aktualnie w Czechach marihuana jest legalna tylko do celów medycznych, ale Partia Piratów już zapowiedziała, że przedstawi ustawę legalizującą "trawkę" do celów rekreacyjnych. Piraci chcieliby też, żeby osoby prywatne mogły prowadzić niewielką uprawę marihuany. Wg szacunków policji w marszu wzięło udział ok. 8 tys. ludzi.

Jak wygląda życie na najbardziej znanej plantacji marihuany?

W świecie hodowców konopi Mel Frank jest prawdziwą legendą. I co ciekawe, napisane kilkadziesiąt lat temu porady dotyczące hodowli marihuany nadal są aktualne. Jak niektórzy mówią, książka autorstwa Mela to prawdziwa Biblia dla hodowców konopi. Jednak to nie książka jest motywem przewodnim tego artykułu, a niesamowita seria zdjęć stworzona przez Mela, pokazująca plantacje konopi z ponad 30-letnim stażem, od kuchni.

Miley Cyrus: "Marihuana to moja pierwsza i jedyna miłość!" Znów pali?

Spytana o to, czy pali, powiedziała: "Chciałabym, ale nie. Jestem bardzo skupiona na swojej pracy. Marihuana jest najbardziej magiczną, wspaniałą rzeczą, moją pierwszą i prawdziwą miłością. Nie ma jej jednak ze mną na tym etapie mojego życia. Ale jestem pewna, że pewnego dnia znów szczęśliwie się w nim znajdzie."


   

Ze świata po zagranicznemu


Correlation between secondhand marijuana and tobacco smoke exposure and children ED visits

Nowe badanie analizuje związek miedzy narażeniem dzieci na bierne wdychanie dymu z tytoniu i marihuany a częstotliwością ich wizyt na oddziałach ratunkowych oraz występowania u nich kojarzonych z używaniem tytoniu chorób układu oddechowego. (Science Daily)


Alphabay Vendor ‘EtiKing’ Sentenced to Life in Prison

Jeremy Ache, 43-letni vendor z Alphabay, znany tam jako EtiKing i sprzedający m.in. etizolam, RC-opioidy i dysocjanty, LSD i DMT został skazany przez amerykański sąd na dożywocie. (DeepDotWeb)


Walmart's Dumb New Opioid Policy Could Cost Lives

Sieć Walmart szumnie ogłasza swój akces do walki z epidemią opioidów. Niestety, akces ten polega na wprwadzeniu zasady jednorazowego nabywania przez chorych góra tygodniowego zapasu leków, co może okazać się dla nich bardzo uciążliwe, a nawet niebezpieczne. (Vice US)


FDA-Approved Study of Marijuana for Vets with PTSD Starts Phase 2

Prowadzone przez MAPS i zaaprobowane przez FDA kliniczne badania nad użytecznością marihuany w terapii weteranów dotknętych PTSD pomyślnie weszły w fazę drugą. (High Times)


Oceń treść:

Brak głosów
randomness