REKLAMA




Narkoprasówka (09.05.18)

Z kraju i ze świata, po naszemu i zagranicznemu.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Media z kraju i ze świata :)

Odsłony

94

Z kraju


Próbowali przemycić na Ukrainę blisko ćwierć tony narkotyków. W luksusowych bmw

Trójka Ukraińców działała na terenie Unii Europejskiej, Ukrainy i Rosji. Wpadli, kiedy próbowali wywieźć z Polski na Ukrainę żywicę konopi o wadze 237 kilogramów. Narkotyki ukryte były w progach luksusowych samochodów bmw.

III Międzynarodowa Konferencja „Medyczna marihuana w teorii i praktyce”

W dniach 26-27 maja 2018r. odbędzie się III Międzynarodowa Konferencja „Medyczna marihuana w teorii i praktyce”, organizowana przez Fundację Krok Po Kroku i Koalicję Medycznej Marihuany.

W dłoni reklamówka z suszem, a obok waga elektroniczna. Przed policją ukryli się w krzakach

21- i 22-latek przed policją schowali się w krzakach, gdy zobaczyli funkcjonariuszy, przedmioty odrzucili na bok, twierdząc, że nie należą do nich.

Bawili się przy ognisku we Włocławku. Palili marihuanę

Do włocławskiego dyżurnego zadzwonił we wtorek pracownik nadleśnictwa z informacją o grupie osób, która około 22 rozpaliła ognisko w lesie przy ulicy Promiennej we Włocławku. Wysłani na miejsce policjanci zastali tam 6 osób, z których dwie zachowywały się nerwowo. - Policjanci postanowili sprawdzić co jest powodem ich zdenerwowania. Podczas kontroli ujawnili przy nich zawiniątka z białym proszkiem oraz suszem.

   

Ze świata po naszemu


Marsz dla marihuany

W czeskiej Pradze miał miejsce coroczny marsz poparcia dla legalizacji marihuany do celów rekreacyjnych. Aktualnie w Czechach marihuana jest legalna tylko do celów medycznych, ale Partia Piratów już zapowiedziała, że przedstawi ustawę legalizującą "trawkę" do celów rekreacyjnych. Piraci chcieliby też, żeby osoby prywatne mogły prowadzić niewielką uprawę marihuany. Wg szacunków policji w marszu wzięło udział ok. 8 tys. ludzi.

Jak wygląda życie na najbardziej znanej plantacji marihuany?

W świecie hodowców konopi Mel Frank jest prawdziwą legendą. I co ciekawe, napisane kilkadziesiąt lat temu porady dotyczące hodowli marihuany nadal są aktualne. Jak niektórzy mówią, książka autorstwa Mela to prawdziwa Biblia dla hodowców konopi. Jednak to nie książka jest motywem przewodnim tego artykułu, a niesamowita seria zdjęć stworzona przez Mela, pokazująca plantacje konopi z ponad 30-letnim stażem, od kuchni.

Miley Cyrus: "Marihuana to moja pierwsza i jedyna miłość!" Znów pali?

Spytana o to, czy pali, powiedziała: "Chciałabym, ale nie. Jestem bardzo skupiona na swojej pracy. Marihuana jest najbardziej magiczną, wspaniałą rzeczą, moją pierwszą i prawdziwą miłością. Nie ma jej jednak ze mną na tym etapie mojego życia. Ale jestem pewna, że pewnego dnia znów szczęśliwie się w nim znajdzie."


   

Ze świata po zagranicznemu


Correlation between secondhand marijuana and tobacco smoke exposure and children ED visits

Nowe badanie analizuje związek miedzy narażeniem dzieci na bierne wdychanie dymu z tytoniu i marihuany a częstotliwością ich wizyt na oddziałach ratunkowych oraz występowania u nich kojarzonych z używaniem tytoniu chorób układu oddechowego. (Science Daily)


Alphabay Vendor ‘EtiKing’ Sentenced to Life in Prison

Jeremy Ache, 43-letni vendor z Alphabay, znany tam jako EtiKing i sprzedający m.in. etizolam, RC-opioidy i dysocjanty, LSD i DMT został skazany przez amerykański sąd na dożywocie. (DeepDotWeb)


Walmart's Dumb New Opioid Policy Could Cost Lives

Sieć Walmart szumnie ogłasza swój akces do walki z epidemią opioidów. Niestety, akces ten polega na wprwadzeniu zasady jednorazowego nabywania przez chorych góra tygodniowego zapasu leków, co może okazać się dla nich bardzo uciążliwe, a nawet niebezpieczne. (Vice US)


FDA-Approved Study of Marijuana for Vets with PTSD Starts Phase 2

Prowadzone przez MAPS i zaaprobowane przez FDA kliniczne badania nad użytecznością marihuany w terapii weteranów dotknętych PTSD pomyślnie weszły w fazę drugą. (High Times)


Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • Marihuana
  • Odrzucone TR

Nastawiłam się na niesamowitą banie. W 100% byłam przygotowana na ostre śmianie. Zimowe popołudnie, sobota, weekend u chłopaka na wsi.

Spacer na świeżym powietrzu. Palę fajkę razem z chłopakiem. On wcześniej nia palił, ja już nie raz. Zioło hodowane w domu, więc jest pewność, że niczego nikt nie dodał. Już w czasie palenia delikatnie mi siadło. Poczułam lekką dezorientację. Podczas powrotu do domu zrobiło mi się doćś mocno niedobrze. W przygotowaniu ne bełta stanęłam w krzakach, jednak nic. Sytuacja powtórzyła się nie raz więc postanowiłam zostać przed domem. Chłopak poszedł zrobić mi herbatę.

***

  • Grzyby halucynogenne

Witam! Ludziska co ja wczoraj przezylem... nie wyobrazalna faza. Zjadlem 56 sztuk. I to byl blad. Chyba za duzo jak na pierwszy raz. Zjadlem o 22.10. Do godziny 2.30 bawilem sie zajebiscie. Potem zaczal sie myslotok, lezalem sam w lozeczku i myslalem, myslalem i myslalem.... wstydze sie przyznac, ale przechodzily przez moja glowe mysli samobojcze (oczywiscie z decyzja chcialem poczekac do zejscia fazy). Pozniej tak gdzies okolo 3.20 zrobilo mi nie dobrze i ruszylem w strone lazienki. Niestety obudzilem sie na podlodze w przedpokoju, a scislej mowiac obudzil mnie stary.

  • Gałka muszkatołowa
  • Pierwszy raz

Nastawienie psychiczne: Delikatnie zdenerwowany przed przyjmowaniem gałki, potem już z górki. Nie oczekiwałem nie wiadomo czego po 25g mielonej, miałem nadzieję że chociaż minimalnie podziała i się wyluzuję. Otoczenie: Pół doświadczenia wśród znajomych - u mnie w domu, przejściowo w bliskiej okolicy.

Siemka, to mój pierwszy Trip Raport w życiu i pierwsza styczność z tą substancją.

 

Substancje: Gałka Muszkatołowa doprawiona AMF i dzidą THC.

Tolerka: Gałka pierwszy raz w życiu.

Mood: Lekko przerażony efektów, aczkolwiek strasznie ciekawy.

Sposób podania: Płynny, rozmieszany z wodą - oral.

 

  • Hydroksyzyna
  • Kodeina
  • Pozytywne przeżycie

Zawsze biorę 150mg. W tym dniu wzięłam 600mg chociaż tego nie planowałam. Wszystko odbyło się u mnie w domu w obecności mojego chłopaka. Nie sądziłam, że tak to się wszystko potoczy ale cóż, to szczęście mieć bliską osobę, która zawsze się tobą zaopiekuje w należyty sposób.

Wypiłam roztwór ze 150mg kodeiny o godzinie 13:20 i włączyłam komputer aby przejrzeć to i owo w internecie. Długo nie musiałam czekać, gdyż już po 20 może 30 minutach poczułam uderzenie ciepła i przyjemny zawrót głowy. Czułam to już tyle razy ale zawsze nie mogłam się doczekać kiedy to nastąpi p oraz kolejny. Położyłam się na łóżku i zamknęłam oczy, wyobrażałam sobie jak pięknie by było móc utrzymać ten stan przez całe życie, jak ono by wtedy wyglądało? Jak bym funkcjonowała?

randomness