REKLAMA
Narkoprasówka (07.06.18)

Tym razem wszystkie kategorie :)

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Media z kraju i ze świata ;)

Odsłony

170

Z kraju


16-latek, który w Rzeszowie przeżył upadek z 10 piętra przyznał się, że brał dopalacze

Prokuratura przesłuchała w charakterze pokrzywdzonego 16-latka, który spadł z 10 piętra wieżowca na osiedlu Drabinianka w Rzeszowie. Przyznał się, że w trakcie imprezy brał dopalacze.

Tego dnia sprawdzą czy piłeś i brałeś narkotyki

Kontroli na zawartość alkoholu i narkotyków zostaną poddani wszyscy kierowcy zatrzymani do rutynowej kontroli przez pomorską policję w najbliższą sobotę. Tego dnia funkcjonariusze z wszystkich komend prowadzić będą akcję „Alkohol i narkotyki”.

W narkotykowej sprawie 19 aktów oskarżenia. 31 osób dobrowolnie poddało się karze

Takiego żniwa w sprawie narkotykowej gorlicka policja i prokuratura do tej pory nie odnotowały. W ciągu kilkunastu miesięcy pracy, śledczy rozbili prawdziwy narko gang. Wczoraj prokurator skierował 19 aktów oskarżenia do sądu, 31 osób dobrowolnie poddało się karze. Wszyscy to młodzi ludzie między 20.a 30. rokiem życia.

Pijana zadzwoniła do komendy. Nie wiedziała gdzie jest

Policjanci pomogli mieszkance powiatu brzozowskiego, która nie wiedziała gdzie jest i nie była w stanie sama trafić do domu. Funkcjonariusze ustalili, gdzie kobieta się znajduje. Okazało się, że miała blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

   

Ze świata po naszemu


Ponad tysiąc roślin marihuany skonfiskowanych w Detroit

Nalotu dokonano 29 maja. Wcześniej jeden z funkcjonariuszy poczuł silny zapach marihuany w trakcie patrolowania terenu przemysłowego na południowym zachodzie miasta, w okolicach rzeki Detroit. Następstwem tego były śledztwo i nalot.

Weto dla degustacji marihuany

Gubernator stanu Kolorado zawetował propozycję, która umożliwiała sklepom z marihuaną tworzenie specjalnych pokoi degustacyjnych.

Legislatura Illinois zgodziła się na zastąpienie środków przeciwbólowych medyczną marihuaną

Legislatura Illinois zatwierdziła ustawę, zezwalającą na używanie medycznej marihuany zamiast silnych środków przeciwbólowych. Osoby, które będą z niej korzystały w tym przypadku nie muszą być poddane kontroli kryminalnej i oddawać odcisków palców

Kolorado: W ubiegłym roku wyhodowano 500 ton marihuany na sprzedaż

Sklepy z marihuaną w Kolorado sprzedały 11,1 milionów artykułów spożywczych,ponad 186 ton kwiatów i gwałtownie rosnącą ilość koncentratu marihuany, wynika z raportu rocznego z 2017 roku, wydanego przez Departament ds. Egzekwowania Danych dotyczących marihuany w Kolorado, opublikowanego w piątek.


   

Z komendy


Ponad 350 gramów marihuany ukrył w zamrażalniku (KSP) >

Nie zatrzymał się do kontroli, a narkotyki ukrywał w skarpecie (KSP)


Amfetamina na dywaniku, a marihuana w podsufitce (KSP)


Z podrobioną policyjną odznaką, alkoholem w kieszeni próbował dbać o ład i porządek (KSP)


28-latek przewoził w samochodzie blisko 10 gramów marihuany (KPP Ełk)


W pudełku po odżywce miała marihuanę (KMP w Zabrzu)


Wpadł na przemycie narkotyków (KPP w Cieszynie)


Piscy policjanci zabezpieczyli blisko 100 sadzonek konopi indyjskich oraz 93 porcje marihuany (KPP w Piszu)   

Z akwarium


Tajemnica jednego z bohaterów „M jak miłość" wychodzi na jaw. Jest uzależniony!

– Witam najlepszego pokerzystę wśród pisarzy polskich.Ustawiam na sobotę stół do partii. Dzwonię, by potwierdzić pana udział w kolejnej rozgrywce – usłyszy Ostrowski w odc. 1379. Michał zacznie się wahać. Jednak nałóg okaże się silniejszy od podszeptów zdrowego rozsądku.
   

Ze świata po zagranicznemu


Cocaine use alters gene expression in brain reward circuits

W toku badań zidentyfikowano związane z używaniem kokainy unikalne zmiany genetyczne dotyczące obszaru układu nagrody w mózgu. Odkrycia dostarczają ważnych informacji na temat tego, w jaki sposób uzależnienie od kokainy przeprogramowuje ekspresję genów i dają wgląd w molekularne podstawy uzależnienia od kokainy na niedostępnym dotąd poziomie szczegółowości. (Science Daily)


Psychedelic drug use associated with reduced partner violence in men

Naukowcy (po raz kolejny) ustalili, że mężczyźni, którzy w przeszłości używali środków psychedelicznych, z mniejszym prawdopodobireństwem będą stosowali przemoc wobec swoich bliskich partnerów. (Science Daily)


Canadian Government Clarifies Laws Regarding Minors and Weed

Władze Kanady precyzują zasady dotyczące nieletnich po legalizacji marihuany. Nowelizacja m.in. zakazuje osobom dorosłym dzielenia się marihuaną z małoletnimi. (High Times)


Survey: 63 Percent of Canadian Weed Smokers Will Turn to Legal Vendors

Badanie przeprowadzone na próbie 1500 Kanadyjczyków wykazało, że 63% z nich zamierza przerzucić się po legalizacji na zioło z legalnych źródeł. (High Times)


In Rural Ohio, An Opioid Crisis Becomes A Meth Crisis

Niepokojące doniesienia z wiejskich regionów Ohio: pewne sukcesy w walce z epidemią opiodów okazują się pyrrusowym zwyciestwem, ponieważ użytkownicy masowo zwracają się ku tańszej i powszechnie dostępnej metamfetaminie.(npr.org)


Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25


Kochać! Żyć! Kochać!

czyli kolejny LSD trip-report, o który prosiliście ;)Zażyte substancje: 4 browary, 1 drops (wisienka) i oczywiście

1 papier (Campbells)

Miejsce: domek letniskowy kolegi

Czas: overnight


  • Dekstrometorfan

nazwa substancji: DXM (dekstrometorfan)

poziom doświadczenia: DXM brałem przez dwa lata.

dawki: od 100mg do 900mg

metoda zażycia: zawsze doustnieNie opiszę tu konkretnej jednej fazy na DXM, lecz chciałbym na DXM spojrzeć z perspektywy dwóch lat brania, od czasu gdy zaczynałem do czasu gdy skończyłem z tym środkiem raz na zawsze.A więc od początku...


  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Sam w domu, pokój pozytywnie

Po ostatniej imprezie zostało mi troche thc, więc postanowiłem wykorzystać wolny dzień w domu i dopalić resztki zapasów. Sam w domu, wszyscy w pracy/szkole. Z głośników dobiega "Susumu hirasawa - Maditational Field - Paprika Soundtrack" .Bardzo lubie palić przy muzyce. Utwór z anime Papurika (świetny film swoją drogą) wybrałem czysto losowo.

 

Do rzeczy. Ważę wiaderko, fulka w nakrętkę, ogień, ciągniemy butle................., wdech, ;xD

Potem odkryłem, że mam w fotce jeszcze odrbine zioła na dupke. Po spaleniu opaliłem fulke, bo już dojrzała.

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Park Krajobrazowy ujścia Warty, pod Kostrzynem. Ciepły sierpniowy dzień, piękna pogoda, pozytywne nastawienie. Dużo miłości.

Spróbowanie LSD jest jedną z idei, które pojawiły się w mojej głowie dość dawno- zanim jeszcze zjawiło się przy mnie moje Hitori. Moim poszukiwaniem LSD kieruje jakieś fatum, lub klątwa, gdyż za każdym razem gdy chciałem tego kartona spróbować działy się dziwne rzeczy lub też nie udawało mi się. Kilka razy trafiał trefny karton (chyba BRDF), raz Igor mi zjadł (pozdro IGI:)) ,raz zabrakło kasy bo był inny plan, sto razy nie było jak załatwić.
W międzyczasie zapomniałem oczywiście o tym kwasie, poznałem hometa, grzyby oraz inne tryptaminy a także LSA.

randomness