Narkoprasówka (07.06.18)

Tym razem wszystkie kategorie :)

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Media z kraju i ze świata ;)

Odsłony

181

Z kraju


16-latek, który w Rzeszowie przeżył upadek z 10 piętra przyznał się, że brał dopalacze

Prokuratura przesłuchała w charakterze pokrzywdzonego 16-latka, który spadł z 10 piętra wieżowca na osiedlu Drabinianka w Rzeszowie. Przyznał się, że w trakcie imprezy brał dopalacze.

Tego dnia sprawdzą czy piłeś i brałeś narkotyki

Kontroli na zawartość alkoholu i narkotyków zostaną poddani wszyscy kierowcy zatrzymani do rutynowej kontroli przez pomorską policję w najbliższą sobotę. Tego dnia funkcjonariusze z wszystkich komend prowadzić będą akcję „Alkohol i narkotyki”.

W narkotykowej sprawie 19 aktów oskarżenia. 31 osób dobrowolnie poddało się karze

Takiego żniwa w sprawie narkotykowej gorlicka policja i prokuratura do tej pory nie odnotowały. W ciągu kilkunastu miesięcy pracy, śledczy rozbili prawdziwy narko gang. Wczoraj prokurator skierował 19 aktów oskarżenia do sądu, 31 osób dobrowolnie poddało się karze. Wszyscy to młodzi ludzie między 20.a 30. rokiem życia.

Pijana zadzwoniła do komendy. Nie wiedziała gdzie jest

Policjanci pomogli mieszkance powiatu brzozowskiego, która nie wiedziała gdzie jest i nie była w stanie sama trafić do domu. Funkcjonariusze ustalili, gdzie kobieta się znajduje. Okazało się, że miała blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

   

Ze świata po naszemu


Ponad tysiąc roślin marihuany skonfiskowanych w Detroit

Nalotu dokonano 29 maja. Wcześniej jeden z funkcjonariuszy poczuł silny zapach marihuany w trakcie patrolowania terenu przemysłowego na południowym zachodzie miasta, w okolicach rzeki Detroit. Następstwem tego były śledztwo i nalot.

Weto dla degustacji marihuany

Gubernator stanu Kolorado zawetował propozycję, która umożliwiała sklepom z marihuaną tworzenie specjalnych pokoi degustacyjnych.

Legislatura Illinois zgodziła się na zastąpienie środków przeciwbólowych medyczną marihuaną

Legislatura Illinois zatwierdziła ustawę, zezwalającą na używanie medycznej marihuany zamiast silnych środków przeciwbólowych. Osoby, które będą z niej korzystały w tym przypadku nie muszą być poddane kontroli kryminalnej i oddawać odcisków palców

Kolorado: W ubiegłym roku wyhodowano 500 ton marihuany na sprzedaż

Sklepy z marihuaną w Kolorado sprzedały 11,1 milionów artykułów spożywczych,ponad 186 ton kwiatów i gwałtownie rosnącą ilość koncentratu marihuany, wynika z raportu rocznego z 2017 roku, wydanego przez Departament ds. Egzekwowania Danych dotyczących marihuany w Kolorado, opublikowanego w piątek.


   

Z komendy


Ponad 350 gramów marihuany ukrył w zamrażalniku (KSP) >

Nie zatrzymał się do kontroli, a narkotyki ukrywał w skarpecie (KSP)


Amfetamina na dywaniku, a marihuana w podsufitce (KSP)


Z podrobioną policyjną odznaką, alkoholem w kieszeni próbował dbać o ład i porządek (KSP)


28-latek przewoził w samochodzie blisko 10 gramów marihuany (KPP Ełk)


W pudełku po odżywce miała marihuanę (KMP w Zabrzu)


Wpadł na przemycie narkotyków (KPP w Cieszynie)


Piscy policjanci zabezpieczyli blisko 100 sadzonek konopi indyjskich oraz 93 porcje marihuany (KPP w Piszu)   

Z akwarium


Tajemnica jednego z bohaterów „M jak miłość" wychodzi na jaw. Jest uzależniony!

– Witam najlepszego pokerzystę wśród pisarzy polskich.Ustawiam na sobotę stół do partii. Dzwonię, by potwierdzić pana udział w kolejnej rozgrywce – usłyszy Ostrowski w odc. 1379. Michał zacznie się wahać. Jednak nałóg okaże się silniejszy od podszeptów zdrowego rozsądku.
   

Ze świata po zagranicznemu


Cocaine use alters gene expression in brain reward circuits

W toku badań zidentyfikowano związane z używaniem kokainy unikalne zmiany genetyczne dotyczące obszaru układu nagrody w mózgu. Odkrycia dostarczają ważnych informacji na temat tego, w jaki sposób uzależnienie od kokainy przeprogramowuje ekspresję genów i dają wgląd w molekularne podstawy uzależnienia od kokainy na niedostępnym dotąd poziomie szczegółowości. (Science Daily)


Psychedelic drug use associated with reduced partner violence in men

Naukowcy (po raz kolejny) ustalili, że mężczyźni, którzy w przeszłości używali środków psychedelicznych, z mniejszym prawdopodobireństwem będą stosowali przemoc wobec swoich bliskich partnerów. (Science Daily)


Canadian Government Clarifies Laws Regarding Minors and Weed

Władze Kanady precyzują zasady dotyczące nieletnich po legalizacji marihuany. Nowelizacja m.in. zakazuje osobom dorosłym dzielenia się marihuaną z małoletnimi. (High Times)


Survey: 63 Percent of Canadian Weed Smokers Will Turn to Legal Vendors

Badanie przeprowadzone na próbie 1500 Kanadyjczyków wykazało, że 63% z nich zamierza przerzucić się po legalizacji na zioło z legalnych źródeł. (High Times)


In Rural Ohio, An Opioid Crisis Becomes A Meth Crisis

Niepokojące doniesienia z wiejskich regionów Ohio: pewne sukcesy w walce z epidemią opiodów okazują się pyrrusowym zwyciestwem, ponieważ użytkownicy masowo zwracają się ku tańszej i powszechnie dostępnej metamfetaminie.(npr.org)


Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • Benzydamina

wieczór w dniu ostatniego meczu Polaków na euro, mieszkanie ojca dziewczyny z właścicielem w środku, położone w centrum ruchliwej dzielnicy metropolii, nastawienie dosyć pozytywne, samopoczucie również niczego sobie.

Kiedy teraz o tym myślę, nie mam pojęcia co mnie podkusiło, żeby zaproponować na tamten wieczór benzydaminę. Z jednej strony wciąż pamiętałem jak fatalnie czułem się po cipaczu ostatnim razem, z drugiej strony – po serii nieudanych eksperymentów z fenetylaminami, miałem ochotę na coś co pokaże mi coś czego na co dzień nie widać., a jeśli chodzi o benzydaminę, już pół roku temu nabrałem pewności, że ona to potrafi. Oprócz 6 paczek Tantum Rosa kupiliśmy też opakowanie Asco Ruticalu – dzięki niemu aplikacja benzy okazała się w sumie bezbolesna, ale o tym za chwilę.

  • Marihuana

Tekst napisany pod wplywem THC w trakcie palenia, dodam ze pomysl na

jakiekolwiek napisanie czegokolwiek powstal tez w trakcie palenia,

tytul natomiast ukazal sie autorowi na przedniej szybie samochodu jako

swego rodzaju zwida...hmm, fajne to byly czasy a ten krotki tekst to

pamiatka po legendarnym juz zjaraniu :)

  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Prawie wolny kwadrat. Słoneczny letni dzień. Wypoczęty organizm i chęć dotarcia jak najdalej.

Działo się to na jednej z wsi, poza czasem i przestrzenią. W domu była tylko babcia, ale tym jakoś przejmować się nie musiałem. Słoneczny letni dzień czyste niebo, cisza, spokój, godzina 9 rano. Ogółem dzień w sam raz żeby nachlać mordę albo zorganizować miłego, przyjemnego tripa.

  • Grzyby halucynogenne

nazwa substancji: Łysiczka lancetowata ;)


poziom doświadczenia użytkownika: MJ, #, benzydamina, avio, DXM, troche psychotropów, tramal...


dawka: 30 grzybkooofWszyscy dobrze wiedzą co takiego rośnie na odsłoniętych polanach leśnych w okresie od sierpnia do października... są to grzybki halucynogenne :) Zacząłem czytać o nich parę tygodni temu na hyperrealu. Nie ukrywam że lubie psychodele a grzyby z tego co wyczytałem dają własnie to czego szukałem.
randomness