REKLAMA
Naćpany metamfetaminą nagi intruz wskoczył do ich łóżka, gdy oglądali telewizję

Mężczyzna, który jak później ustalono miał być w trakcie zdarzenia pod wpływem metamfetaminy, wtargnął do domu pewnej pary, gdy ta odpoczywała w łóżku, oglądając telewizję...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

mydaytondailynews.com

Odsłony

470

COLUMBIA COUNTY - mężczyzna, który jak później ustalono miał być w trakcie zdarzenia pod wpływem metamfetaminy, wtargnął do domu pewnej pary, gdy ta odpoczywała w łóżku, oglądając telewizję. Intruz wbiegł do ich domu nagi i zaczął skakać po łóżku.

Następnie ścigał ich, gdy przestraszeni uciekali do samochodu, w którym zamknęli się i zaczęli trąbić, w nadziei zwrócenia uwagi sąsiadów, ponieważ w zamieszaniu nie byli w stanie znaleźć i zabrać ze sobą telefonów komórkowych.

Gdy na miejsce zdarzenia przyjechała policja, zastępcy próbowali potraktować delikwenta gazem, co nie zrobiło jednak na nim wrażenia - w międzyczasie próbował wskoczyć na radiowóz. Ostatecznie został spacyfikowany przy pomocy policyjnych pałek.

Zabrany do szpitala, Christopher Lindner przyznał się do zażycia metamfetaminy. Odwieziony następnie do aresztu, czeka teraz na sprawę - postawiony mu zarzuty nielegalnego wtargnięcia, obscenicznego zachowania oraz bezprawnego stawiania oporu funkcjonariuszom prawa.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Przyjemne Spokojne słoneczne popołudnie.

Yo!

  • Dimenhydrynat
  • Retrospekcja

Chęć na nowe doświadczenia, niewielka wiedza o zażywanej substancji. Brak konkretnych wymagań co do niej.

Działo się to w jesieni zeszłego roku. Nie wczytywałem się w raporty ani nie nakręcałem się. Po prostu pewnego dnia pomyślałem "A jak bym ja sobie aviomarinu łyknął?". Sprawdziłem tylko czym jest ta substancja. Psychodelik; deliriant dlaczego nie. Akurat, że był piątek to mam plan na resztę dnia. Dwie apteki-dwie paczki. Cena dosyć wysoka 28zł.

  • 4-HO-MET
  • Miks

Po dwumiesięcznym odpoczynku od sajko, naszła mnie ochota na tripa i wtedy przyszedł pomysł zmiksowania  Metocyny z 5-MAPB do miksu w sposób zupełnie nie planowany doszło dopalenie kilku lufek maczanki na BB-22.

15:40