REKLAMA
Naćpany metamfetaminą nagi intruz wskoczył do ich łóżka, gdy oglądali telewizję

Mężczyzna, który jak później ustalono miał być w trakcie zdarzenia pod wpływem metamfetaminy, wtargnął do domu pewnej pary, gdy ta odpoczywała w łóżku, oglądając telewizję...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

mydaytondailynews.com

Odsłony

465

COLUMBIA COUNTY - mężczyzna, który jak później ustalono miał być w trakcie zdarzenia pod wpływem metamfetaminy, wtargnął do domu pewnej pary, gdy ta odpoczywała w łóżku, oglądając telewizję. Intruz wbiegł do ich domu nagi i zaczął skakać po łóżku.

Następnie ścigał ich, gdy przestraszeni uciekali do samochodu, w którym zamknęli się i zaczęli trąbić, w nadziei zwrócenia uwagi sąsiadów, ponieważ w zamieszaniu nie byli w stanie znaleźć i zabrać ze sobą telefonów komórkowych.

Gdy na miejsce zdarzenia przyjechała policja, zastępcy próbowali potraktować delikwenta gazem, co nie zrobiło jednak na nim wrażenia - w międzyczasie próbował wskoczyć na radiowóz. Ostatecznie został spacyfikowany przy pomocy policyjnych pałek.

Zabrany do szpitala, Christopher Lindner przyznał się do zażycia metamfetaminy. Odwieziony następnie do aresztu, czeka teraz na sprawę - postawiony mu zarzuty nielegalnego wtargnięcia, obscenicznego zachowania oraz bezprawnego stawiania oporu funkcjonariuszom prawa.

Oceń treść:

Brak głosów