REKLAMA
Na granicy USA i Meksyku odkryto tunel do przemytu narkotyków

Amerykańskie służby walczące z przemytem narkotyków odkryły prawie kilometrowej długości tunel pod granicą z Meksykiem. Przerzucano nim narkotyki do USA.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

PolskieRadio.pl
IAR, PAP, kk

Odsłony

659

Tunel łączący kalifornijskie miasto San Diego z meksykańską Tijuaną ma ponad 730 metrów długości i ponad dziewięć głębokości. Jest oświetlony, posiada wentylację i system kolejowy.

Wewnątrz tunelu funkcjonariusze znaleźli ok. 12 ton marihuany zapakowanej w prawie 900 paczek. W związku z odkryciem aresztowano sześć osób w Stanach Zjednoczonych i 16 w Meksyku.

Jak podała agencja Associated Press, region jest kontrolowany przez meksykański kartel Sinaloa, którego przywódca Joaquin "El Chapo" Guzman uciekł w lipcu z więzienia o najostrzejszym rygorze.

Drążenie nielegalnych tuneli pod granicą to chętnie wykorzystywany sposób przemycania narkotyków z Meksyku do USA. W ostatnich latach odkryto dziesiątki takich konstrukcji, często bardzo zaawansowanych technicznie, wyposażonych nawet w system wind.

Oceń treść:

Average: 9 (3 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)

Extasy to mój ulubiony środek. Próbowałem wielokrotnie i prawie zawsze miał takie samo, euforyzujące działanie. Pierwszy raz brałem na Sylwestra. nie pamietam, którego roku...

  • 4-HO-DET
  • Przeżycie mistyczne

Własny pokój. Fizycznie byłem trochę zmęczony przed doświadczeniem ale mimo wszystko miałem na niego ochotę i pozytywne nastawienie.

Oglądając film dokumentalny o kulturze zażywania psychodelików dowiedziałem się, że Stanislav Grof podczas prowadzenia terapii z użyciem "magicznych substancji" zawiązywał oczy opaską pacjentom aby Ci mogli się zmierzyć ze swoją psychiką. Od kiedy tylko usłyszałem o tej metodzie zapragnąłem wypróbować ją na sobie. W końcu nadarzyła się okazja.

Zażyłem substancję i po 10 minutach przewiązałem sobie oczy szalikiem. Założyłem na uszy słuchawki i włączyłem jakiś losowy psyamb, który znalazłem na moim dysku.

  • Grzyby halucynogenne

W sumie nie jest to sam wlasciwy trip-report, ale raczej krótkie, fikcyjne opowiadanko, które można potraktować jako trip-report. "Szpulka" powstała z właściwych doświadczeń psychodelicznych i długich przemyśleń jakie wywarły one na subtelny umysł. Pisane na trzeźwo, ale tak, by uchwycić jak najwięcej tych najwłaściwszych doznań.

  • Zolpidem


Słowo wstępu: Niech ten TR będzie przestrogą dla wszystkich, którzy lubią ostrą jazde i za bardzo nie zwracają uwagi na to co sobie podają, w jakich dawkach i w połączeniu z czym. Ja kiedys tak robiłem i ciesze się, że trwale się przez to nie uszkodziłem.