REKLAMA
Na granicy USA i Meksyku odkryto tunel do przemytu narkotyków

Amerykańskie służby walczące z przemytem narkotyków odkryły prawie kilometrowej długości tunel pod granicą z Meksykiem. Przerzucano nim narkotyki do USA.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

PolskieRadio.pl
IAR, PAP, kk

Odsłony

656

Tunel łączący kalifornijskie miasto San Diego z meksykańską Tijuaną ma ponad 730 metrów długości i ponad dziewięć głębokości. Jest oświetlony, posiada wentylację i system kolejowy.

Wewnątrz tunelu funkcjonariusze znaleźli ok. 12 ton marihuany zapakowanej w prawie 900 paczek. W związku z odkryciem aresztowano sześć osób w Stanach Zjednoczonych i 16 w Meksyku.

Jak podała agencja Associated Press, region jest kontrolowany przez meksykański kartel Sinaloa, którego przywódca Joaquin "El Chapo" Guzman uciekł w lipcu z więzienia o najostrzejszym rygorze.

Drążenie nielegalnych tuneli pod granicą to chętnie wykorzystywany sposób przemycania narkotyków z Meksyku do USA. W ostatnich latach odkryto dziesiątki takich konstrukcji, często bardzo zaawansowanych technicznie, wyposażonych nawet w system wind.

Oceń treść:

Average: 9 (3 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Podjarka niesamowita, fascynacja, zaciesz, wysokie oczekiwania, pycha, zuchwałe podejście typu "Należy mi się to i to..." Czyli ogółem mocno przesadzona ambicja, za którą los potrafi ukarać.

ELESDI- Wreszcie Cię mam. Mam i zamierzam skonsumować. Po całych latach (właściwie to niecałym roku, bo o mocy kwaska się dowiedziałem niedawno stosunkowo) poszukiwań, po wielu staraniach, przez ciężar pracy i przez milion poświęceń... KWAS! Mam go. Wpadł mi w ręce.

A tak serio to znalazłem go w rynsztoku przypadkiem.

  • Powój hawajski
  • Powoje

Wiek: 18 lat.

Set & Settings: mój pokój, wał przeciwpowodziowy, park, ulica, sklep.

Dawkowanie: 10g nasion Ipomoea Violacea na osobę. Dochodzą dwie lufy MJ.

Doświadczenie: Marihuana, "Mieszanki ziołowe", DXM, DMH, Ubulawu, Benzydamina, Mefedron, Piperazyna, Morfina, 2C-E, LSA

Oto mój pierwszy psychodeliczny trip, który to trip był swego rodzaju przełomem w obliczu mojego wcześniejszego doświadczenia z substancjami psychoaktywnymi.

  • Pierwszy raz

Dobry humor, wypoczęty, oczekiwałem fraktali, ciekawość. Miejsce było ciche, spokojne i wygodne.

  Znaleźliśmy sklep, był niepozorny. W sklepie jest wiele ciekawych rzeczy z których zapewne w przyszłości powstaną podobne raporty. Po nabyciu ekstratu w wysokości 1g  x 40 udaliśmy się na miejsce smakowania. Z czasem obawy dot. Szałwii zniknęły gdzieś. Mam wrażenie, ze sama roślina roztacza jakąś mistyczną aurę... 

  • Muchomor czerwony


Substancja: AMANITA MUSCARIA

3 wysuszone (upieczone) kapelusze muchomora czerwonego