REKLAMA
Myszków: 17-latek zamówił dopalacze przez internet. Paczkę otworzyła matka i zawiadomiła policję

Trzy lata więzienia grozi (?) 17-latkowi z Myszkowa, który zamówił "dopalacze" przez Internet. Zamówioną paczkę otworzyła matka i poinformowała o niej policję.

Trzy lata więzienia grozi 17-latkowi z Myszkowa, który zamówił "dopalacze" przez Internet. Zamówioną paczkę otworzyła matka i poinformowała o niej policję.

Policjanci z Myszkowa interweniowali wobec 17-latka z Jastrzębia, który otrzymał przesyłkę kurierską z zawartością najprawdopodobniej "dopalaczy". Środki te zakupił przez internet. Na szczęście paczka zaadresowana do 17-latka wzbudziła wątpliwości jego matki. Kobieta postanowiła sprawdzić, co jest w środku.

Po jej otwarciu dostrzegła 13 woreczków foliowych wypełnionych kryształkami. Zaniepokojona całą sytuacją, powiadomiła policjantów. Na miejscu chłopak przyznał się policjantom, że zakupił tzw. "dopalacze" przez internet i otrzymał przesyłkę z zamówionym "towarem".

- Śledczy zabezpieczyli te specyfiki, które zostaną przekazane do dalszych badań. Jeżeli okaże się, że są to substancje zakazane, 17-latek za ich posiadanie może trafić do więzienia nawet na 3 lata. Na szczęście prawidłowe zachowanie i właściwa reakcja matki, uniemożliwiła 17-latkowi zażycie najprawdopodobniej tych groźnych i niebezpiecznych dla życia i zdrowia substancji - mówi Barbara Poznańska, rzeczniczka prasowa myszkowskiej policji.

Oceń treść:

Average: 4 (2 votes)

Komentarze

V5 (niezweryfikowany)
Komicznie brzmi fragment, że na szczęście matka supetbohaterka ochroniła syna przed złem narkotyków, załatwiając mu wyrok. Siedzieć nie pójdzie Ale jakieś zawiasy może, a na pewno coś zostanie w papierach;)
ĆpamStrach (niezweryfikowany)
Ja to nie mam takich problemów, choć w sumie wolałbym aby pakowali bez napisu jaka firma. Pewnie grozi coś vendorowi, albo słupowi, który przelewa kesz. Rozjebus pewnie. hha Jeszcze matka go w jakieś 20 koła długów i odwyk wpierdoliła, nie wystarczył tylko odwyk jak taka prawicowa(haha)? Masakra. Powinno się hejtować nie tylko typa, że dał się złapać mając paczkomaty, albo kolegę, ale też mamuśkę, ją to oporowo. Pewnie już kmini właśnie co odjebała i "synku".
Anonim (niezweryfikowany)
Uwielbiam jak ludzie mówią, że to niebezpieczne dla zdrowia i życia substancje bez pewności JAKIE są to substancje.
UNIKALNY PSEUDONIM (niezweryfikowany)
Brawa dla troskliwej mamy! Kiedy Donald Tusk wroci na tron Rzeczpospolitej, powinien odznaczyc ja orderem Virtutti Militari, za wygrana bitwe w wojnie ze smiertelnie niebezpiecznym wrogiem, jakim sa krysztalki w woreczkach foliowych! Moje gratulacje, zycze pani najlepszego, przykladna postawa obywatelska! A za pani syna pojde sie pomodlic, poniewaz zboczyl on ze sciezki, ktora wyznaczyl nam Jezus Chrystus. Ale Bog jest dobry i wybacza zblakanym mlodym ludziom!
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

Była gdzies godzina 17.00. Siedziałem sobie w domu, gdy nagle zadzwonił telefon. Był to mój kolega, który powiedział mi, że ma zajebiste zielsko i żebym przyszedł to sobie zjaramy. Nie zastanawiając sie długo wyszedłem z domu i po kilku minutach byłem u niego. Odrazu w drzwiach przyjął mnie z rozpaloną fifką, ledwo zrzuciłem z siebie kurtke, a juz miałem fifke w ustach. Poszedł jeden buch, potem drugi i tak aż do 6, kumpel podbił drugie szkiełko i też wyszło 6 buchów na głowe. Podczas gdy kumpel nabijał jeszcze dupe ja zagadałem z 3 kumplem na gg zeby do nas przyszedł.

  • Atropa belladonna (pokrzyk wilcza jagoda)
  • Katastrofa

Luźne podejście do życia, traktowanie wilczej jagody jako jednorazowej przygody "aby móc co opowiadać wnukom". Zero obowiązków na głowie.

Trip miał miejsce latem w roku 2016.  Szukałem w sieci informacji o psychoaktywnych roślinach rosnących w Polsce i dowiedziałem się o wilczej jagodzie, która wcześniej kojarzyła mi się wyłącznie z silną trucizną i nigdy nie pomyślałbym, że można to brać rekreacyjnie.  Głównymi psychoaktywnymi alkaloidami w wilczej jagodzie są: atropina, skopolamina i hyscyjamina, tak samo jak w przypadku bielunia dziędzieżawy - słabszego kuzyna belladonny.

  • Mefedron
  • Pierwszy raz

Przed zażyciem mocno upojony alkoholem i zupełnie nie nastawiony na taki przebieg sytuacji , jednakże otwarty na nowe doznanie, po wcześniejszym przeanalizowaniu szczegółów technicznych substancji.

Chciałbym się podzielić z wami moim doświadczeniem z Mefedronem które pierwszy raz sprawiło że byłem w stanie jakiego wcześniej nie mógł bym sobie wyobrazić - dodam, że to był mój pierwszy kontakt z Euforyczną substancją.

randomness