Mata jako Skute Bobo i Young Leosia z utworem "Cicho". Walczą o depenalizację marihuany

Do sieci trafił wspólny utwór Maty (Skutego Bobo) oraz Young Leosi. Numer "Cicho" promuje działalność Fundacji 420, przestrzeni dla muzyków, którzy chcą przyłączyć się do ruchu na rzecz depenalizacji marihuany.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

muzyka.interia.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

78

Do sieci trafił wspólny utwór Maty (Skutego Bobo) oraz Young Leosi. Numer "Cicho" promuje działalność Fundacji 420, przestrzeni dla muzyków, którzy chcą przyłączyć się do ruchu na rzecz depenalizacji marihuany.

O wspólnym utworze Young Leosi i Maty (działającym również pod szyldem Skute Bobo) mówiło się od dłuższego czasu. Plotki na temat singla nasiliły się w okolicy 20 kwietnia, czyli Światowego Dnia Marihuany.

Mata i Leosia od przynajmniej kilku dni nagrywali utwór na Jamajce. Wrzucali też stamtąd zdjęcia do mediów społecznościowych. Efektem ich pracy jest singel "Cicho". Powstał do niego również teledysk.

Nad utworem polski duet pracował z cenionymi jamajskimi muzykami - nagrodzonym Grammy producentem muzycznym Teflonem Zinfance i wokalistą, kompozytorem i tekściarzem Sheenem.

Mata rusza z Fundacją 420

Przy okazji premiery singla Michał Matczak poinformował o inauguracji działalności Fundacji 420.

"Fundacja 420 to przestrzeń dla wszystkich fanów muzyki, którzy chcą przyłączyć się do ruchu na rzecz depenalizacji marihuany w Polsce. Aby nas wspierać, wystarczy nas słuchać".

Mata (Skute Bobo) walczy o depenalizację marihuany w Polsce

Przypomnijmy, że Mata pod koniec stycznia został zatrzymany przez policję. Rapera oraz jego kolegę przeszukano i znaleziono przy nich woreczki z suszem. Zatrzymany 21-latek miał posiadać 1,5 grama narkotyku, a jego 24-letni kompan pół grama. Obaj zostali zatrzymani i spędzili noc w policyjnej izbie.

Raper oraz jego towarzysz usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków i po nocy spędzonej w policyjnej izbie zatrzymań zostali wypuszczeni. Za nielegalne posiadanie narkotyków grozi do 3 lat więzienia.

Niedługo później na gali Bestsellerów Empiku raper pojawił się jako Skute Bobo i zabrał głos w sprawie.

"Dwa tygodnie temu zostałem złapany za posiadanie marihuany. Chciałem skomentować, że to nie była akcja promocyjna. Byłem w pracy, to był ciężki dzień, chciałem się zrelaksować, szedłem na piłkę i zostałem złapany przez policję" - wyjaśniał.

Raper zapowiedział wtedy, że w związku z nagłośnieniem całej sprawy, będzie walczył o depenalizację marihuany w Polsce.

"Marihuana - cała Polska jest w niej zakochana. W związku z tą sytuacją chcę rozpocząć walkę o depenalizację tego narkotyku" - stwierdził.

Oceń treść:

Average: 1 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
 • GHB

Czesc wam ludzie ! To ja ! Andrzejek J. !
Andrzejek oprowadzi was po swoim swiecie ! - Swiecie Andrzejka !!!
Andrzejek ponownie zapisal sie na liste by moc byc z wami, cieszmy sie i

radujmy alebowiem nowy sort ghb wydaly na swiat sutki samego Jozuego !

Andrzejek lubi was i cieple ghb prosto spod wymienia starej zrzedliwej

sprzedawczyni nocnego z alkoholem.
 • Marihuana
 • Tripraport

Pozytywne

WSTĘP

 • Marihuana
 • MDMA (Ecstasy)
 • Pierwszy raz

Bardzo wysoki poziom ekscytacji związany z pierwszą próbą, lekko zdenerwowana. Pełna pozytywnego nastawienia i gotowa na przeżycie.Towarzystwo bardzo bliskiej osoby, Di. Miejsce - mój pokój. Lekkie obawy o zmarnowanie potencjału pigułki w związku z przebywaniem w pokoju.

Ekstazy - jak sama nazwa sugeruje - dostarcza niesamowitych wrażeń. Dobrej jakości, czysty towar zapewnia naprawdę euforyczną, nieoczekiwaną i niespodziewaną podróż w głąb siebie. W głąb czystej przyjemności duchowo fizycznej. A to wszystko za cudownym połączeniem amfetaminy i syntetycznej meskaliny, razem tworzących niesamowicie zgrany duet.

Miejsce akcji - mój pokój

Czas akcji - noc z soboty na niedzielę (5-6.07)

Czas trwania - około 4-5 godzin

Osoby towarzyszące - Di

Sposób zażycia i wielkość dawki - doustnie, 125 mg (pół tabletki).

 • Benzydamina
 • Dekstrometorfan
 • Marihuana
 • Tripraport
 • Yerba mate

euforia, strach, przerażenie, paranoja, ciepło, miłość

Prolog

randomness