Marihuana przy torach kolejowych. To nie były samosiejki!

Niecodzienne odkrycie przy torach kolejowych między stacją Szczecin Gumieńce i granicą z Niemcami. Wzdłuż torowiska rosło kilkadziesiąt krzewów konopi indyjskich. Zostały one znalezione przez funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei. Jedno jest pewne - to nie były samosiejki, lecz zorganizowana plantacja!

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Super Express | Grzegorz Kluczyński
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

76

Niecodzienne odkrycie przy torach kolejowych między stacją Szczecin Gumieńce i granicą z Niemcami. Wzdłuż torowiska rosło kilkadziesiąt krzewów konopi indyjskich. Zostały one znalezione przez funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei. Jedno jest pewne - to nie były samosiejki, lecz zorganizowana plantacja!

Do odkrycia doszło w ubiegłym tygodniu, na szlaku kolejowym Szczecin Gunieńce - Tantow. Funkcjonariusze z Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei wspólnie z psem służbowym Dropsem ujawnili nielegalną plantację konopi indyjskich. Krzewy na pierwszy rzut oka wyglądały jak samosiejki, jednak szybko okazało się, że to jest zorganizowana plantacja.

- Patrolując obszar kolejowy funkcjonariusze SOK trafili na miejsce, gdzie przy torach pomiędzy wysoką trawą rosły krzaki marihuany - informuje insp. Piotr Żłobicki ze Straży Ochrony Kolei. - Łącznie mundurowi ujawnili 60 krzewów konopi indyjskich, będących w różnej fazie wzrostu, a także narzędzia do uprawy, pojemniki z wodą i środki chemiczne wspomagające wzrost roślin.

O swoim odkryciu funkcjonariusze SOK powiadomili policję. Wszystkie rośliny oraz przedmioty zostały zabezpieczone do badań i posłużą jako dowód w sprawie. Obecnie trwa ustalanie właściciela upraw

Przypomnijmy, prowadzenie nielegalnej uprawy konopi indyjskich zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. Dalsze czynności w sprawie prowadzi komisariat policji w Mierzynie

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

Włany pokój, spkój i czisza....

Notka od moderacji: raport jest pełen błędów i słabo czytelny, jednak takie było założenie autora. Ku przestrodze.

Zaczęło się od tego, żę przer miesią reularnie łykałem acodin coddziennie ilośxi okol 30-35 tabsów dziennie. Rano zaczynałem 10, za pół gzodzimy 30 itd, Do tego 100 mg BeTO ZK na uspokojenie serca o 30-40 mg Croznxenu, Zacząłem zauważać kłopoty  pisasnie tekstu na klawiarutze komputera. Mie były to literówki a mega-likterówkii.

  • 4-ACO-DMT
  • Bad trip

wcześniej zrobiłem trening siłowym, uczyłem się, spotkałem się znajomymi – miałem dobry humor, i ogólnie dzień określiłem jako produktywny.

Nim przejdę do opisania samego tripu ważne jest to byście chociaż trochę poznali mój światopogląd, gdyż ma to wielkie znaczenie. Jestem osobą zdrowo-rozsądkową, nigdy nie cierpiałem na żadne choroby (czy to psychiczne, czy fizyczne). Jestem bardzo pozytywnie usposobiony do życia; optymista, z dystansem do życia oraz swojej własnej osoby. Dużo się uśmiecham, mam szeroko rozumiane poczucie humoru. Mam przyjaciół, kochającą rodzinę, spełniam się w aktywnościach fizycznych: uprawiam sporty, w zimę morsuje; dbam o swoje zdrowie.

  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

Ciepły, słoneczny niedzielny poranek, podekscytowanie, las, wszyscy w pozytywnym nastroju

Podczas lata wraz z dwójką przyjaciół, (nazwijmy ich Bartuś i Adi) postanowiliśmy wziąć grzyby halucynogenne, psylocybinowe. Był piękny i słoneczny niedzielny poranek, zaopatrzyliśmy się w wodę, wysuszone grzyby i o 8:00 wyruszyliśmy w podróż, która zmieniła moje życie.

randomness