Marihuana legalna? Tylko dla celów medycznych

Rząd włoski chce zalegalizować konopie indyjskie dla celów medycznych.

a.

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

986
Rząd włoski chce zalegalizować konopie indyjskie dla celów medycznych. Przyjęto projekt ustawy w tej sprawie. Minister zdrowia Livia Turco podkreśla, że chodzi zwłaszcza o wykorzystanie konopi indyjskich do walki z bólem u pacjentów chorych na raka i na AIDS. Mówimy o terapii przeciwbólowej, która nie ma nic wspólnego z narkotyzowaniem się, czyli paleniem jointów - powiedziała pani minister i podkreśliła, że w Kanadzie, Szwajcarii i Holandii zezwala się już na terapeutyczne stosowanie konopi indyjskich. Turco dodała, że roślina ta jest stosowana w lecznictwie co najmniej od 4500 lat.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

eMcEsłowice (niezweryfikowany)
Wypas ;) krok do przodu
Anonim (niezweryfikowany)
no spoko, ale wolalbym zeby to byla wiadomosc z polski a nie ze swiata ;/
Zajawki z NeuroGroove
  • Szałwia Wieszcza

Zadaniem `enteogenow` jest umozliwienie podroznikom kontaktu z ich wewnetrzna, boska sila. Hmm.. po wypaleniu jednej fajki wodnej 10-krotnego ektraktu Sally D. jestem przekonany, ze owszem - istnieja rosliny, ktore pokaza ci twoje wewnetrzne swiatlo, lecz sa tez i takie, ktore zapelnia twa swiadomosc ciemnoscia...


  • Gałka muszkatołowa

Gałkę zarzuciłem 3 razy w życiu. Ostatnio wczoraj...


  • Mefedron

Set & setting: przy mefie chyba nieistotne. Ale było to w moim mieszkaniu, z przyjaciółką (A). Nastrój dobry. Oczekiwaliśmy z niecierpliwością na pierwsze spotkanie z tą popularną ostatnio używką.

Substancja: mefedron w formie krystalicznej

Doświadczenie: z grupy stymulantów tylko efedryna, pseudoefedryna i kofeina. Bez większych efektów

Ważę niewiele ponad 50kg.

  • Benzydamina
  • Etanol (alkohol)
  • Kodeina
  • Pierwszy raz

trip wynikł z nagłej potrzeby "zaćpania" czegokolwiek przez naszą dwójkę. zniecierpliwienie, delikatnie podniecenie. Najważniejsza część tripa odbywała się na totalnym "zadupiu" - droga na szczyt wzgórza na południu Polski.

Wakacje 2014, lipiec.

 

Dwójka nas była, obaj płci męskiej. Tego dnia właśnie przyjechaliśmy do Milówki - mała wieś w powiecie Żywieckim, bardzo przyjemna, jeżeli chodzi o krótki wypoczynek. Nasza kwatera, co istotne dla dalszej części opowieści, znajdowała się 650 metrów nad poziomem morza, a droga od "rynku" (czyli najbliższe oznaki cywilizacji) to około 2 kilometry. Owa droga prowadziła przez pola (piękne widoki, swoją drogą), dwa, czy trzy razy trzeba było przejść przez zagęszczenie drzew przypominające mały las.