M jak miłość, odcinek 1558: Syn Magdy przedawkuje dopalacze!

..coby nie było, że na Hyperreal nie promuje się kultury, w dodatku w wydaniu krajowym. W 1558 odcinku "M jak miłość" Maciek, syn Magdy, weźmie podejrzane tabletki i przedawkuje! Budzyńska nie wykaże się czujnością i zostawi Maćka w rękach paskudnej dziewczyny... Podejrzana Inka zabawi się niedoświadczonym, za to zakochanym w niej chłopakiem, a Magda nie dopilnuje własnego syna! Dopiero telefon przerażonej Ani (Gabriela Świerczyńska) postawi na nogi państwa Budzyńskich, którzy natychmiast przylecą ratować zaćpanego Maćka.

W 1558 odcinku "M jak miłość" Maciek (Franciszek Przanowski), syn Magdy (Anna Mucha), weźmie podejrzane tabletki i przedawkuje! Budzyńska nie wykaże się czujnością i zostawi Maćka w rękach paskudnej dziewczyny... Podejrzana Inka (Hanna Borkowska) zabawi się niedoświadczonym, za to zakochanym w niej chłopakiem, a Magda nie dopilnuje własnego syna! Dopiero telefon przerażonej Ani (Gabriela Świerczyńska) postawi na nogi państwa Budzyńskich, którzy natychmiast przylecą ratować zaćpanego Maćka. Czy w 1558 odcinku "M jak miłość" zdążą na czas?

"M jak miłość" odcinek 1558 - poniedziałek, 18.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1558 odcinku "M jak miłość" do szacownego domu państwa Budzyńskich wparuje młodzież: Maciek z Inką. Wystrojona na czarno nastolatka z ostrym makijażu będzie prowadziła swojego chłopaka jak "na smyczy"... Wejdą bez powitania i nawet nie zamkną za sobą drzwi wejściowych!

- Dzień dobry! A może by tak... - zareaguje zszokowana na ten widok Magda.

- Dzięki, mamo, nic nam nie trzeba - wetnie się jej w słowo syn.

- Ty widziałeś jak ona wygląda?! - Magda ruszy do pokoju Maćka, ale mąż ją powstrzyma.

- Widziałem, chodź, wychodzimy...

Magda w 1558 odcinku "M jak miłość" będzie miała słuszne przeczucie, że jej syn trafił w bardzo złe ręce. Ale zlekceważy to, a Budzyński będzie myślał, że przesadza, jak każda troskliwa matka i wyprowadzi ją z domu.

Niestety, Inka to faktycznie dziewczyną spod ciemnej gwiazdy. Wniesie do domu Budzyńskichw 1558 odcinku "M jak miłość" narkotyki i zmusi Maćka, aby je zażył! A nastolatek, zafascynowany swoją dziewczyną zrobi wszystko co mu każe...

- Po jednej? - zapyta Inka Maćka w 1558 odcinku "M jak miłość", częstując tabletkami, które wniosła do domu Budzyńskich po raz drugi. I niestety, Maciek posłuszny dziewczynie połknie nieznaną tabletkę i przestanie w ogóle kojarzyć co się z nim dzieje!

- Inka jest dziewczyną bardzo taką zbuntowaną - mówi o Ince, grający Maćka Franciszek Przanowski w "Kulisach "M jak miłość". - Maciej robi to co Inka chce. Tak naprawdę to nie jest Maciek i Inka, tylko Inka i bardzo, bardzo niziutki Maciek i on to wyczuwa. Ale może dlatego, że jednak coś do niej czuje, to nic z tym nie robi.

- Maciek, co się dzieje? - zapyta później Ania, kiedy Maciek w 1558 odcinku "M jak miłość" zupełnie straci kontakt z rzeczywistością. - Wracaj do domu jak najszybciej. Maćkowi chyba coś się stało! - będzie wołała do Magdy przez telefon.

Budzyńscy wybiegną z imprezy urodzinowej Poli jak oparzeni. Czy zdążą na pomoc i uratują kompletnie zaćpanego Maćka? Jedno jest pewne: od 1558 odcinka "M jak miłość" Magda nie tylko straci zaufanie do znajomych syna, ale i do siebie samej. Jak mogła wyjść i zostawić dziecko w łapach takiej małoletniej harpii?

- Jak się ma czuć matka, która znajduje u swojego dziecka dopalacze? Nie dała poczucia własnej wartości i siły swojemu dziecku, żeby powiedziało "nie"? Jak ma się czuć człowiek, który najbardziej kocha i najbardziej drży o swoje dziecko? Tak się właśnie czuje Magda - skomentowała to zdarzenie Anna Mucha w "Kulisach M jak miłość".

Oceń treść:

Average: 1 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Tripraport

Wolny weekend, niepohamowana ochota na przyćpanie

Trochę za póżno ogarnąłem że nie wszystkie apteki są całodobowe, więc zamiast podejść sobie do najbliższej, 100 metrów od domu musiałem przejść się trochę miastem ale ruch to ponoć zdrowie a w tej branży zdrowie chyba jest w cenie, także nie ma co narzekać.

  • Marihuana
  • Marihuana
  • Problemy zdrowotne

Prezentowany poniżej tekst został zamieszczony w wątku serwisu hyperreal przez użytkownika NegerHollands:

  • Gałka muszkatołowa
  • Pozytywne przeżycie

Spontan. Bardzo dobry humor, trochę zmęczenia po siłce, samotność, brak traum etc. Otoczenie- własny pokój.

Zakończywszy kilkutygodniowy proces regeneracji (przynajmniej w mojej opinii) ostatnio poczułem chętkę na coś miłego i poleciałem na 15 tussidexach w bardzo fajny stan. Niedługo też wrzucę report, bo działy się rzeczy totalnie odmienne od tego, co mam zawsze. Czułem się świeży jak nigdy. Szczęście, które dzięki dysocjacji zyskałem, rozpierało mnie i niewątpliwie składało się na korzystne S&S do lotu poniżej opisanego. Więc- dwa dni po owej deksowej eskaladzie dałem też szansę innemu środkowi dla biednych nastoletnich triponautów- gałce muszkatołowej. 

Oto co wynikło:

  • Lorazepam

Poziom doświadczenia: spore (feta, MDMA, cała masa dziwactw z apteki)

substancje: Lorafen, Tantum Rosa, feta, i jeszcze jakieś psychotropki


randomness