Liczba konfiskat narkotyków w więzieniach w NY podwoiła się podczas pandemicznego zakazu odwiedzin

Raport opublikowany w środę wskazuje, że dane z Departamentu Więziennictwa Nowego Jorku pokazały, że władze skonfiskowały więcej narkotyków od więźniów w okresie, w którym odwiedzający mieli zakaz wstępu do placówek, niż w tym samym okresie w poprzednim roku, kiedy im pozwolono.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

ommercato.com
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

34

Raport opublikowany w środę wskazuje, że dane z Departamentu Więziennictwa Nowego Jorku pokazały, że władze skonfiskowały więcej narkotyków od więźniów w okresie, w którym odwiedzający mieli zakaz wstępu do placówek, niż w tym samym okresie w poprzednim roku, kiedy im pozwolono.

Raport został opublikowany przez nowojorski portal śledczy The City przy użyciu danych Departamentu Więziennictwa. Według raportu, między kwietniem 2020 r. a majem 2021 r., kiedy goście nie mogli przebywać w więzieniach ze względu na ograniczenia COVID-19, władze w miejskich więzieniach departamentu przejęły przemyt narkotyków ponad 2,600 razy. Liczba ta jest ponad dwukrotnie większa niż ilość narkotyków skonfiskowanych w tym samym okresie od 2018 do 2019 roku, kiedy goście mogli być odwiedzani.

Statystyki Departamentu Więziennictwa opracowane przez Prison Policy Initiative, która działa na rzecz „ujawnienia szerszych szkód masowej kryminalizacji”, wykazały również spadek liczby więźniów podczas pandemii, co oznacza, że ​​władze podobno wykryły więcej narkotyków, gdy było mniej więźniów i nie było gości. wnieś narkotyki do środka.

Nowy raport wykazał, że władze w nowojorskich więzieniach na większą skalę konfiskują nielegalne narkotyki podczas pandemii, kiedy nikt nie był wpuszczany niż przed pandemią. Na zdjęciu więzienie Riker's Island w Nowym Jorku.
Bebeto Matthews, plik/zdjęcie AP

Odwiedzający zostali wykluczeni z więzień w Nowym Jorku w marcu 2020 r. z powodu pandemii COVID-19. Zakaz ten obowiązywał do 25 czerwca 2021 r., kiedy wznowiono wizyty z ograniczeniami. (Czaty wideo były oferowane, gdy osobiste wizyty były niedozwolone).

Darren Mack, współdyrektor programu Freedom Agenda, będącego częścią Urban Justice Center, powiedział The City, że jego zdaniem liczby wskazują, iż wiele narkotyków w miejskich więzieniach było rzekomo rozprowadzanych od członków personelu.

„Te dane potwierdzają to, co wiedzieliśmy przez cały czas – to skorumpowany personel DOC [Departamentu Więziennictwa], który utrzymuje napływ narkotyków do Rikers”, powiedział Mack na stronie internetowej. „Ale zamiast szybkich działań, aby wykorzenić tę korupcję, widzieliśmy zwalnianych śledczych i dyscyplinę, której albo nie ma, albo jej wprowadzenie zajmuje lata”.

Rzecznik Departamentu Więziennictwa powiedział The City, że departament nie zgodził się z zarzutami, jakoby narkotyki pochodziły od członków personelu. Zamiast tego rzecznik przytoczył „niebezpieczny wzrost prób dostarczania narkotyków pocztą” podczas pandemii, gdy odwiedzający nie mogli wejść do więzień.

Podczas gdy ilość narkotyków znalezionych w korespondencji do osadzonych wzrosła w tym okresie, według danych Departamentu Więziennictwa, wyniosła ona mniej niż jedną trzecią wszystkich konfiskat narkotyków w okresie od kwietnia 2020 r. do maja 2021 r.

System więziennictwa w Nowym Jorku był nękany wieloma problemami podczas pandemii, w tym kilkoma szeroko nagłośnionymi śmierciami więźniów na Rikers Island. Departament Więziennictwa również doświadczył problemów ze swoim personelem, od absencji po starcia między związkiem reprezentującym funkcjonariuszy więziennych a miastem w sprawie nakazów szczepień.

Newsweek skontaktował się z Departamentem Więziennictwa Nowego Jorku w celu uzyskania komentarza, ale nie otrzymał odpowiedzi na czas publikacji.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)


Moj pierwszy raz na dropsach (jadłam kiedyś, ale tylko połówkę nic nie dało...)!!! Pojechaliśmy do niezłego klubu - wrzuciłam z kumpelą po dropsie (żółte romby) i czekamy!!! Czekamy i nic juz bylam zła powoli..?Siedziałam z chłopakiem i wlaśnie wtedy, kiedy zaczął mnie calowac po szyi!!! Dropsik mi wszedl...Po prostu przyszla mi mysl, ze jest zajebiscie i ja tu zostaje...To byly sekundy jak wstalam i poszlam z kolezanka do toalety - jej tez weszlo!!!


  • Grzyby halucynogenne


Doświadczenia: Mary Jane praktycznie Non Stop, chyba że jestem na studiach (czyli na detoxie). Pare razy XTC, LSD no i grzyby. Grzyby dokładnie jadłem 4 razy w ilosciach od 30 do 75.

Ten artykuł opisuje moje drugie spozycie tego psychodelika.Ten trip przypadł na 12.11.2004.
  • Morfina
  • Pierwszy raz

Podekscytowanie, lekka nuta strachu jak to bywa przy świeżej substancji.

Całość tripa spędzam w łóżku - moja ulubiona forma przyjmowania opiatów.

 

Calkiem niedawno w moje ręce wpadła tabletka MST100 od Mundipharma wraz z pregabaliną oraz Dormicum. Po zawodzie jakiego doznałem po zażyciu Midazolamu, dzień oizniej zdecydowalem się na strzał z majki. Mam wyżej średnią tolerancję ze względu na spore ilości oksykodonu zażywane dosyć często w ostatnich dniach - przerzuciłem się tylko i wyłącznie na strzykawki z powodów ekonomicznych. Mam również na bieżąco dojście do nowego sprzętu więc czemu nie?

 

22:40

  • Marihuana

Nazwa substancji: Street Extazy

Dawka: 2 cukierki

Doświadczenie: alko (czesto.. srednio 4 razy w tygodniu ), ziolo (od 2 lat, niemal codzinnie, na wakacjach mialem może w sumie 4 dni bez bakania), feta (2 razy), tablety (to byl 6 raz, ale pierwszy raz 2 dropsy na raz, wczesniej jadlem po 1) i jakieś badziewia z apteki.


randomness