REKLAMA
Legalna trawka

Kanadyjski rząd postanowił skończyć z karami więzienia za posiadanie małych ilości marihuany

Anonim

Kategorie

Źródło

Newsweek - Polska, nr 23/03

Odsłony

4326
Półtora roku temu pisaliśmy w Peryskopie, że nieuleczalnie chorzy mogą w Kanadzie zgodnie z prawem palić trawkę, a wprowadzenie nowego leku może oznaczać rozpoczęcie procesu legalizacji marihuany dla wszystkich. Teraz rząd przesłał do parlamentu ustawę, na mocy której osoby złapane z maksymalnie 15 gramami tego narkotyku będzie można karać jedynie grzywną (w przeliczeniu ok. 1000 zł dorośli i 650 zł nieletni), bez wpisu do rejestru skazanych. Takie rozwiązanie popiera 70 proc. Kanadyjczyków. Jednocześnie nowa ustawa zaostrza kary dla nielegalnych hodowców marihuany i przewiduje dodatkowe środki na kampanię uświadamiającą zagrożenia związane z używaniem narkotyków. Mimo to plany rządu budzą obawy przeciwników legalizacji.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

macthc (niezweryfikowany)
po co wogole karac za posiadanie?:P
plasta (niezweryfikowany)
i tak maja kurewsko dobrze... bez wpisu do rejestru he he
Zdegustowany :P (niezweryfikowany)
lol co to ma byc ? legalna trawka ? <br> &quot;mozesz miec ale jak cie zlapiemy to 1000 zl nie twoje &quot; :D chca sie dorobic karajac palaczy grzywnymi :-) dobrze to wykombinowali ehhh
Armageddon (niezweryfikowany)
podstawa - NIE SŁUCHAĆ PRZECIWNIKÓW LEGALIZACJI!!!!
Marius ćerkavsky (niezweryfikowany)
podstawa - NIE SŁUCHAĆ PRZECIWNIKÓW LEGALIZACJI!!!!
QrA (niezweryfikowany)
podstawa - NIE SŁUCHAĆ PRZECIWNIKÓW LEGALIZACJI!!!!
stenogram ciążowy (niezweryfikowany)
podstawa - NIE SŁUCHAĆ PRZECIWNIKÓW LEGALIZACJI!!!!
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MET
  • Tripraport

Opisany dokładnie w raporcie.

Nastawienie psychiczne: Pamiętam jak bardzo byłem napalony na spróbowanie 4-ho-met. Setki pozytywnych opinii o tej substancji, opisy mistycznych stanów, pięknych wizualizacji i przyjemnej euforii - to wszystko sprawiało, że chciałem jej spróbować. Dzień testów odkładał się przez kilka tygodni. Ten fakt złościł jakoś część mnie, która miała ogromną ochotę na przygodę z tym psychodelikiem. W końcu jednak doczekałem się. Mój wewnętrzny potwór żywiący się mocą psychodelików ożywił się, podpowiadał mi cichym głosem, że będzie to przewspaniałe przeżycie.

  • Marihuana
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Bardzo wiele osób, zarówno z mojego otoczenia, jak i tych w Internecie, także tutaj na neurogroove, wskazuje na fakt, że marihuana po pewnym czasie nie działa już tak samo. Każdy kto trochę już w życiu popalił z całą pewnością wspomina z rozrzewnieniem "banie jak za starych czasów". Nie mówiąc już o tym, że wiele osób popada w stany depresyjne kiedy palą bardzo dużo. Sam mam wśród znajomych kilka takich przypadków, wraz z próbami samobójczymi. Wielu z nich nabawiło się silnego urazu i nie tykają już oni marihuany. Jak to jest, że na jednych działa lepiej, a na innych gorzej?

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

---

Puk puk!

Kto tam?

Wchodzisz. Czytasz. Jesteś tu. Ze mną. No i jak się czujesz?

  • Inne


dzis przytrafila sie mi rzecz niespotykana na codzien...


randomness