Kidman! Ty palaczko!

Hollywoodzka gwiazda filmowa wywołała burzę wśród przeciwników palenia papierosów...kolejny przykład religijnej histerii przeciwko psychoaktywnym substancjom.

Anonim

Kategorie

Źródło

Super Express

Odsłony

2206
Hollywoodzka gwiazda filmowa wywołała burzę wśród przeciwników palenia papierosów
Nicole Kidman na konferencji prasowej w Cannes publicznie zapaliła papierosa. Wybuchł skandal. Przedstawiciele organizacji walczących z nałogiem palenia są wściekli na gwiazdę filmową. Mają jej za złe, że promuje firmy tytoniowe.

Jak reklama
- Taki widok dla koncernów tytoniowych wart jest miliony dolarów. To nic innego, jak reklama przemysłu tytoniowego - grzmi Anne Jones, wiceszefowa międzynarodowej organizacji walczącej z paleniem tytoniu z siedzibą w Sydney. I dodała: to niefortunne, że w czasie konferencji prasowej, oglądanej przez setki milionów ludzi, Kidman pali papierosa.

Tylko niepublicznie
Jones nie może wybaczyć Kidman, że aktorka, która święci wielkie triumfy w Cannes i jest prawdziwym wzorem dla wielu kobiet na całym świecie, nagle pozwala sobie na publiczne pokazanie się z papierosem w ustach.
- Żeby była jasność - wyłuszcza swoje racje Jones. - Kidman ma prawo palić papierosy. To jedna sprawa. Ale chcę powiedzieć, że palenie na oczach setek milonów ludzi rodzi podejrzane skojarzenia między paleniem a gwiazdorstwem i sukcesem. Ludzie mogą to przecież tak odebrać.
Sprawa stała się na tyle poważna, że głos w tej sprawie zabrała natychmiast Lyn Allison, australijski polityk z partii demokratycznej. Kobieta ta wezwała wręcz Kidman, by z racji swej pozycji w świecie artystycznym zniechęcała swych wielbicieli do palenia papierosów.

Innej się upiekło
W tym całym zamieszaniu upiekło się tylko Stellan Skarsgaard, aktorce, podobnie jak Kidman, występującej w filmie "Dogville". Na tej samej konferencji prasowej ona też puściła sobie dymka. Jej jednak krytycy jakoś nie zauważyli. Może dlatego, że nie jest tak piękna jak Kidman.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Borys Becker (niezweryfikowany)
Dobrze, że to przeczytałem i się wnet opamiętałem. Ja też sobie pozwalałem na konferencjach prasowych kręcić beke i bekać publicznie jakem Borys Becker, ale widocznie takie coś promuje moje zachowania. <br>Chyba, że bym wszelkie zarzuty lekkie odpierał forhendem, a ciężkie skierowane bezpośrednio do mojej osoby Beckhendem? <br>Co wy na to? <br>Ostrzeżcie przy okazji waszą narodową panią Wisławe, żeby żując nicorette powiększała swoją sławę.
ta (niezweryfikowany)
To co kurwa nie mam prawa palic fajek skoro sa one legalne?? Kazdy ma swoj rozum kurwa i jak zobaczy Kidnam z papierosem to nie zacznie przez to palic. Moge palic kiedy mi sie tylko podoba i gdzie mi sie podoba (jezeli w tym miejscu wolno palic, wiadomo, ze nie w szpitalu). A w filmie to kurwa nie ma takich motywow, ze ktos pali papierosy?
Theopij (niezweryfikowany)
To co kurwa nie mam prawa palic fajek skoro sa one legalne?? Kazdy ma swoj rozum kurwa i jak zobaczy Kidnam z papierosem to nie zacznie przez to palic. Moge palic kiedy mi sie tylko podoba i gdzie mi sie podoba (jezeli w tym miejscu wolno palic, wiadomo, ze nie w szpitalu). A w filmie to kurwa nie ma takich motywow, ze ktos pali papierosy?
palacz (niezweryfikowany)
Dobra wiadomość, jak już będę miał taki elektroniczny gadżet zamiast strun głosowych i głos niczym darth vader to podam nicole kidman do sądu. Niech buli mi 1000mln $ albo ekwiwalent w naturze :) Tylko musiał bym przeprowadzić się do usa...
daroo (niezweryfikowany)
stellan skardsgaard nie je aktorką tylko aktorem :-)))
Zajawki z NeuroGroove
  • Muchomor czerwony
  • Tripraport

spory las ok. 6 km za miastem, następnie autobusy komunikacji miejskiej, mieszkanie w centrum

9 ususzonych naturalnie muchomorów czerwonych spożytych samotnie w lesie. Początkowe efekty tak jak przy wywarach z mniejszej ilości suszu tj. dysocjatywna poprawa humoru, wyostrzenie zmysłów, zastrzyk energii etc. no i mdłości naturlich, ale ku mojemu zdziwieniu bez spawania. Już po ok. 20 minutach pierwsza halucynacja słuchowa - wzmocniony odgłos przytłumionego bicia serca dobiegający jakby spod ziemi. Z czasem coraz większe oddzielenie od więzi z własną osobą, jak również zanik tego podłego posmaku związanego ze świadomością bycia zamkniętym w tzw.

  • Szałwia Wieszcza

Ten trip raport jest kontynuacja trip raportu "Tragedia mojego życia". Poprzednie przeżycie, które opisałem w tamtym tripie było zdecydowanie negatywne. Oczywiście nie mogłem tego tak zostawić. Nie ma nic fajnego w dostaniu w mordę i nie oddaniu. Zadra drażniła mnie za paznokciem. Oczywiście bałem się, że scenariusz może sie powtórzyć, jednocześnie wierzyłem, że nie może być tak, że znów horror pojawi sie mojej psychice.

  • Grzyby halucynogenne

Wszystko zaczęło się bardzo prosto; kolega - sąsiad, który wprowadził mnie w trawę, zapytał tym razem czy próbowałem kiedykolwiek grzybów. Moją pierwszą reakcją było pewne zaniepokojenie, spowodowane tym, że wiele nasłuchałem się głupot na temat grzybów (że złe, trujące itp.).