REKLAMA
Kelis odpala program kulinarny dla fanów marihuany

Lepiej chyba nie mogła trafić. Kiedy pół świata siedzi w domu Kelis odpala program, który może stać się hitem internetu.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

aktivist.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

87

Lepiej chyba nie mogła trafić. Kiedy pół świata siedzi w domu Kelis odpala program, który może stać się hitem internetu.

Kelis znana jest nie tylko z komponowania przebojów, ale także z tego, że rządzi w kuchni. Część z Was pamięta zapewne, że jej ostatni album „Food” poświęcony był właśnie gotowaniu.
Teraz Kelis rusza z własnym serialem o gotowaniu. Nie będzie to jednak grzeczna kuchnia dla szukających przepisów od babci tylko show dla prawdziwych stonerowców. „Cooked with Cannabis” będzie miało premierę 20 kwietnia i chyba nie musimy dodawać więcej. W produkcji poza Kelis wystąpi kucharz Leather Storrs. Będą też goście w tym Ricki Lake, Too $hort oraz El-P. W każdym odcinku powstawać będą 3 potrawy doprawiane trawą.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25

Ilość: 1 kartonik

Doświadczenie: alkohol, amfetamina, dxm, amanita muscaria, marihuana

Wiek: 21 Waga: 76 kg

  • LSD-25

To było siedem lat temu, dokładnie 1 sierpnia 1996. Takich dat nigdy się nie zapomina, takie dni pamięta się do końca dni na tym świecie, przynajmniej ja:)


Był słoneczny dzień, olimpiada w Atlancie i Hoffman do podjęcia z BABĄ NA ROWERZE - taki obrazek jak wiecie:) Było dwóch kumpli i trochę żetonów już na koncie. Jednak BABA NA ROWERZE z 1 sierpnia 1996 była najbardziej wyjątkową z bab! Przywieziona prosto z Amsterku aż kleiła się w łapach. Była świeżutka a jej oleistość napawała nadzieją niezłej jazdy...

  • Mieszanki "ziołowe"

S&S:Garaż znajomego,zimno jak cholera.Zimowy wieczór,dobry nastrój po mentalnym "odrodzeniu",nastawiony raczej na chillout.

Dawka:0,5G.Mieszanki "Smart Shiva".

Wiek:18 lat.

Doświadczenie:Mj,kodeina,DXM,rozmaite mieszanki,hasz,reszty nie pamiętam,raczej średnie.

  • Grzyby halucynogenne
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Doskonałe nastawienie - zero zmartwień, totalnie czysty umysł napędzany pozytywami wokół mnie.

Zacznę od krótkiego wprowadzenia, które powinno Ci nieco przybliżyć sytuację. Od 3 dni doskonale bawiłem się w Amsterdamie całe dnie sprawdzając pokaźne ilości różnych gatunków marihuany. Nastał czas sięgnięcia po grzyby, w celu przekonania się jak wpłynie na mnie psylocybina. Niejednemu doświadczonemu psychonaucie zapewne wyda się to zabawne, bo „co mogą człowiekowi zrobić łysiczki”, ale byłem bardzo podekscytowany faktem, że przetestuję nareszcie grzyby – przed wyjazdem czytałem masę trip raportów, artykułów i publikacji na temat psylocybiny.

randomness