Kara śmierci znowu w Iraku

Iracki rząd przywrócił w niedzielę karę śmierci za niektóre przestępstwa - zabójstwo, porwanie, rozpowszechnianie narkotyków, zagrażanie bezpieczeństwu narodowemu.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1306

To nie są otwarte drzwi do pozbawienia życia kogokolwiek i każdego, czy tego, kogo nie lubią władze. To nie jest prawo, które obowiązywało za Saddama, powiedział minister stanu, Andan-ad- Dżanabi. Kara śmierci w Iraku została zawieszona przez Amerykanów po obaleniu reżimu Saddama Husajna na wiosnę ubiegłego roku. Przywrócenie kary śmierci nastąpiło dzień po ogłoszeniu w Iraku amnestii dla sprawców lżejszych przestępstw.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

?? (niezweryfikowany)
propaganda
scr (niezweryfikowany)
wojska precz z iraku!!!!<br>
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MET
  • Marihuana
  • Tripraport

nastawienie pozytywne, ciekawy doświadczenia, umysł otwarty, trip łóżkowy

Postanowiłem napisać w tym miejscu trip raport. Dla potomnych, może dla samego siebie. Fajnie, że są takie miejsca. Wiedza cenna, dla wybranych. Wklepuje literki, zobaczymy, co wyjdzie. Nie pamiętam dnia, godziny podane na oko, dawki też odmierzane w ten niemądry sposób. Uznałem, że nawet jak machnę się o te 20 mg, nic mi się nie stanieGodzina przyjęcia = T=20:00. Umownie.

  • Bad trip
  • Marihuana

To moja przyjaciółka od wielu lat, myślałam, że znamy się dobrze...Samotna noc w pokoju, w łóżku, od lat to mój rytuał

Myślałam, że znamy się dobrze. Już kilkanaście dobrych lat razem idziemy przez życie. Choć czasem potrafiła ranić, wiedziałam jak sobie z tym radzić. Nie miałam jej tego za złe, zawsze wytykała błędy, czasem w bolesny sposób, ale pomagała mi zmienić życie na lepsze. Otworzyła mi oczy na wiele spraw...Noc, noce są moje, to namiastka wolności. Mogę pobyć sama ze sobą, zatracić się w sobie, pomyśleć. Jestem introwertykiem, wiec czerpie energię z samotności. 2 w nocy łóżko, muzyka i tylko Ja.

  • Morfina

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

TR napisany przez usera Trebron_Kugelszwanc w serwisie wykop.pl, tekst zamieszczony za jego zgodą.

 

randomness