Jadalna marihuana w sklepach od grudnia

KANADA. Ci, którzy chcą kupić ciasteczka lub balsamy z domieszką marihuany, znajdą je legalnie w „ograniczonym wyborze” w sklepach w połowie grudnia – ujawnił rząd federalny.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

bejsment.com
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

117

[KANADA] Ci, którzy chcą kupić ciasteczka lub balsamy z domieszką marihuany, znajdą je legalnie w „ograniczonym wyborze” w sklepach w połowie grudnia – ujawnił rząd federalny. Jednak wprowadzenia produktów z marihuaną w pełnym asortymencie nastąpi w roku 2020 lub jeszcze później.

Ministerstwo Zdrowia opublikowało swoje ostateczne regulacje dotyczące nowych klas produktów zawierających konopie, w tym preparatów do stosowania miejscowego i parujących koncentratów, i wskazało, że zasady wejdą w życie 17 października – dokładnie rok od legalizacji marihuany rekreacyjnej w Kanadzie.

Jednak ​​po wejściu w życie ustawy, posiadacze federalnych licencji na obrót konopiami będą musieli powiadomić Health Canada dwa miesiące wcześniej o zamiarze wprowadzenia do sprzedaży nowych produktów. Oznacza to, że trafią one na półki legalnych sklepów nie wcześniej niż w połowie grudnia.

Ostateczne regulacje, które zostaną oficjalnie opublikowane w “Canada Gazette” 26 czerwca, są bardzo oczekiwane przez nową, dynamicznie rosnącą branżę handlu marihuaną, a także przez wiele firm zajmujących się żywnością i napojami, które ogłosiły swoje własne plany.

Na przykład firma Greenhouse Juice Co. z siedzibą w Toronto poinformowała, że ​​planuje sprzedaż napojów podawanych z kannabidiolem lub CBD.

Z kolei firma Hexo Corp. z siedzibą w Quebecu współpracuje z gigantem browarniczym Molson Coors, tworząc spółkę joint venture o nazwie Truss, która produkuje i sprzedaje napoje bezalkoholowe z dodatkiem marihuany.

Niedawny raport firmy Deloitte szacuje, że kanadyjski rynek tych produktów jest wart około 2,7 miliarda dolarów rocznie, a artykuły spożywcze stanowią ponad połowę tej kwoty.

Ministerstwo Zdrowia już w lutym zakończyło publiczne konsultacje w sprawie przepisów dotyczących dodatkowych produktów z konopi. Konopie indyjskie, niezależnie od tego, czy w postaci jadalnej czy pitnej, będą zawierały w jednym opakowaniu 10 miligramów tetrahydrokanabinolu – związku znanego jako THC. Ekstrakty z konopi do inhalacji i płyny do infuzji, będą miały dawkę 1000 miligramów THC. Produkty te nie mogą zawierać nikotyny, kofeiny ani alkoholu. Wszystkie opakowania muszą mieć zabezpieczenia przed dziećmi i nie mogą być zachwalane młodym ludziom przy pomocy atrakcyjnych kształtu, koloru, smaku, zapachu czy sposobu zapakowania.

Oceń treść:

Average: 9 (3 votes)

Komentarze

Polacy w Kanadzie (niezweryfikowany)
Polacy w Kanadzie - Ogloszenia, Praca, Sklepy, Polskie Firmy, Nieruchomosci https://www.polacy.ca/
Zajawki z NeuroGroove
  • Kannabinoidy
  • Pierwszy raz

Okoliczności bardzo luzowe, sprzyjające. Otoczenie- własny pusty dom. Nastawienie- ciekawość. Nastrój- dobry

Od moderatora: substancja wiodąca zmieniona na kannaboidy. Niestety w obecnych czasach dilerzy coraz chętniej "uszlachetniają" marihuanę coraz to nowymi kannaboidami, których zażywanie, w przeciwieństwie do matihuany, może okazać się śmiertelne.

Witajcie. Długo zbierałem się z opisaniem tego, co za chwilę opiszę. Było to dla mnie niesamowite przeżycie, szok. Pierwsze i jak na razie ostatnie zabawy z ziołem. Minęło prawie 5 miesięcy. Nie wiem, czy kiedykolwiek spróbuję jeszcze.

  • Benzydamina
  • Metkatynon (Efedron)
  • Miks

Oczekiwałęm naprawdę zakręconej jazdy.

Siema dzisiaj opisze Wam mojego niezykłego tripa.

 

Na początek pewnie zadajecie pytanie JAK MOŻNA POMIESZAĆ 

 

Deliriant ZE STYMULANTEM ?!?

  • Baklofen
  • Heroina
  • Inne

Sam w domu, pozytywny dzisiejsza zdobycza - baclofenem.

Wracam z dobrym nastrojem z pracy, co akurat nie czesto sie zdarza.

Celem dzisiejszego dnia bedzie rozluznienie bardzo spietych miesni, oraz z braku zajecia postanowilem sie podzielic wrazeniami w czasie terazniejszym. 

Niestety od dluzszego czasu mam taki problem ze ciagle mam napiete miesnie, i musze cos z tym zrobic. Dodam ze nie mam tolerancji na zadnych z substancji.

Kiedys duzo czytalem i jak probuje nowa substancje czytam raporty - wiec postanowilem sam cos zmajstrowac :)

To zaczynajmy :) 

  • LSD-25

tripowałem sam i chwycił mnie mały BADtRIP z przemyśleniami czego efektem jest późniejszy wierszrandomness