REKLAMA
Ich narkotyki "mogły zabić 2 miliony ludzi!"

...wedle DEA i Super Expressu ;)

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Super Express
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

530

Niepozorny dom na przedmieściach w hrabstwie Westchester, NY okazał się siedzibą narkotykowego gangu i magazynem syntetyków, które mogły uśmiercić nawet 2 mln osób. Groźny nielegalny biznes zlikwidowali agenci DEA i policja z Westchester. Pięć osób trafiło do aresztu.

Nalot na dom w Ardsley przeprowadzono w piątek rano, po sprawnym śledztwie lokalnej policji i agentów U.S. Drug Enforcement Administration (DEA). Agenci, którzy wkroczyli do rezydencji przy 129 Euclid Ave., znaleźli tam 5 kg fentanylu i 6 kg heroiny, która po zmieszaniu z tym syntetycznym opioidem doprowadziła w ostatnich latach w USA do dziesiątek tysięcy zakończonych śmiercią przedawkowań.

– Sam fentanyl mógłby zabić prawie 2 mln osób – powiedział stacji ABC Ray Donovan, jeden z dowódców nowojorskiego oddziału DEA.

W ręce agentów trafiło pięć osób, które były zamieszane w śmiercionośny proceder: Braulio Mata (31 l.) z Ardsley, Jose Garcia (44 l.) z Ardsley, Ramon Aracena Alfe (47 l.) z Mount Vernon, Dionell Duarte Hernandez (32 l.) z Nowego Jorku i Yarly Mendoza-Delorbe (20 l.) z Ardsley.

Właściciel domu w grudniu wynajął część domu parze z Bronksu. Jak zapewniał obecnych na miejscu reporterów, nie miał pojęcia, że trudnią się nielegalnym biznesem.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Ketamina

drug:ketamina + pure mdma

doświadczenie:mj,#,magic shrmzz,amph,E,tramadol+mj(...!),coke!,MDMA czyste(yeah!)
set n\' setting:
london, electro club, christmas time:D (it\'s christmas time in hell..)
..a bylo to tak:mieszkajac w LND, postanowilem ze zostane na swieta b.n., bo nie chcialem powtarzac schematu wigilia w domu itd po raz 21 w zyciu...decyzja jak najbardziej udana...
  • Marihuana
  • Mianseryna
  • Pozytywne przeżycie
  • Sertralina

Totalny luz, domowa atmosfera, piękna pogoda, dobre nastawienie. Nie mogłem się doczekać

Pewnej słonecznej soboty pojechałem na stację po mojego brata i jego dziewczynę, wiadomo, gadka szmatka i pada pytanie: Ile masz? 

- Pione, brałem od tego ziomka co hoduje 

-No to co? Po obiadku na spacerek? 

-jasne!

No i dojechaliśmy do domu rodzinnego, dostałem swoją piątkę i spaliłem małego gibona z połówki przed obiadem, tak na lepszy apetyt.

Obiad leciał standardowo, rodzice zapoznawali się z jego dziewczyną, a my już powoli się niecierpliwiliśmy na wyjście nad jezioro.

  • DMT
  • Pierwszy raz

Wcześniej medytacja około 15 minut, dobry humor Miejsce: Spokojny pokój, bez żadnych odgłosów z otoczenia, brak muzyki

Jako, że wcześniej nigdy nie zdarzyło mi się palić changi, a z wielu relacji słyszałem o szybko wzrastającej tolerancji, zdecydowałem się właśnie na wiadro. Były święta bożego narodzenia, więc chwilę zajęło mi znalezienie otwartego sklepu, w którym kupiłem wszystkie potrzebne akcesoria, ale w końcu się udało. Przygotowałem się krótką medytacją, oraz oczyściłem pokój i wystko było już gotowe.

  • 5-MeO-DMT
  • Przeżycie mistyczne
  • Szałwia Wieszcza

Godziny wieczorne, dom, towarzystwo partnerki, komfort psychiczny, nastawienie ceremonialne.

Przed opisem samego doświadczenia, chciałbym zaznaczyć iż z samą SD łączy mnie pięcio letni transwymiarowy romans, także receptory na salvinorin mam bardzo wyczulone. Miałem również za sobą wiele innych synergicznych doświadczeń.  

Tuż przed wiadomym, przygotowałem dokładnie przestrzeń. W pokoju unosił się wyrazisty zapach palonej białej szałwii, zaś ze strony przygotowanego ołtarza emanowała zielona poświata lampy woskowej. Z głośników wydobywały się eksperymentalne dźwięki COH. 

O—o-o--<Me-dyTac-ja>-->o-o-M