REKLAMA
Ich narkotyki "mogły zabić 2 miliony ludzi!"

...wedle DEA i Super Expressu ;)

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Super Express
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

521

Niepozorny dom na przedmieściach w hrabstwie Westchester, NY okazał się siedzibą narkotykowego gangu i magazynem syntetyków, które mogły uśmiercić nawet 2 mln osób. Groźny nielegalny biznes zlikwidowali agenci DEA i policja z Westchester. Pięć osób trafiło do aresztu.

Nalot na dom w Ardsley przeprowadzono w piątek rano, po sprawnym śledztwie lokalnej policji i agentów U.S. Drug Enforcement Administration (DEA). Agenci, którzy wkroczyli do rezydencji przy 129 Euclid Ave., znaleźli tam 5 kg fentanylu i 6 kg heroiny, która po zmieszaniu z tym syntetycznym opioidem doprowadziła w ostatnich latach w USA do dziesiątek tysięcy zakończonych śmiercią przedawkowań.

– Sam fentanyl mógłby zabić prawie 2 mln osób – powiedział stacji ABC Ray Donovan, jeden z dowódców nowojorskiego oddziału DEA.

W ręce agentów trafiło pięć osób, które były zamieszane w śmiercionośny proceder: Braulio Mata (31 l.) z Ardsley, Jose Garcia (44 l.) z Ardsley, Ramon Aracena Alfe (47 l.) z Mount Vernon, Dionell Duarte Hernandez (32 l.) z Nowego Jorku i Yarly Mendoza-Delorbe (20 l.) z Ardsley.

Właściciel domu w grudniu wynajął część domu parze z Bronksu. Jak zapewniał obecnych na miejscu reporterów, nie miał pojęcia, że trudnią się nielegalnym biznesem.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • MDMA (Ecstasy)
 • Pozytywne przeżycie

Wolne mieszkanie, jedna swieczka, mile zolte swiatlo rozchodzace sie po pokoju, glosnik z muzyka. Trip przezywany razem z dziewczyna. Kazdy pozytywnie nastawiony, moja luba probowala pierwszy raz :)))

Wolny wieczór w srodku tygodnia, jednym słowem - sytuacja ktora musi zostac wykorzystana. Dziewczyna pozytywnie nastawiona przez moje opowiadania na temat działania opisywanej substancji, aczkolwiek z odczuciem lekkiego stresu który w dalszej części raportu odszedł niczym koty ktore były w mieszkaniu i widziały co odpierdalamy. Jesli mam byc szczery, nawet mi bylo ich troche szkoda - ciekawe co miały w głowach gdy to widzialy. Tak czy inaczej, groch na deskę, kroimy na pol, dajemy sobie buziaka i wcinamy.

 • 25B-NBOMe
 • Odrzucone TR
 • Retrospekcja

Nie będzie to typowy trip raport, a raczej opis tych substancji i kilka moich przemyśleń m.in. ze względu, że były to tripy "łóżkowe" tzn. słuchawki na uszy i kładziemy się z zamkniętymi oczami.

 • 5-MeO-MiPT
 • Pozytywne przeżycie

Trip zupełnie nieplanowany, wynikł spontanicznie. Od kilku godzin byłam lekko rozbawiona, małe odbicie od złego humoru ostatnich dni. W mieszkaniu ja i siostra, większą część tripa spędziłam w moim pokoju.

Po pierwsze – to nie jest historia o tym, jak chciałam zaszaleć i na pierwszy raz zażyć mega dawkę 5-MeO-MiPT. Moim zamiarem było około 10 mg. Z tego, co w różnych źródłach czytałam, wywnioskowałam, że ta tryptamina jest wyjątkowo kapryśna i mściwa i lubi „karać” uzytkowników za niesubordynację.
Po drugie – cała ta akcja nie była planowana, wyszła całkowicie spontanicznie.
Po trzecie – nie byłam pewna, czy zakwalifikować tę opowieść do kategorii „Pozytywnych przeżyć”, ale mimo wszystko naprawdę przeżyłam coś cudownego.

 • Marihuana
 • Marihuana
 • Tripraport
 • Tytoń

Set: Trip z najlepszym przyjacielem (23 lata) oczekiwany przez cały weekend, pozytywne nastawienie na kolejne doświadczenie psychodeliczne, chęć wyłączenia się z życia codziennego i przeżycia czegoś wyjątkowego. Setting: Pokój przyjaciela, obrzeża dużego miasta, miejsce sprzyjające, w domu obecni rodzice przyjaciela. Chłodna noc nadchodzącej wiosny.

Słowo wstępu

Od dłuższego czasu będąc zachwycony klimatem psychodelików, pomimo niewielkiego doświadczenia ze względu na różnorodność, ale za to licznych spotkaniach z THC, postanowiłem opisać Wam moje ostatnie przeżycie z ową substancją.