REKLAMA
Gdańsk: Rozbito grupę rozprowadzającą narkotyki

Sześć młodych osób zajmujących się handlem narkotykami zatrzymała gdańska policja.

a.

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1429
Sześć młodych osób zajmujących się handlem narkotykami zatrzymała gdańska policja. Funkcjonariusze ustalili, że członkowie grupy, w wieku od 19 do 31 lat, wprowadzali do obrotu głównie amfetaminę i haszysz, ale również tabletki ekstazy i kokainę. W poniedziałek zatrzymano 23-letniego Lecha S., studenta, który zajmować się miał rozprowadzaniem narkotyków. W wyniku przeszukania jego mieszkania znaleziono ok. 600 porcji haszyszu i ok. 500 porcji amfetaminy. "Tego samego dnia wieczorem policjanci pojawili się w mieszkaniach kolejnych czterech osób: 20-letniej Agnieszki S., 19- letniej Partycji K., 21-letniej Magdaleny S. i 25-letniego Macieja R. Tam w wyniku przeszukań policjanci zabezpieczyli kolejne 1350 porcji amfetaminy" - poinformował Zespół Prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. We wtorek nad ranem, jako ostatni, zatrzymany został 31-letni Dariusz G. U niego również znaleziono narkotyki - ok. 1800 porcji haszyszu. "Jak wynika z ustaleń policjantów, grupa działała prawdopodobnie od ok. 3 lat, w Gdańsku. Przez ten czas do obrotu wprowadzono najprawdopodobniej ok. 100 tys. porcji amfetaminy i ok. 9 tys. porcji haszyszu. Narkotyki rozprowadzane były przede wszystkim wśród młodych ludzi, w tym wielu studentów" - informuje policja. Zatrzymanym grozi kara do 10 lat więzienia.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Miks
  • Szałwia Wieszcza

Własne mieszkanie, głównie pokój i kuchnia. O nastawieniu wszystko dokładnie napiszę poniżej.

24.04.2007

DXM Travel

  • Szałwia WieszczaNazwa Substancji:
Salvia Divinorum extrakt 10xDoswiadczenie:
DUŻE :)Wczoraj dostałem paczke z cudownymi ziółkami ( miedzy innymi szałwią ). Wczesniej przeczytałem rózne opisy bani po szałwi ale jednak nawet osoba, która ma doswiadczenie z psychodelikami nie jest w stanie uswiadomic sobie rodzaju tej bani.


  • Dekstrometorfan
  • Ketony
  • Marihuana
  • Marihuana
  • Miks

Dom mojego przyjaciela, później droga przez las, miasteczko oddalone o 5km od domu. Nastawienie, bardzo dobre, to były urodziny mojego przyjaciela. Chcieliśmy mieć dobrą fazę, świętować, cieszyć się spędzonymi chwilami w towarzystwie ludzi którzy są zaprzyjaźnieni od lat. Chcieliśmy zrobić coś głupiego, wręcz surrealistycznego... Czego później można żałować, nie przejmując się konsekwencjami. Młodzi, piękni, i bardzo nieodpowiedzialni.

Witam, to mój pierwszy trip raport. Zacznijmy od tego, że nie jestem od niczego uzależniony, nigdy nie miałem "preszu" na substancje. Zawsze na mnie działały. Nie mam wyrobionej tolerancji na nic.

  • Kodeina


Doświadczenie: MJ, Hash, Tussi, i parę innych...Niedziela obfitowała w wiele negatywnych wydarzeń - wielka kłótnia z rodzicami (notabene o MJ :/), full nauki itp. Rodzice wyszli na imieninki do dziadka, a ja, przygnębiona, chciałam sobie jakoś urozmaicić resztę dnia. Nie wiedziałam za bardzo jak, bo nie miałam nic przy sobie, ale przeglądając szafkę z lekami natknęłam się na Thiocodin zawierający kodeinę. Poczytałam sobie o niej na neuro groov\'ie, po czym zaczęłam sobie aplikować po 3 tabletki co jakieś 15 - 20 min.


randomness