REKLAMA
Francuski piłkarz ręczny hodował marihuanę. Wpadł przez zakupy w Internecie

Grający na co dzień w Rumunii francuski piłkarz ręczny Pierre-Yves Ragot znalazł się w poważnych tarapatach. 34-latek został zatrzymany w związku z nielegalną uprawą marihuany. Wpadł w ręce policji przez zakupy w Internecie.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

sport.tvp.pl
Maciej Wojs
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

205

Grający na co dzień w Rumunii francuski piłkarz ręczny Pierre-Yves Ragot znalazł się w poważnych tarapatach. 34-latek został zatrzymany w związku z nielegalną uprawą marihuany. Wpadł w ręce policji przez zakupy w Internecie.

Ragot to handballowy obieżyświat. Pochodzi z francuskiego Nancy, ale grał już w Hiszpanii, Austrii i Rumunii. W ostatnim z tych krajów święcił największe sukcesy: z Dinamo Bukareszt dwukrotnie został mistrzem kraju, wygrał też Superpuchar i Puchar Rumunii. Występował też w Pucharze EHF.

Ostatni sezon spędził w ligowym przeciętniaku, CSM Fagaras. Kilka dni temu klub poinformował, że nie przedłuży z nim wygasającego kontraktu. Ragot – przynajmniej na razie – nie wróci jednak do Francji, bo przebywa w policyjnym areszcie. Wszystko w związku z nielegalną uprawą marihuany.

Francuz hodował konopie indyjskie w wynajmowanym mieszkaniu. Zwrócił na siebie uwagę policjantów z Braszowa przez zakupy w Internecie. W lutym szczypiornista nabył bowiem materiały niezbędne do uprawy konopi – z wyspecjalizowanej strony zamówił trzy paczki o łącznej wadze 35 kg. Od tego czasu był obserwowany.

Nim doszło do zatrzymania, policjanci sprawdzili przy użyciu kamery termowizyjnej temperaturę ścian budynku, w którym mieszkał Ragot. Inspekcja wykazała, że ta była zdecydowanie wyższa w jego mieszkaniu.

Podczas zatrzymania policjanci skonfiskowali rośliny, 700 gramów suszu oraz młynek i wagę elektroniczną. Szczypiornista przekonuje, że rośliny hodował na własny użytek. Stawia się mu zarzut nielegalnej uprawy i handlu narkotykami. Grozi mu nawet do siedmiu lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • GBL (gamma-Butyrolakton)

HBW (LSA) + GBL + Szałwia

Dawka: 5 nasion, 2 + 1,5 ml, 0,2 ekstraktu x5 + 0,7g suszu

Waga: 63 kg

Doświadczenie: Moje: GBL - dużo razy, LSA - kilka razy, Szałwia - dużo razy; Koleżanki: GBL - trzeci raz.


 • Kodeina
 • Pozytywne przeżycie

jako że decydującą rolę odegrały okoliczności, to by dowiedzieć się o nich, proszę o przeczytanie moją skromną relację poniżej;

Opowiem Wam dziś o tym jak S&S wpływają na opiat, jakim jest kodeina. Będzie to mój dziewiczy opis przeżyć, gdzie głównym elementem będą okoliczności, które doprowadziły do stanu opisanego w kolejnych wersach. Proszę więc o zrozumienie dla mnie, jako początkującego.

 • Bad trip
 • Dekstrometorfan

Koniec lata, wycieczka pociągiem nad jeziora, 4 osoby

15:30 Siedze z dziewczyną i wyciagą aco z torebki. Mnie ciężko nie jest namówić. Zarzyliśmy po 20tabletek. 16:00 Przyjechał mój ziomek z dziewczyną i zapaliliśmy jointa 16:10 będąc kompletnie upalonym zaczałem odczuwać deks powolutku wchodziła faza. 16:15 poszliśmy sobie pochodzić po parku co jakiś czas lufka itd. 16:30 siedzimy na ławce ja i moja dziewczyna kompletnie sponiewierani siedzimy i kmininmy gdzie jesteśmy(ogólnie wyedy było spoko śmiechawa rozkminy jak to po zielski zazwyczaj.

 • Amfetamina
 • Dekstrometorfan
 • Etanol (alkohol)
 • Inne
 • Kodeina
 • Marihuana
 • MDMA (Ecstasy)
 • Metkatynon
 • Tripraport

dom w spokojnej wiejskiej okolicy, pełna swoboda działania, myślę, że wszyscy uczestnicy byli w pełni rozluźnieni i wolni od trosk. Przebywaliśmy w 3 pokojach, wszędzie dużo miejsca do siedzenia, leżenia, obecność TV, komputera z muzyką, balkon.

Słowem wstępu, czyli geneza spotkania.

randomness