Francja: Wzrost handlu narkotykami w Paryżu i przedmieściach o około 50 proc. w 2021 roku

Handel narkotykami w Paryżu i przedmieściach wzrósł o około 50 proc. w 2021 w porównaniu z rokiem ubiegłym – pisze w piątek dziennik „Le Figaro”, powołując się na dane policji.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

wnp.pl/PAP

Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

101

Handel narkotykami w Paryżu i przedmieściach wzrósł o około 50 proc. w 2021 w porównaniu z rokiem ubiegłym – pisze w piątek dziennik „Le Figaro”, powołując się na dane policji.

Policja zatrzymała w 2021 r. 380 osób, a 146 zostało aresztowanych w związku z handlem narkotykami w Paryżu i okolicach.

Z informacji "Le Figaro" wynika, że liczba dochodzeń w zakresie handlu narkotykami w Paryżu i na przedmieściach wzrosła o 50 proc. w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r. Od 1 stycznia do 31 marca 2021 r. zakończono 448 śledztw, w porównaniu do 295 w tym samym okresie w 2020 r.

Policja przeprowadziła w pierwszym kwartale 2021 r. 89 operacji antynarkotykowych w tzw. punktach transakcyjnych. W sumie w tym okresie 380 osób zostało zatrzymanych przez policję, a 146 aresztowanych za handel narkotykami.

Skonfiskowano 830 kg narkotyków (649 kg półproduktów, 136 kg tzw. trawki, 31 kg narkotyków syntetycznych, 10 kg kokainy oraz narkotyku zwanego crack). Zarekwirowano również 28 sztuk broni oraz pieniądze pochodzące z handlu narkotykami.

Z Paryża Katarzyna Stańko

Oceń treść:

Average: 8 (3 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

Z zamiarem zapodania grzybów nosiłem sie od kilku miesięcy.Najbardziej sprzyjającą okazją na wprowadzenie sie w krolestwo mushromów wydawał sie wyjazd w góry na Sylwka.Chociaz nie wiedziałem czy bede je spożywał to wziąłem na wszelki wypadek.Cała akcja z psylocybiną to był czysty spontan.Przygotowany już został wywarek ,gyd wyszła inicjatywa aby sie napierdolić.Zwyciężyła, i wywarek odstawiliśmy na kiedy indziej.No więc chleliśmy wódeczke ,gdy w pewnej chwili spostrzegłem na podłodze słoiczek z niewinnym płynem w środku.Długo sie nie zastanawiając chwyciłem go i spożyłem naprawde małego łyc

  • 2C-P
  • Pozytywne przeżycie

środek lipca, dość chłodna noc jak na warunki letnie, skraj pobliskiego lasu, w oddali sporadycznie daje o sobie znać burza, nastawienie pozytywne, lekki niepokój przeplatany podnieceniem (więcej w tekście)

Turn on

  • Marihuana

Tekst napisany pod wplywem THC w trakcie palenia, dodam ze pomysl na

jakiekolwiek napisanie czegokolwiek powstal tez w trakcie palenia,

tytul natomiast ukazal sie autorowi na przedniej szybie samochodu jako

swego rodzaju zwida...hmm, fajne to byly czasy a ten krotki tekst to

pamiatka po legendarnym juz zjaraniu :)

randomness