REKLAMA
Francja: Udaremniono przemyt 51 kilogramów metamfetaminy ukrytej w płatkach zbożowych

Celnicy przechwycili na paryskim lotnisku Roissy 51 kg metamfetaminy, przemycanej w workach z płatkami zbożowymi. Jest to największy udaremniony przemyt tego narkotyku we Francji.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Rzeczpospolita

Odsłony

135

Celnicy przechwycili na paryskim lotnisku Roissy 51 kg metamfetaminy, przemycanej w workach z płatkami zbożowymi. Jest to największy udaremniony przemyt tego silnego syntetycznego narkotyku we Francji - poinformowały francuskie władze.

"Wartość metamfetaminy na czarnym rynku szacowana jest na 3,8 mln euro" - napisali w komunikacie przedstawiciele służb celnych.W nocy z wtorku na środę celnicy skontrolowali kartony zawierające worki z płatkami, które były cięższe niż zazwyczaj.

"W 40 z 70 worków znajdowało się łącznie 51,5 kg metamfetaminy. Pochodziła ona z Kamerunu i miała trafić do Malezji" - podano.Narkotyk ten jest zażywany głównie w postaci kryształków; jest bardzo popularny południowo-wschodniej Azji.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Rozluźniony, spokojny, "słoneczny, siebiepewny i rad", brak jakichkolwiek lęków/przekonań/oczekiwań względem tripa; mnóstwo znajomych i przyjaciół wokół, kolorowy dom, szary garaż, zimno przez większość czasu.

11.11.2011

  • Ayahuasca

Dawka i substancja: 3-4 gramy ruty stepowej + 8-9 gramów mimozy hostilis
  • Etanol (alkohol)
  • Grzyby halucynogenne
  • Klonazepam
  • Marihuana

Substancje oraz dawkowanie: (ja) około czterdziestu dorodnych czarnogórskich grzybów o działaniu wyginającym wzory na kafelkach, zapijane jakimiś piwami pszennymi, na rozładowanie emocji niechcąca dwójka klona, kielich wódki i kilka gibbonów w obiegu. I ta jebana nikotyna. B: około 30 grzybów, wódka, 2 browary, klon dwójka i jakaś baka, ale nie dużo bo się mu nieco przysnęło. J: na naszych oczach koło dwudziestu grzybów, potajemnie – co się zemściło – jeszcze z pięćdziesiąt. Reszta ludzi, co kto jak, w opisie.