Extasy schowane w aucie

Elbląg. Cztery tysiące narkotyzujących tabletek

Anonim

Kategorie

Źródło

Dziennik Elbląski

Odsłony

3111

Ponad cztery tysiące tabletek extasy znaleźli elbląscy policjanci w zatrzymanym samochodzie. Rynkowa wartość narkotyków to około 100 tysięcy złotych.

Ford Mondeo, którym jechali dwaj elblążanie, został zatrzymany w ubiegłym tygodniu do rutynowej kontroli drogowej.

" Kierowca został wylegitymowany. Pasażer również " mówi Alina Zając, rzeczniczka elbląskiej policji. " Czasami dziwne zachowanie kontrolowanych rzuca się w oczy. Tak było i tym razem. Policjanci przeszukali samochód i w schowku przed siedzeniem pasażera znaleźli kilka tabletek, woreczki strunowe oraz 17 tysięcy złotych. Po badaniach okazało się, że tabletki to narkotyki extasy.

Fordem jechali 29-letni Krzysztof B. oraz 24-letni Marcin R.

" Obaj są nam znani z wcześniejszych spraw. Byli już notowani za handel narkotykami " przyznaje rzeczniczka.

Skrytki na tabletki

Auto trafiło do Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Tu zostało rozebrane na części i jeszcze raz dokładnie przeszukane. Policjantom pomagał specjalnie wyszkolony pies ze elbląskiego oddziału Straży Granicznej, który wyczuł narkotyki.

" Zabezpieczyliśmy 4021 sztuk extasy " informuje Alina Zając. " Ten samochód był przystosowany do przewozu narkotyków.

Tabletki zawinięte w paczuszki, owinięte szczelnie taśmą samoprzylepną, pochowane był w różnych miejscach. W Fordzie skrytki były w nadkolach, bagażniku i pod tapicerką.

Znalezione tabletki są okrągłe, koloru szaroniebieskiego i pomarańczowego. Jest na nich wytłoczony znaczek Mitsubishi.

To jeszcze nie koniec

" To jedna z największych ilości narkotyków przechwyconych w naszym województwie. Tych narkotyków już na szczęście nikt nie wprowadzi do sprzedaży " mówi Piotr Winnicki, zastępca komendanta miejskiego policji w Elblągu. " Sprawa jest rozwojowa. Pomagają nam w śledztwie policjanci z innych miast i Komendy Wojewódzkiej Policji z Olsztyna.

Nie wiadomo, gdzie miały trafić narkotyki. Taka duża ilość nie była raczej przeznaczona tylko na rynek elbląski. Nie wiadomo, czy 17 tysięcy złotych znalezione w Fordzie, to pieniądze ze sprzedaży tabletek.

Krzysztof B. oraz Marcin R. zostali aresztowani przez elbląski sąd na trzy miesiące. Grozi im do 10 lat więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)

nazwa substancji: bialy krazek (chinski znaczek)

poziom doswiadczenia: zaawansowany :)

metoda zazycia: doustnie

set & setting: sylwester, wiadomo :)
Byl sylwester 03/04.Jestem juz doswiadczonym hokeista (uzytkownikiem krazka). Dzien przed sylwestrem nie moglem sie zdecydowac gdzie isc, jednak w samego sylwestra okazalo sie ze nie mam gdzie isc. Idac ulica spotkalismy chlopaka z krazkami. I mial takie, ktorych jeszcze nie jadlem. Po zainstalowaniu krazka wsiedlismy do taxowki i sie zaczelo... :)

  • Bad trip
  • Grzyby halucynogenne

Nastrój bardzo dobry, okoliczności przyrody piękne.

 

//Trip miał miejsce trzy lata temu, ale został spisany na świeżo. Łapiącym schizy nie polecam.//

 

  • AM-2201
  • Tripraport

bez strachu palony AM, na kanapie w opuszczonym domku wśród wielkich padających za oknem wczesną wiosną płatków śniegu, szczerze nie oczekiwałem takiego haju, ponieważ paradoksalnie przy podobnej dawce, zażytej parę dni wcześniej, nie było takiego łomotu ;)

Ten dzień miał być taki, jak poprzednie marca 2011r. Wstając jak zwykle o 5.30 do szkoły, pierwszą myślą było, aby przed prysznicem odpalić niezwykły proszek, zwany AM-2201. Będąc już od rana na potężnym haju, przetrwałem 8 godzin męki w szkole, paląc co przerwę niebiański syntetyk. Po powrocie do siebie, zjedzeniu porządnego obiadu, wyruszyłem do opuszczonego domu, znajdującego się niedaleko mojej stancji. W drodze zostałem zaskoczony przez wielkie majestatycznie spadające na moje miasto płatki śniegu.

  • Etanol (alkohol)
  • Kodeina
  • Pozytywne przeżycie
  • Tytoń

beznadziejne samopoczucie; nadzieja na poprawę stanu psychicznego; w domu; plener

Mam 20 lat i życie podobne do Waszego... a może jednak nie. Od czterech lat cierpię na fobie społeczną, myślę że spory wpływ na jej powstanie miała marihuana. Czym jest fobia? Najkrócej mówiąc, jest to strach i lęk przed ludźmi i ich oceną. Po więcej informacji na ten temat odsyłam do Google. Zrozumieć jak ciężko żyje się z takim schorzeniem może tylko ten kto na to cierpi. Ostatnie cztery lata uznaje za pustkę w swoich wspomnieniach i życiu, a koda pozwala mi na chwilowe wyciszenie i pozwala mi na odczucie radości z życia... Traktuję ją trochę jak lek na swoją fobię.

randomness