REKLAMA
Dzieląc amfetaminę nie zauważył policjanta wślizgującego się przez balkon

Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 21-latka podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. W trakcie zatrzymania przebywała z nim poszukiwana 17-latka.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Policja Kujawsko-Pomorska

Grafika

Odsłony

231

Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 21-latka podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. W trakcie zatrzymania przebywała z nim poszukiwana 17-latka. Dziewczyna trafiła pod opiekę rodziców, a podejrzany do policyjnego aresztu. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Na trop dilera wpadli kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia. Z ich ustaleń wynikało, że jeden z mieszkańców centrum miasta zajmuje się procederem narkotykowym. Funkcjonariusze przypuszczali, że podejrzewany może posiadać i zaopatrywać bydgoszczan w zakazane substancje psychoaktywne. W trakcie rozpracowywania podejrzewanego ustalili również, że razem z nim może przebywać poszukiwana przez policjantów 17-latka. Jej zaginięcie, kilka dni temu zgłosili rodzice.

We wtorek (21.03.2017) kryminalni przystąpili do działania i pojechali pod wytypowany przez nich adres. Tam, nie mogli się dostać od strony drzwi, wiec jeden z funkcjonariuszy postanowił wejść przez balkon. Obserwując wnętrze mieszkania wszystko się potwierdziło. Podejrzewany przebywał razem z poszukiwaną 17-latką. Co więcej, mężczyzna zajęty był porcjowaniem białego proszku. Policjant wykorzystując sytuację, wszedł do mieszkania i zatrzymał ich.

W mieszkaniu kryminalni zabezpieczyli 11 woreczków z białym proszkiem oraz wagę elektroniczną. Wstępne badania narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. 21-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Natomiast 17-latka została przekazana pod opiekę rodzicom.

Śledczy z bydgoskiego Śródmieścia na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili zatrzymanemu zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków oraz ich rozprowadzania. Za te przestępstwa grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj (23.03.2017) 21-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie został przesłuchany. Oskarżyciel postanowił wnioskować do sądu o tymczasowy areszt. Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował podejrzanego na dwa miesiące.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Śliczna (niezweryfikowany)
Szczerze narkotyki temat zastępczy problem marginalny typowe wykroczenie nic poza tym. Handel chemia powinien być legalny całkowita legalizacja narkotyków z pewnymi regulacjami. Nie policja tylko powinno być to handel kontrola jakości normalne firmy skład
Zajawki z NeuroGroove
 • Bad trip
 • Benzydamina
 • Marihuana
 • Tabaka
 • Tytoń

Na początku puste mieszkanie, tylko ja z kolegą, później sam z mamą, optymistyczne nastawienie.

Zapraszam serdecznie, po raz drugi!

Słowem wstępu, ponownie:

 • LSD-25

Zaczeły się wakacje. Wybraliśmy się ze znajmymi nad jezioro pod namioty. Pogoda była raczej kiepska, męczyły nas przelotne deszcze i przenikliwe zimno. Miałem ze sobą kwacha ale bałem się w taki pochmurny dzień brać bo wiem, że bardzo by mi się nie podobała jazda. W końcu chyba czwartego dnia wyjazdu zdecydowałem się. Nie załuję...a wszystko zaczeło się tak:

 • AM-2201
 • Dekstrometorfan
 • Marihuana
 • Retrospekcja

Utrata świadomości oraz zapętlone retrospekcje.

Około godziny 19.30 załadowałem pierwszą dawkę DXM (225 mg). Razem z dziewczyną wybieraliśmy się na imprezę do znajomego. Około 20.30 poczułem typowe objawy po dexie. Już na imprezie (godzina 21.00) wziąłem drugą dawkę (150 mg) oraz po pół godzinie kolejne 150 mg.

Godzina 22.00 - czuję w sobie 525 mg dexa. Typowe objawy, zaburzenia świadomości i otoczenia, problemy z wymową wyrazów.

 • Mieszanki "ziołowe"

S&S: Mój pokój,samotne popołudnie,humor raczej bierny.

Co:0,25g Palonka Bobby Sence.

Wiek: 18

Doswiadczenie: Kodeina,Dxm,Feta,Mj,Mieszanki ziołowe,jakieś bzdury.

Z góry uprzedzam,nie jest to typowy TR.

Jeżeli jesteś zamknięty w określonych ramach - daruj sobie czytanie tego tekstu,jest bardzo osobisty. W dragach szukam nie dobrej zabawy, nawet nie psychodelicznych podróży w odległe zakątki świata,a samego siebie - studiuje swoją psychikę.

randomness