Dwulatek chodził po zewnętrznym parapecie okna w Wigilię. Rodzice byli pod wpływem narkotyków

Chrzanowscy policjanci interweniowali ws. dwulatka, który chodził po zewnętrznym parapecie okna. Okazało się, że jego rodzice byli pod wpływem narkotyków a w ich mieszkaniu znajdowały się fałszywe pieniądze. 23-latka i jej partner usłyszeli zarzuty. Dziecko przekazano pod opiekę dziadków.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

WPROST.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

51

Chrzanowscy policjanci interweniowali ws. dwulatka, który chodził po zewnętrznym parapecie okna. Okazało się, że jego rodzice byli pod wpływem narkotyków a w ich mieszkaniu znajdowały się fałszywe pieniądze. 23-latka i jej partner usłyszeli zarzuty. Dziecko przekazano pod opiekę dziadków.

Policjanci z Chrzanowa w Wigilię o godz. 12:40 otrzymali zgłoszenie o dwuletnim chłopcu chodzącym po zewnętrznym parapecie okna znajdującym się na pierwszym piętrze bloku. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce zdarzenia znajdowała się tam już straż pożarna, a dziecko było już w mieszkaniu. Policjanci udali się pod adres, a drzwi otworzyła im 23-latka, trzymająca na rękach dziecko.

Kobieta zaprzeczyła, że jej syn chodził po parapecie. Do rozmowy z funkcjonariuszami przyłączył się 30-letni partner matki dziecka. Policjanci zauważyli, że zachowuje się on bardzo nerwowo i tak prowadzi rozmowę, aby odwrócić ich uwagę od kuchni. Jak się okazało, na stole w pomieszczeniu znajdowały się narkotyki w postaci marihuany i amfetaminy oraz fałszywe pieniądze, które zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy.

Chrzanów. Pod wpływem narkotyków opiekowali się dwulatkiem

Po zbadaniu narkotestem okazało się, że 23-latka i jej partner byli pod wpływem narkotyków. Para została zatrzymana, a sędzia rodzinny przekazał dwulatka pod opiekę dziadków, którzy stawili się na miejscu zdarzenia. Następnego dnia oboje usłyszeli w Prokuraturze Rejonowej w Chrzanowie zarzuty posiadania środków odurzających oraz psychotropowych, a także fałszowania pieniędzy.

Za posiadanie narkotyków grozi im do trzech lat więzienia a za fałszerstwo pieniędzy od pięciu do 25 lat pozbawienia wolności. Z kolei za narażenie małoletniego dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia bądź zdrowia kodeks karny przewiduje do pięciu lat więzienia. 25 grudnia Sąd Rejonowy w Chrzanowie przychylił się do wniosku prokuratury i zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 23-latki i jej partnera na trzy miesiące.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina
  • Pierwszy raz

Wolny dom, przed imprezą

 

  • Marihuana

substancja: marihuana


doświadczenie: nikłe (jak dla Was)


set&setting: ogródek u kumpla, początkowo pozytywna faza


  • 4-HO-MET

dobre nastawienie, spontaniczna konsumpcja, pokój

29.10.2008

Nadszedł czas na kolejny eksperyment, a że każdy psychonauta lubi wracać w psychodeliczny stan, więc i ja również zachciałem skosztować rozsławionej przez Newbe substancji. Ponoć lepsza od kwasa mawiają, wyjątkowa, ciepła i miła. Ciekawość przekracza bariery finansowe.

  • Ketamina


Dawka: ~100mg Ketaminy HCl, Sposób zażycia: donosowo.


randomness