REKLAMA
Cypress Hill i konopne bonusy do ich nowego albumu

Być może słyszeliście, że Cypress Hill powraca z nowym albumem zatytułowanym "Elephants on Acid". Być może nie słyszeliście jednak jeszcze o wariantach limitowanych ;)

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Fakty Konopne
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst nie stanowi przedruku z podanego źródła.

Odsłony

287

Być może słyszeliście, że Cypress Hill powraca z nowym albumem zatytułowanym "Elephants on Acid".

Być może nie słyszeliście jednak jeszcze, w wariantach limitowanych album wzbogacony zostanie, dzięki współpracy z firmą Bhang Corporation (zgadnijcie, czym też może się ona zajmować?) o dwa nader atrakcyjne dodatki.

Pierwszym jest zawierający 7,09 g marihuany (odmiany Cherry Bomb i Zookies wyprodukowane przez Ember Valley) słoik w kształcie firmowej czaszki. Naczynie to możecie podziwiać w wypuszczonym jakiś czas temu wideo pt. “Crazy” (1:25).

Drugi to opakowanie à la kaseta magnetofonowa, ukrywające jednak zamiast tego nośnika 6 gotowych jointów zawierających po 0,6 grama odmiany Mendo Breatch.

Cytując za portalem Fakty Konopne:

Dyrektor generalny Bhang, Scott Van Rixel, wyraził swoje podekscytowanie współpracą z legendarną grupą Cypress Hill, której nazwa, jak mówi, była synonimem konopi indyjskich.

“Jesteśmy dumni ze współpracy z Bhang-Cypress Hill. Udało się uzyskać produkty odzwierciedlające tożsamość i wizję zespołu “- powiedział Van Rixel.

Oceń treść:

Brak głosów
randomness