Cypress Hill i konopne bonusy do ich nowego albumu

Być może słyszeliście, że Cypress Hill powraca z nowym albumem zatytułowanym "Elephants on Acid". Być może nie słyszeliście jednak jeszcze o wariantach limitowanych ;)

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Fakty Konopne
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst nie stanowi przedruku z podanego źródła.

Odsłony

343

Być może słyszeliście, że Cypress Hill powraca z nowym albumem zatytułowanym "Elephants on Acid".

Być może nie słyszeliście jednak jeszcze, w wariantach limitowanych album wzbogacony zostanie, dzięki współpracy z firmą Bhang Corporation (zgadnijcie, czym też może się ona zajmować?) o dwa nader atrakcyjne dodatki.

Pierwszym jest zawierający 7,09 g marihuany (odmiany Cherry Bomb i Zookies wyprodukowane przez Ember Valley) słoik w kształcie firmowej czaszki. Naczynie to możecie podziwiać w wypuszczonym jakiś czas temu wideo pt. “Crazy” (1:25).

Drugi to opakowanie à la kaseta magnetofonowa, ukrywające jednak zamiast tego nośnika 6 gotowych jointów zawierających po 0,6 grama odmiany Mendo Breatch.

Cytując za portalem Fakty Konopne:

Dyrektor generalny Bhang, Scott Van Rixel, wyraził swoje podekscytowanie współpracą z legendarną grupą Cypress Hill, której nazwa, jak mówi, była synonimem konopi indyjskich.

“Jesteśmy dumni ze współpracy z Bhang-Cypress Hill. Udało się uzyskać produkty odzwierciedlające tożsamość i wizję zespołu “- powiedział Van Rixel.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Tripraport

Nastawienie pozytywne, 18stka znajomego, lekko boląca głowa na początku i chęć przeżycia niezapomnianej imprezy.

Error 404

  • Benzydamina

  • N2O (gaz rozweselający)

  • Dekstrometorfan
  • Tripraport

Wakacje dwa lata temu spędzane na wsi u dziadków koleżanki, zero jakiejkolwiek presji i stresu. Zdecydowałyśmy się na DXM bo będąc tam nie miałyśmy dostępu do niczego innego co umiliłoby nam pobyt na łonie natury

 

Wyjechałyśmy na tydzień za miasto. Postanowiłyśmy uczczić wakacje krótkim wypoczynkiem w spokojnej okolicy, i w ciągu jednego z letnich wieczorów urozmaiciłyśmy sobie pobyt tam słynnym Acodinem.

 

randomness