REKLAMA
Cudzoziemiec nie może palić marihuany w Holandii?

Zadecyduje o tym Europejski Trybunał Sprawiedliwości.

Koka

Kategorie

Źródło

onet.pl

Odsłony

4245
Zadecyduje o tym Europejski Trybunał Sprawiedliwości. Holenderski rząd chce zakazać sprzedaży marihuany cudzoziemcom. Właściciele coffeshopów twierdzą jednak, że jest to niezgodne z unijnymi przepisami o wolnym handlu. Sprawę rozstrzygnie Europejski Trybunał Sprawiedliwości - informuje spiegel.de. Na razie zakaz sprzedaży marihuany w coffeshopach cudzoziemcom obowiązuje w Limburgii - prowincji Holandii graniczącej z Niemcami i Belgią. Tuż po wprowadzeniu zakazu w jednym z coffeshopów w stolicy prowincji Maastricht zatrzymano dwóch cudzoziemców, którzy palili marihuanę. Sprawa trafiła do holenderskiej Rady Stanu, która jednak wstrzymała się z wydaniem orzeczenia w tej sprawie. Jej członkowie postanowili się upewnić czy zakaz sprzedaży marihuany cudzoziemcom nie narusza europejskich praw. Skierowali więc w tej sprawie pytanie do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Baltazar Gąbczasty (niezweryfikowany)
<p>jak nie w kofiku to u znajomego Turka na ulicy też kupisz hehe. jest popyt jest podaż hehe.</p>
zrytytyty (niezweryfikowany)
<P>Szopka dojdzie do tego że każdy zacznie uprawiać i zniknie pojecie dilera ;]</P>
Zajawki z NeuroGroove
  • Katastrofa
  • Marihuana

Wieść gminna niesie, że nie zanotowano żadnej śmierci związanej z marihuaną, poza tym jednym nieszczęśnikiem, którego tona zielska rozgniotła, gdy paczka zerwała się z dźwigu, podczas rozładunku. Nawet jeśli momentami udawało mi się wyłowić ten fakt z szarawej zawieruchy myśli, wiedza ta nie była ani trochę kojąca. Przecież — myślałem sobie — zawsze może być ten pierwszy raz.

  • DMT
  • Przeżycie mistyczne

Samotnie na gralni. Wielka chęć kolejnej sesji z DMT w roli głównej.

   Witajcie wszystkie duszyczki. Pragnę podzielić się z wami kolejnym doświadczeniem. Tym razem czystego surrealizmu (a może lepiej - nadrealizmu). Postaram się jak najdokładniej opisać to, czego nie da się nawet wyobrazić, a co dopiero uchwycić w ramy słowne. Zyskując choć na (wieczny) moment dostęp do kronik Akashy, hiperprzestrzeni - widziałem. 

 

  • Powoje

Substancja: LSA w formie ekstraktu z Morning Glory (Ipomoea violacea) – 6 kapsułek Druid’s Fantasy

Wiek, waga: 19lat, 60kg

Exp: LSA, Ilex guayusa, Benzydamina, DXM, THC (marihuana, haszysz), etanol, nikotyna, kofeina

S&S: Dom, las, miejscówka nad jeziorem, łąka, mistyczne drzewo życia, własny pokój

  • Grzyby halucynogenne
  • Pozytywne przeżycie

bardzo pozytywny nastrój jak i oczekiwania, otoczenie równie sprzyjające

Swoją przygodę z grzybami zaczynałem od skromnych dawek, pierwszy raz zjadłem ich 13 toteż nie odczułem najmniejszego efektu, za drugim razem przekroczyłem rzekomy próg odczuwalności i zjadłem ich 20, niestety nie odczułem ich działania lub po prostu mi się tak wydawało - wpływ na to może mieć wypalenie sporej ilości marihuany zapijając równie sporą ilością alkoholu, dlatego błędnie uznałem iż 40 grzybów nie wywoła u mnie jakiegoś niesamowitego efektu i szybko zajmę się innymi substancjami zapominając o tym że zjadłem kilka grzybków, na szczęście pomyliłem się i to bardzo.

randomness