REKLAMA
Cały autokar wyjątkowo groźnych przestępców!

Autokar z marihuaną i whisky przechwycony - najnowsze osiągnięcie łódzkiej policji.

Anonim

Kategorie

Źródło

SuperExpress.

Odsłony

4891

Marihuanę i kilkanaście litrów alkoholu znalazła policja u uczniów XXVI Liceum Ogólnokształcącego, którzy pod opieką wychowawców wybrali się na autokarową wycieczkę do Trójmiasta!

Trzydziestu kilku uczniów pod opieką nauczycielek wyruszyło w drogę w środę około godz. 8 sprzed budynku szkoły przy ul. Wileńskiej. Kilkanaście minut później na ul. Aleksandrowskiej (przed skrzyżowaniem z ul. Traktorową), funkcjonariusze drogówki zatrzymali autokar i kazali jechać na dworzec kolejowy na Żabieńcu. Tutaj zbadano trzeźwość kierowcy i stan techniczny autokaru. Chwilę później do akcji wkroczyli policjanci do zwalczania przestępczości narkotykowej Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Mieli ze sobą dwa psy, które od razu wykryły narkotyki w bagażu chłopca i dziewczyny. Znaleziono 10 gramów marihuany bardzo wysokiej jakości! Stróże prawa przeszukali także torby i plecaki innych uczestników wycieczki. Znaleziono 14 litrów alkoholu (whisky i wódkę). Część trunku była już przygotowana do konsumpcji i znajdowała się w plastikowych butelkach po napojach.

Na miejsce wezwano szkolnego pedagoga i uczniowie, u których znaleziono narkotyki, zostali przewiezieni na przesłuchanie do komendy policji przy ul. Sienkiewicza. Danuta Falak, dyrektorka XXVI liceum, była wstrząśnięta wydarzeniem:

­ Już od dawna podejrzewałam, że niektórzy uczniowie biorą narkotyki. Nie było jednak na to dowodów. To dobrze, że policja przeprowadziła taką akcję. Myślę, że będzie dobrą nauczką dla innych.

Dyrektorka zawróciła autobus z trasy i uczniowie najbliższy weekend będą musieli spędzić w Łodzi. W poniedziałek odbędzie się nadzwyczajne posiedzenie Rady Pedagogicznej, która zdecyduje m. in. o losach uczniów, u których znaleziono narkotyki i alkohol.

­ Co do tych pierwszych, regulamin stawia sprawę jasno. Będą musieli odejść ze szkoły. Jeśli chodzi o tych drugich, będziemy musieli się dobrze zastanowić, jaką wobec nich zastosować karę ? zaznacza dyrektorka. Za posiadanie narkotyków grozi do dwóch lat więzienia. [Trzech lat, pani dyrektor - agquarx]

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

o kurwa (niezweryfikowany)
Nasza kochana pOlicja odniosła kolejny wielki sukces. <br> <br>Swoją szosą to ciekawe.. Niezła paranoja, że biora się już za autokary z wycieczkami szkolnymi. Ciekawe kiedy zaczna robić profilaktycznerprzeszukania całych dzielnic. <br>
kornholio (niezweryfikowany)
Następny wielki sukces policji(piszę przez małe &quot;p &quot;-na duże trzeba sobie zasłużyć) <br>Tak oto państwo dba o swoich obywateli. <br>Dzieciaki zostaną kryminalistami ponieważ posiadały zioło. Najlepiej przekonywać metodą zastraszania, do tego wydalenie ze szkoły i cały ciąg towarzyszacych temu zdarzeń...Tak to jest nauczka na całe życie!!! <br>A może by tak zacząć ścigać prawdziwych przestępców. <br>Polska jest HORA!!!!!!!!!!1 <br>
azar (niezweryfikowany)
a mnie ciekawi, skad policja wie, ze ta marihuana byla bardzo dobrej jakosci ;)
holdis (niezweryfikowany)
...ze w tym autokarze jechala dziewczyna mojego przyjaciela,znam ja bardzo dobrze. <br>Wzorowa uczennica,choc wyluzowana na tyle ze miala rowniez &quot;kwaterke &quot; ze soba.Gdyby nie to ze wszystko rozdmuchala policja (robiac z tego wielki sukces) to pewnie sprawa potoczyla by sie normalnie jak zawsze (chodzi mi o zlapanie uczniow z alkoholem na wycieczce nie pare lufek trawki). A teraz dziewczyna bedzie jednoznacznie posadzana o narkotyki i branie udzialu w tej aferze z lodzi i gdzie ja na studia przyjma itd. z praca problemy i wsrod sasiadow !!? <br> <br>dla mnie to jest baardzo dziwne,jeszcze do niej nie dzwonilem ale moge tu dodac jak sprawa sie skonczy krotka notke <br> <br>respect for all folks
Łoś (niezweryfikowany)
Wnoszę o skontrolowanie mieszkań dyrektorki i wszystkich nauczycieli - musieli mieć z tym coś wspólnego!
koziołek matołek (niezweryfikowany)
Wnoszę o skontrolowanie mieszkań dyrektorki i wszystkich nauczycieli - musieli mieć z tym coś wspólnego!
scr (niezweryfikowany)
a mnie ciekawi, skad policja wie, ze ta marihuana byla bardzo dobrej jakosci ;)
cls (niezweryfikowany)
a mnie ciekawi, skad policja wie, ze ta marihuana byla bardzo dobrej jakosci ;)
Zajawki z NeuroGroove
  • Muchomor czerwony

Pewnego letniego dnia postanowilem spróbować właściwości psychoaktywnych

muchomora czerwonego. Po dokładnym przestudiowaniu wszystkich informacji z

hyperreala i erowida doszedłem do wnisku, iż najbezpieczniej będzie spalić

skórkę od muchomora w zwykłej fifce. Ususzyłem więc czerwoną skórkę zdartą z

kapelusza o średnicy około 10 cm. Nabiłem do fifki i spaliłem całą. Czekałem

godzinę i nic. Nie zwarzając na niepowodzenia następnego dnia postanowiłem

  • Metkatynon
  • Metkatynon (Efedron)
  • Tripraport

dom, komputer, praca z ojcem, dzień przed wyjazdem, humor dopisywał.

Jako że w dziale Stymulanty nie ma żadnego trip-reportu dotyczącego metkatynonu, a mam właśnie wolną chwilę i chęć do pisania, przedstawię co i jak. Opis dotyczy najsilniejszego działania metkatu, jakiego doświadczyłem.

  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Spokojny dzień.

Nie spałem całą noc. Po męczącym dniu w pracy usiadłem do komputera. Popracowałem do rana i poszedłem znów do pracy. Czas goni. Musimy oddać projekt za 3 dni. Nerwówka... Zmęczony jak pies wlokłem się do domu. 16:30 Przechodziłem obok apteki i kupiłem acodin, myląc go z thiocodinem. Chciałem kodę na zmęczenie, a kupiłem deksa. OK, niech będzie. Po drodze do domu spotkałem się z dilerem. W tym czasie zjadłem opakowanie acodinu (150 mg DXM). Pogadaliśmy i wróciłem do domu z jednym gramem maryśki. Zmęczony jak pies, niewyspany ale z jednym małym ziółkiem w dłoni.

  • Mefedron

Autor: Nikoś

Set & Setting: samopoczucie dobre,małe zdenerwowanie, ponieważ za około 1,5 godziny miałem iść do domu.

Dawka: około 150 mg

Doświadczenie: alkohol, MJ, Amfetamina, Mefedron

19.30 Zaaplikowałem mefe, z początku nic nie czułem więc pomyślałem, że feta jest jednak lepsza.

19.45 Nagle poczułem dziwne uczucie i nogi zaczęły mi się wykręcać a w głowie czułem wielką euforię, z początku nie mogłem jej opanować.