REKLAMA
Cały autokar wyjątkowo groźnych przestępców!

Autokar z marihuaną i whisky przechwycony - najnowsze osiągnięcie łódzkiej policji.

Anonim

Kategorie

Źródło

SuperExpress.

Odsłony

4891

Marihuanę i kilkanaście litrów alkoholu znalazła policja u uczniów XXVI Liceum Ogólnokształcącego, którzy pod opieką wychowawców wybrali się na autokarową wycieczkę do Trójmiasta!

Trzydziestu kilku uczniów pod opieką nauczycielek wyruszyło w drogę w środę około godz. 8 sprzed budynku szkoły przy ul. Wileńskiej. Kilkanaście minut później na ul. Aleksandrowskiej (przed skrzyżowaniem z ul. Traktorową), funkcjonariusze drogówki zatrzymali autokar i kazali jechać na dworzec kolejowy na Żabieńcu. Tutaj zbadano trzeźwość kierowcy i stan techniczny autokaru. Chwilę później do akcji wkroczyli policjanci do zwalczania przestępczości narkotykowej Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Mieli ze sobą dwa psy, które od razu wykryły narkotyki w bagażu chłopca i dziewczyny. Znaleziono 10 gramów marihuany bardzo wysokiej jakości! Stróże prawa przeszukali także torby i plecaki innych uczestników wycieczki. Znaleziono 14 litrów alkoholu (whisky i wódkę). Część trunku była już przygotowana do konsumpcji i znajdowała się w plastikowych butelkach po napojach.

Na miejsce wezwano szkolnego pedagoga i uczniowie, u których znaleziono narkotyki, zostali przewiezieni na przesłuchanie do komendy policji przy ul. Sienkiewicza. Danuta Falak, dyrektorka XXVI liceum, była wstrząśnięta wydarzeniem:

­ Już od dawna podejrzewałam, że niektórzy uczniowie biorą narkotyki. Nie było jednak na to dowodów. To dobrze, że policja przeprowadziła taką akcję. Myślę, że będzie dobrą nauczką dla innych.

Dyrektorka zawróciła autobus z trasy i uczniowie najbliższy weekend będą musieli spędzić w Łodzi. W poniedziałek odbędzie się nadzwyczajne posiedzenie Rady Pedagogicznej, która zdecyduje m. in. o losach uczniów, u których znaleziono narkotyki i alkohol.

­ Co do tych pierwszych, regulamin stawia sprawę jasno. Będą musieli odejść ze szkoły. Jeśli chodzi o tych drugich, będziemy musieli się dobrze zastanowić, jaką wobec nich zastosować karę ? zaznacza dyrektorka. Za posiadanie narkotyków grozi do dwóch lat więzienia. [Trzech lat, pani dyrektor - agquarx]

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

o kurwa (niezweryfikowany)
Nasza kochana pOlicja odniosła kolejny wielki sukces. <br> <br>Swoją szosą to ciekawe.. Niezła paranoja, że biora się już za autokary z wycieczkami szkolnymi. Ciekawe kiedy zaczna robić profilaktycznerprzeszukania całych dzielnic. <br>
kornholio (niezweryfikowany)
Następny wielki sukces policji(piszę przez małe &quot;p &quot;-na duże trzeba sobie zasłużyć) <br>Tak oto państwo dba o swoich obywateli. <br>Dzieciaki zostaną kryminalistami ponieważ posiadały zioło. Najlepiej przekonywać metodą zastraszania, do tego wydalenie ze szkoły i cały ciąg towarzyszacych temu zdarzeń...Tak to jest nauczka na całe życie!!! <br>A może by tak zacząć ścigać prawdziwych przestępców. <br>Polska jest HORA!!!!!!!!!!1 <br>
azar (niezweryfikowany)
a mnie ciekawi, skad policja wie, ze ta marihuana byla bardzo dobrej jakosci ;)
holdis (niezweryfikowany)
...ze w tym autokarze jechala dziewczyna mojego przyjaciela,znam ja bardzo dobrze. <br>Wzorowa uczennica,choc wyluzowana na tyle ze miala rowniez &quot;kwaterke &quot; ze soba.Gdyby nie to ze wszystko rozdmuchala policja (robiac z tego wielki sukces) to pewnie sprawa potoczyla by sie normalnie jak zawsze (chodzi mi o zlapanie uczniow z alkoholem na wycieczce nie pare lufek trawki). A teraz dziewczyna bedzie jednoznacznie posadzana o narkotyki i branie udzialu w tej aferze z lodzi i gdzie ja na studia przyjma itd. z praca problemy i wsrod sasiadow !!? <br> <br>dla mnie to jest baardzo dziwne,jeszcze do niej nie dzwonilem ale moge tu dodac jak sprawa sie skonczy krotka notke <br> <br>respect for all folks
Łoś (niezweryfikowany)
Wnoszę o skontrolowanie mieszkań dyrektorki i wszystkich nauczycieli - musieli mieć z tym coś wspólnego!
koziołek matołek (niezweryfikowany)
Wnoszę o skontrolowanie mieszkań dyrektorki i wszystkich nauczycieli - musieli mieć z tym coś wspólnego!
scr (niezweryfikowany)
a mnie ciekawi, skad policja wie, ze ta marihuana byla bardzo dobrej jakosci ;)
cls (niezweryfikowany)
a mnie ciekawi, skad policja wie, ze ta marihuana byla bardzo dobrej jakosci ;)
Zajawki z NeuroGroove
  • Etizolam
  • Pozytywne przeżycie

Pokoj, sam z laptopem.

Postanowilem zrobic probe porownania Etizolamu (1mg) pomiedzy Japanska wersja Etizest a Indyjska Etilaam. Duzo informacji wskazuje na to ze Etizest jest lepszy pod wzgledem efektow. Jezeli ktos nie wie, etizolam ma bardzo krotkie polzycie w organizmie. Cos okolo 3.5h. Test zaczalem wczesnym popoludniem od tabletek Etilaam.

 

13:00 - 3mg przyjete, popite woda. Ostatni posilek zjadlem ok. godziny 9 rano.

13:30 - Zaczynam czuc efekty etizolamu, rozluznienie miesni, lekka euforia, chec rozmowy z kims i sluchania muzyki. Dorzucam kolejne 2mg.

  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Przyjemne Spokojne słoneczne popołudnie.

Yo!

  • Szałwia Wieszcza

Do testów podszedłem ambitnie.

Pierwsza próba około godziny 14 1/10 grama inhalacja na spółę z kolegą. Efekt marny aczkolwiek odczuwalny intensywnie. wrażenie przechodzenie przez ciało jakiejś płaszczyzny.

Druga próba około godziny 16 efekt jak wyżej. Trzecia i ostatnia w tej sesji godzina 20. Ilość trochę większa od poprzednich.

Róznica tylko taka, że tym razem spaliłem cały materiał za jednym machem. Paliłem z lufy szklanej otwartej z obu stron.

Hmm, ściągnąłem chmurę odłożyłem lufę i zapalniczkę, usiadłem i już mnie nie było.

  • Kokaina

na początku zahaczmy o sprawy techniczne, będzie więc

króciutko o organizacji tego tekstu
:


część pierwsza pobieżnie opowie ci, co

to tak właściwie jest ta cała 'kokaina', skąd się wzięła i jak ją można

przyjmować.


w części drugiej znajdziesz dokładny opis

form w jakich ją można spotkać.


randomness