REKLAMA
Były minister skazany za przemyt narkotyków

B. izraelski minister Gonen Segew został skazany przez sąd w Tel Awiwie na karę 5 lat więzienia i 27 tysięcy USD grzywny za przemyt tabletek ecstasy i sfałszowanie ważności swego paszportu dyplomatycznego - informuje izraelski dziennik "Haarec"

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

871

49-letni Segew, z zawodu lekarz, był w latach 1992-95 ministrem energetyki i infrastruktury z ramienia skrajnie prawicowej partii Comet (Ruch na Rzecz Odnowionego Syjonizmu). Aresztowano go w kwietniu ubiegłego roku pod zarzutem próby przemycenia z Holandii do Izraela 30 tysięcy tabletek ecstasy w opakowaniach czekolady. Okazało się, że Segew podrobił przedłużenie swego paszportu dyplomatycznego, dzięki czemu ominął kontrolę na amsterdamskim lotnisku Schiphol.

Grzywna, którą zapłaci były minister, zostanie przekazana na fundusz antynarkotykowy.

Segew był również podejrzewany o popełnienie przestępstw na terenie Czech - pisze w środę CTK.

Według informacji podawanych w zeszłym roku przez prasę czeską i izraelską, w Izraelu Segew był przesłuchiwany w związku z podejrzeniem o próbę dokonania transakcji, w której usiłował zapłacić podrobionymi czekami na łączną kwotę równą 34 mln czeskich koron.

Czeska prasa wskazywała także na powiązania Segewa z rodziną Rosensteinów, która tworzy jeden z czterech rodzinnych klanów walczących o kontrolę nad nielegalnymi kasynami w Izraelu i za granicą. Segew miał ponoć prosić Rosensteinów o pomoc w nabyciu przez jego wuja kasyna w Pradze.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Olej (niezweryfikowany)
Porzadny polityk
mr white. (niezweryfikowany)
na takiego polityka poszedłbym głosować przynajmniej coś pożytecznego dla kraju zrobił <br>
BERYL (niezweryfikowany)
A w kraju wielkich ludzi, poczekano by, aż sprawa się przedawni, albo wygaśnie imunitet ministerialny / poselski, w najgorszym razie powołano by Komisję Sejmową i zapełniony byłby czas w telewizji państwowej. Ach przepraszam, jest jeszcze jedno rozwiązanie, też bardzo skuteczne, a mianowicie MILIONOWA KAUCJA za zwolnienie ( ludzie z resortu &quot;prawiedliwości &quot; też w kieszeń dostaliby). Taki zwyczajowy taszengeld. BERYL
Zajawki z NeuroGroove
 • 25C-NBOMe
 • Marihuana
 • Pierwszy raz

Nastawienie bardzo pozytywne, miałem głód psychodelicznych doświadczeń, bo minęło już kilka miesięcy od ostatniego "konkretnego" tripu. Nastrój bardzo lekki, ogólna wesołość i świadomość bycia w dobrym towarzystwie, brak poważniejszych obaw, może trochę lekkomyślne podejście. Przyjęcie głównej substancji krótko po północy w noc sylwestrową, podczas imprezy połączonej z mini-koncertem w domu znajomych. Wszystko odbywało się w jednym z dużych polskich miast. NBOMe brałem sam, wcześniej spaliłem kilka jointów z innymi ludźmi i wypiłem dwa piwa w ciągu ok. 3 godzin. Podczas tripa spaliłem kolejne kilka jointów.

Postanowiłem, że ta noc będzie wspaniała. Po prostu nie mogło być inaczej. Ostateczny plan spędzenia sylwestra ukształtował się w mojej głowie dość późno. Wiedziałem, że na pewno zafunduję sobie jakąś psychodeliczną podróż, problemem był tylko dobór środków i okoliczności. W weekend poprzedzający koniec roku zostałem zaproszony na imprezę w domu kolegi. Muzyka na żywo, dobrzy znajomi - uznałem, że to jest to!

 • Dekstrometorfan
 • Etanol (alkohol)
 • Kodeina
 • Marihuana
 • Pozytywne przeżycie

Sobota, wolny dzień, luzik...

Sobota. Wstałem oczywiście wcześniej niz zwykle bo po co ma organizm się wyspać w weekend skoro może się obudzić i być gotowy do walki...

No więc jest godzina 6:00. Po prostu jakaś masakra. OK, poszedłem wczoraj wcześniej spać bo się opiłem piwskiem + trochę trawy. Senność mnie wzięła około 22:00 więc 8 h snu dało wczesne przebudzenie.

Nieco poirytowany wstałem.

6:20. Zapodałem 210 mg DXM (Tussidex). Do tego wypiłem jedno piwo. Ot, zwykłe piwo. Padło na Tyskie. Zaczyna mi się nudzić. Co ma człowiek robić jak jest sobota? No nic, odpoczywać po ciężkim tygodniu.

 • Efedryna
 • Kofeina
 • Pozytywne przeżycie

Bylem przede wszystkim ciekaw, jak ten specyfik zadziała. Często chodzę kompletnie zmulony i szukałem jakiegoś remedium

Od dłuższego czasu chodziłem mocno zmulony. Zawdzięczam to zapewne siedzącemu trybowi życia typowego programisty, co na dodatek przyczyniło się do powolnego wzrostu wagi. Postanowiłem znaleźć coś, co spowoduje że będę bardziej zmotywowany, pobudzony, a przy tym sprawi że zacznę chudnąć. Wiem oczywiście o tabletkach Tussipect, ale są one obecnie na receptę i wolałem poszukać czegoś naturalnego. Na dodatek miało być to coś legalnego. Niemożliwe? Możliwe. Na dodatek efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania.

 • Amfetamina

Doswiadczenie, ktore opisze jest moim najmocnieszym przezyciem zwiazanym z Amph. Wczesniej wciagalem pare razy, ale fazka byla lajtowa i nie zarywalem nocy. Kilka dni temu poczulem prawdziwa moc tego bialego proszku, ktorym teraz ze wszech miar gardze.