REKLAMA
Berlin-Kreuzberg wnosi o pozwolenie na legalizację konopi

Artystyczna dzielnica Berlina Friedrichshain-Kreuzberg chce zezwolić na sprzedaż miękkich narkotyków. Wniosek o legalizację został już złożony.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

www.dw.com
Małgosia Krakowska

Odsłony

364

Artystyczna dzielnica Berlina Friedrichshain-Kreuzberg chce zezwolić na sprzedaż miękkich narkotyków. Wniosek o legalizację został już złożony.

Artystyczna dzielnica Berlina Friedrichshain-Kreuzberg chce zezwolić na sprzedaż miękkich narkotyków. Wniosek o legalizację został już złożony. Friedrichshain-Kreuzberg jest pierwszą jednostką administracyjną w Niemczech, która chce zalegalizować sprzedaż konopi.

Monika Herrmann (Partia Zielonych) piastująca urząd burmistrza dzielnicy podpisała dokument w piątek (3.07.2015) i przesłała go do Federalnego Instytutu Leków i Produktów Medycznych (BfArM) w Bonn. Produkty zawierające konopie będą sprzedawane w czterech punktach wyłącznie zarejestrowanym mieszkańcom dzielnicy pod kontrolą organów państwowych.

Wydaje się być mało prawdopodobnym, aby BfArM podlegający Federalnemu Ministerstwu Zdrowia, któremu przewodzi CDU wydało takie pozwolenie. Jeżeli wniosek zostanie odrzucony, władze dzielnicy mają zamiar złożyć protest, a następnie zaskarżyć decyzję Instytutu.

Władze Friedrichshain-Kreuzberg są zdania, że legalizacja powstrzyma szerzący się w tej „rozrywkowej” dzielnicy nielegalny handel narkotykami. Zieloni chcą również zapoczątkować debatę nad legalizacją konopi z uwagi na zbliżające się wybory samorządowe, które odbędą się w 2016 roku.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

Tera dochodze do siebie a wlasciwie dochodze do chwili wolnej

kiedy moge pisac. Od rana zrobilem juz tyle ze sam sie dziwie.


Jeden z najdziwiniejszych Sylwkow w moim life`ie :)


Normalne bylo ze 1 stycznia oznaczal dla mnie brak glosu,

zakwasy i kac total od bezrozumnej mieszanki swiatow - czyli far niente.


A dzis zasuwam jak maly motorek.  • LSD-25

  • Marihuana

Zapodano:


-PURE THX(ale niezle palenie)


Czas i miejsce akcji:


-jakis czas temu tu i tam


Osoby dramatu:


-solid


-tajemniczy mr.x


-ja(zawias)


-i reszta swiata

  • 2C-B
  • Marihuana
  • MDMA

Impreza techno, nastawienie pozytywne, potem domek.

Witam :)


Będzie to raport o szczęściu dosłownie eksplodującym ze wszystkich komórek nerwowych.


S&S: impreza techno, dwie piguły na dwie osoby (podobno MDMA). Nie testowane, ze sprawdzonego źródła. Jednak tym razem zaskoczyły.


randomness