Aktor z serialu „Narcos” boi się o bezpieczeństwo. „Nie możemy kontynuować pracy, dopóki...”

Po śmierci w niewyjaśnionych okolicznościach jednego z członków ekipy filmowej „Narcos”, kontynuacja popularnego serialu stanęła pod znakiem zapytania.

Po śmierci w niewyjaśnionych okolicznościach jednego z członków ekipy filmowej „Narcos”, kontynuacja popularnego serialu stanęła pod znakiem zapytania.

Aktor występujący w serialu Netflixa, „Narcos” powiedział, że serial nie może być kontynuowany, dopóki obsada i ekipa filmowa, nie będą w pełni bezpieczne. Pedro Pascal, który odgrywał rolę Javiera Peńy, dodał, że producenci potrzebują teraz opracować sposób ochrony twórców. – Cóż, nie mogą tego zrobić (twórcy - red.), jeśli nie jest to bezpieczne. Mówimy o życiu. Jeśli chcą to zrobić, wymyślą na to bezpieczny sposób – odpowiedział, zapytany, czy serial może dalej się rozwijać.

Niedawno jeden z członków zespołu pracujących nad produkcją serialu, Carlos Muñoz Portal, został zastrzelony w Meksyku w niejasnych okolicznościach. Carlos Muñoz Portal najprawdopodobniej zbierał dokumentację, ponieważ to właśnie tam według planów kręcony ma być 4. sezon serialu „Narcos”.

Pierwsze dwie serie serialu „Narcos” skupiały się na Pablo Escobarze, kolumbijskim baronie narkotykowym kartelu z Medelin, którego nielegalne interesy zamierzają zlikwidować amerykańskie władze federalne we współpracy z rządem Kolumbii. W trzeciej przedmiotem zainteresowania rządów stał się kartel z Cali.

Oceń treść:

Average: 6 (4 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Miks

Impreza 18-nastkowa starszego kolegi, na której znalazłem się przypadkiem. Bawiłem się przednio, w towarzystwie znanych mi osób.

Przeżycie zapisane poniżej bardziej przypomina kartkę z dziennika, jeśli nie lubisz tego typu postów to oduść już na początku, jeśli zaciekawił cię tytuł i chcesz poznać szczegóły zapraszam do lektury

 

Więc zaczęło się od tego:

 

  • Etanol (alkohol)
  • Katastrofa
  • Kodeina

Poniższy tekst to kopia z wątku "Spowiadam się Wam z kodeiny. Przeczytaj nim zarzucisz". Autorem jest użytkownik o nicku Camel.

Umieszczone tu ku przestrodze wszystkim tym, którzy myślą, że w aptece kupują tylko zdrowie...

 

W pogoni za fazą

  • Marihuana

/ nazwa substancji: marihuana / poziom doświadczenia: raz na jakiś czas;) ostatnio kilka razy na dzień przez 6 dób / dawka: pół gieta na 4 osoby / metoda: lufka / set&setting: plaża, noc, dopita reszta wódeczki, nuda, las nieopodal, czyt. nadzieja na fajne wkręty /
randomness