Agenci graniczni przechwycili narkotyki wartości 4,6 miliona dolarów

Agenci graniczni w Teksasie przechwycili metamfetaminę i kokainę o wartości prawie 5 milionów dolarów. Narkotyki były schowane w wiadrach Home Depot i zostały znalezione podczas dwóch oddzielnych prób przemytu.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

amerykapopolsku.com
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

66

Agenci graniczni w Teksasie przechwycili metamfetaminę i kokainę o wartości prawie 5 milionów dolarów. Narkotyki były schowane w wiadrach Home Depot i zostały znalezione podczas dwóch oddzielnych prób przemytu.

Pierwsza próba miała miejsce 5 maja na międzynarodowym moście Hidalgo – Reynosa na granicy Stanów Zjednoczonych z Meksykiem, poinformowali przedstawiciele U.S. Customs and Border Protection (CBP) w komunikacie prasowym.

37-letni mężczyzna prowadzący furgonetkę Ford F-150 został wybrany losowo do dodatkowej kontroli podczas próby wjazdu do McAllen w Teksasie. Podczas sprawdzania pojazdu z użyciem psów antynarkotykowych agenci znaleźli 94 paczki metamfetaminy w jasnopomarańczowych wiaderkach Home Depot. Przechwycony towar był wart około 4,3 miliona dolarów i ważył 216 funtów.

Tego samego dnia 21-letnia kobieta na moście Anzalduas International Bridge w McAllen została skierowana na dodatkową kontrolę. Władze podały, że kobieta, obywatelka USA, urodzona w Reynosa w Meksyku, została znaleziona z 18 paczkami kokainy w pojeździe. Ten towar wart był 345 000 dolarów. Narkotyki i pojazdy z obu wypadków zostały skonfiskowane, a dwóch rzekomych przemytników zostało aresztowanych i zatrzymanych przez śledczych Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

„Te dwa przypadki przechwycenia twardych narkotyków są wynikiem ciężkiej pracy i determinacji naszych oficerów pierwszej linii, chroniących naszych granic”, powiedział dyrektor portu w Hidalgo, Carlos Rodriguez.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Nie bałem się kwasu. Okoliczności były piękne, pogoda sprzyjała, towarzystwo tylko jednej skwaszonej osoby.

Vitam, z góry narzucmy mi imię Maciek a mojej dziewczynie Wioletta. Tak więc postanowiliśmy wybrać się na wycieczkę, taką psychodeliczna, planowaliśmy to od dawna a jednak ona miala z tym styczność 1szy raz, ja trzeci ale po ponad rocznym detoxie, nie wiedziałem czego mam się spodziewać. Nie uważam siebie za doświadczonego w psychodelikach. Same kartony które mieliśmy to byly hoffmany, ona miala takie piękne słoneczko, ja trójkąt illuminati, świetne blottery i nawet one miały te symboliczne znaczenie.. :)

  • 25D-NBOMe

własny pokój

Waga: 65

  • Leonotis leonurus (wild dagga)

Substancje przyjęte:

Haszysz: ~0,5g

Paganum Harmala: 1,5g

Dagga: ~0,7g

Epena: ~1g


  • Benzydamina

Substancja: BXM 3 razy (450:1000 x2, 600:1000) DXM:Benzydamina


Set & settins: Niemal idealne, sam w domu, noc, brak internetu dzieki któremu mogłem poznać jak romantycy zastepowali sobie pragnienie kontaktu z innymi ludzmi o tym później


Co z tego wynika: sporo smiesznych, duzo interesujacych i całe mnóstwo dziwnych rzeczy


Trip report: Żaden trip report opis obserwacji ułożonych w kategoriach

Ok zaczynamy!