61.5% Amerykanów twierdzi, że legalizacja marihuany pozytywnie wpływa na społeczeństwo i gospodarkę

Dziesięć lat po tym, jak Kolorado i Waszyngton stały się pierwszymi stanami, które zalegalizowały marihuanę dla dorosłych w USA, większość Amerykanów uważa, że ​​konopie indyjskie mają ogólnie pozytywny wpływ na społeczeństwo, tworzenie się nowych miejsc pracy i wzrost gospodarczy. Tak wskazują wyniki nowego sondażu Pollfish, który został opublikowany w poniedziałek.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Fakty Konopne
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

19

Dziesięć lat po tym, jak Kolorado i Waszyngton stały się pierwszymi stanami, które zalegalizowały marihuanę dla dorosłych w USA, większość Amerykanów uważa, że ​​konopie indyjskie mają ogólnie pozytywny wpływ na społeczeństwo, tworzenie się nowych miejsc pracy i wzrost gospodarczy. Tak wskazują wyniki nowego sondażu Pollfish, który został opublikowany w poniedziałek.

Ankieta wykazała również, że ponad połowa konsumentów konopi spróbowała „legalnej marihuany” po raz pierwszy w ciągu ostatniego roku.

Branża konopna napędza gospodarkę

Aby przeprowadzić ankietę, 1100 Amerykanów w wieku 21 lat i starszych zostało zapytanych o ich przemyślenia na temat marihuany, nawyków konsumpcyjnych i legalizacji. Prawie dwie trzecie respondentów stwierdziło, że ich zdaniem konopie indyjskie mają ogólnie pozytywny wpływ na społeczeństwo, podczas gdy 61,5% uważa, że ​​konopie indyjskie odgrywają ważną rolę we wspieraniu wzrostu gospodarczego USA. 62,6% stwierdziło również, że „przemysł konopi indyjskich jest ważny dla lokalnej gospodarki”. Ankieta została przeprowadzona przez niezależnego dostawcę badań rynkowych Pollfish na zlecenie Jushi Holdings (firmy konopnej prowadzącej sprzedaż detaliczną, uprawę i produkcję w kilku stanach USA) między 17 marca a 30 marca.

Wśród kluczowych ustaleń sondaż ujawnił wysokie poparcie dla legalizacji marihuany w całym spektrum politycznym. Gdy osoby identyfikujące się jako Demokraci (33,4%), Republikanie (25,4%), niezależni (24,0%), „bez przynależności politycznej” (12,5%) i inni (4,8%) zostali zapytani, czy są bardziej skłonni do popierania kandydatów prolegalizacyjnych, 61% powiedziało, że tak.

Badanie wykazało również, że trzech na czterech Amerykanów uważa, że ​​Departament ds. Weteranów powinien zaktualizować swoje przepisy, aby umożliwić weteranom dostęp do medycznej marihuany na receptę.

Komentując wyniki, dyrektor generalny i założyciel Jushi, Jim Cacioppo, powiedział: „Ponieważ stany zaczęły legalizować rekreacyjną marihuanę dekadę temu, coraz więcej Amerykanów nadal wchodzi na legalny rynek konopi indyjskich, co spowodowało zauważalną zmianę w sposobie postrzegania marihuany i całej branży konopnej. Korzyści gospodarcze, wzrost zatrudnienia i korzyści społeczne płynące z rynku regulowanego wyraźnie przemawiają do Amerykanów, a ponieważ coraz więcej stanów legalizuje marihuanę, uważamy, że trendy te będą się tylko nasilać”.

Marihuana medyczna

Jeśli chodzi o konsumpcję marihuany, to stosowanie medyczne pozostało głównym powodem, dla którego ludzie decydują się na używanie marihuany.

Ponad 25% osób nie używających konopi stwierdziła, że ​​głównym powodem, dla którego chcieliby spróbować produktów z konopi indyjskich, jest zastosowanie medyczne, a następnie stres. Produkty spożywcze z THC były również wymieniane jako numer jeden wśród produktów z konopi indyjskich, które użytkownicy niebędący konopiami chcieliby najpierw wypróbować.

Prawie jedna trzecia użytkowników konopi używa marihuany jeden lub dwa razy w tygodniu, przy czym większość spożywa je wieczorem.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

Substancja: cannabis (1/3grama pachnącej, naturalnej marihuany).

W&N (Wystrój I Nastrój): początki jesiennej chandry gdzieś na bezdrożach.

Doświadczenie: cannabis, łysiczka lancetowata, chloroform, salvia i kilka innych dziwnych substancji.

Podobno "Polacy są tak agresywni, dlatego, że nie ma słońca" - coś w tym jest bo ilekroć przychodzi jesień nachodzi mnie wielka chandra. Co roku coraz mocniej czuję, że kolejnej zimy w naszym klimacie nie przetrzymam.

  • Marihuana
  • Tripraport

Nastawienie na retrospekcje z całego życia wywołane depersonalizacją. Dużo czasu, wiosenny klimat pozytywne nastawienie.

11:00 

 

Siedzę na ławce na swoim osiedlu patrząc trupim wzrokiem przed siebie. Nie była niedziela ani żaden dzień wolny tylko środek tygodnia i nie powinno mnie tu być. Wcześniej zobojętniałem na przebieg tego dnia. A w zasadzie całego życia, bo to jeden dzień. Dla mnie ludzie wykonują te same zajęcia, udają się w te same miejsca, myślą tymi samymi schematami, mówią co czarne a co białe, sprowadzają wszystko do jednej praprzyczyny nosz kurwa rzygam tym wszystkim. Jak ja mogłem kiedyś chętnie żyć? To pytanie pozostało bez odpowiedzi.

11:30

  • Dekstrometorfan
  • Tripraport

Pozytywne nastawienie, oczekiwanie doświadczenia silnego, psychodelicznego stanu. W moim mieszkaniu, przez jakiś czas w towarzystwie przyjaciółki.

TR trochę długi, poza tym mój pierwszy, więc zapewne bardzo niedoskonały. ;) Mimo to zapraszam do lektury.

 

 Wiek: 16, waga: 58 kg.

 

Bardzo ucieszona, czekałam na K. która miała przyjść do mnie ze swoim opakowaniem Acodinu. Miał to być nasz drugi raz, więc w sumie nie bałyśmy się. Ja jednak chciałam mocniejszych wrażeń niż ostatnio - wtedy wzięłyśmy po 15 tabletek. Tym razem planowałam wszamanie 20. Trochę obawiałam się większej dawki, sama nie wiem, czemu.

  • Grzyby halucynogenne

Wszystko, co zostanie napisane poniżej to wytwory mojej, będącej "pod wpływem" wyobraźni. Proszę o wyrozumiałość :-)

Zjadłem 20 grzybków. Może dla Was to mało, ale to moje pierwsze doświadczenie z halucunogenami. Jest po prostu zajebiście (boże, jakie to piękne słowo - zawsze oddaje całą głębię sprawy ;-) Jak sobie pomyślę, co by się stało, gdybym zjadł więcej... ech...