20-latka pomieszała ecstasy z alkoholem, by zresetować głowę przed koncertem

- Nie wiem, ile wzięła (tabletek). Pamiętam tylko, że miała dwie, a ja trzy. (W pewnym momencie) zaczęła prosić o wodę, a ja szybko po nią pobiegłem - powiedział znajomy dziewczyny przed sądem.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Fakt
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

195

Tragiczna historia Brytyjki Kelsey Corps. 20-latka przed wyjściem na koncert, pomieszała ecstasy z alkoholem. Mieszanka ta zakończyła się wielkim dramatem. - Nie wiem, ile wzięła (tabletek). Pamiętam tylko, że miała dwie, a ja trzy. (W pewnym momencie) zaczęła prosić o wodę, a ja szybko po nią pobiegłem - powiedział znajomy dziewczyny przed sądem.

Corps postanowiła udać się wraz ze swoim znajomym na Wonderwood Festival. Koncert odbywał się niedaleko miejscowości Preston, na północy Anglii. Przed wyjściem na imprezę para Brytyjczyków zdecydowała się nieco rozluźnić przed muzycznym świętem i skorzystać z zakupionych przez siebie używek.

Brytyjka połknęła extasy. Potem napiła się alkoholu

Na reakcję obronną organizmu 20-latki nie trzeba było długo czekać. Pomieszanie narkotyku z alkoholem szybko dało o sobie znać. Brytyjka, po pewnym czasie, straciła przytomność.

20-letnia Kelsey Corps została przetransportowana do najbliższego szpitala w stanie śpiączki farmakologicznej. Po kilkudziesięciu minutach walki o życie młodej kobiety lekarze stwierdzili zgon.

Dalsze badania wykazały, że Corps oprócz zatrucia używkami, była także zakażona COVID-19.

Znajomy 20-latki stanął przed sądem

Przed sądem w Preston odbyła się rozprawa ws. śmieci Carps. - Chciałem wejść do jej świata i pojechać z nią na Wonderwood Festival. Poprosiła mnie, żebym z nią pojechał, a ja się zgodziłem. (...) Rozmawialiśmy o tym, żeby zresetować nasze głowy i zdecydowaliśmy się kupić kilka tabletek - mówił przed sądem Bradley Graham, znajomy 20-latki, który przebywał w jej towarzystwie feralnego wieczoru.

- Nie wiem, ile wzięła (tabletek). Pamiętam tylko, że miała dwie, a ja trzy. (W pewnym momencie) zaczęła prosić o wodę, a ja szybko po nią pobiegłem - relacjonował Brytyjczyk tragiczne zdarzenie.

Gdy okazało się, że 20-latka straciła przytomność, Graham zadzwonił do jej rodziców, by opowiedzieć, co się stało.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • Marihuana

Pewnego piątkowego wieczora, zadzwoniłem do kumpla (nazywajmy go "G") i zaproponowałem wspólne zapodawanie oparów konopnych drogą inhalacji dopłucnej. Mimo początkowych wątpliwości i oporów (ze względu na braki finansowe), G w końcu nastawił się pozytywnie do całej sprawy. Wcześniej spożywaliśmy w garażu konopie w postaci toposów, oraz grudy haszu, używając zwykłej lufki szklanej, więc tym razem postanowiliśmy spróbować innej metody. G wspomniał, że kumpel opowiadał mu jak to przypalali konopie przy pomocy tak zwanego "bociana".

 • Dekstrometorfan
 • Pozytywne przeżycie

  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

  Dzień wolny, chata wolna, ogólnie spokój i zero problemów

  Normalnie nie opisywałbym tripa na dxm, bo takich tutaj multum, ale ten był czymś, co zmieniło mój światopogląd i ogólnie nastawiło mnie bardziej pozytywnie do życia. Więc zacznę od początku. Miałem roczną przerwę od dxm, bo nawet duże dawki nie klepały, a tylko dawały kilkunastogodzinny nieciekawy zjazd pełen dysforii i ogólnego udręczenia mojego biednego ciała. Potem znów wróciłem do dexa i zacząłem tripować mniej więcej co dwa-trzy dni na drugim plateau.

  • 4-HO-MET
  • Pozytywne przeżycie

  Trip planowany od jakiegoś czasu. Nastawienie pozytywne, otwartość na nowe doświadczenia. Pierwsza część tripa - podwarszawski las przy ładnej pogodzie, druga część - moje mieszkanie, obecność siostry i mamy, które wiedziały o moim stanie.

  Wydaje mi się, że powinnam to napisać w pierwszym raporcie, ale jakoś wtedy nie przyszło mi to do głowy. Dopiero przez ostatni tydzień zaczęłam myśleć o tym, co w jakimś większym czy mniejszym stopniu wpływa na moje oczekiwania wobec psychodelików i interpretację tych moich pierwszych doświadczeń.

  randomness