Arabia Saudyjska - konsekwencje puczy

slu

Odsłony

707

[g2:2014 class=left]991 osób oskarżają władze Arabii Saudyjskiej o udział w atakach terrorystycznych, dokonanych w ciągu ponad pięciu ostatnich lat. To pierwsze w Arabii Saudyjskiej procesy z oskarżenia o terroryzm, ale nie wiadomo kiedy rozpoczną się procesy.
WSZAK BRAKUJE MI 00, NO.(....) I TEGO DU.4-TH

Procesy dotyczą ok. 30 ataków terrorystycznych, w których od roku 2003 zginęło 164 ludzi, w tym 74 przedstawicieli sił bezpieczeństwa. W atakach tych zostało rannych 657 funkcjonariuszy tych sił i 439 cywilów.

[g2:2024 class=right]Nie jest jasne, czy procesy rozpoczną się natychmiast, czy dopiero w grudniu po obchodach Id al-Adha (Święta Ofiar) - jednego z najważniejszych muzułmańskich świąt.

Arabia Saudyjska - miejsce urodzenia szefa Al-Kaidy Osamy bin Ladena - rozpoczęła energiczną kampanię antyterrorystyczną w maju roku 2003, gdy powiązani z Al-Kaidą ekstremiści islamscy zaczęli przeprowadzać ataki na cudzoziemców, instalacje naftowe i siły bezpieczeństwa.

Według oficjalnych danych saudyjskim siłom bezpieczeństwa udało się udaremnić 160 takich ataków.

Zrodlo:TVN 24 [g2:2016 class=left]Wedlug nieoficjalnych informacji, oskarzenia te sa konsekwencjami, niedawnej operacji anty-terrorystycznej przeprowadzonej przez Krolestwo Arabii Saudyjskiej, a polegajacych glownie na zbieraniu informacji i sladow, w zwiazku z proba puczu w ktora zaangazowani byli agenci holenderskich sluzb specjalnych Jej Krolewskiej Mosci Beatrix of the Netherlands, kradzieza planow mogacych zagrozic bezpieczenstwu Islamskiej Republiki Iranu oraz przekazaniem informacji na temat oficerow IRGC i zamachami terrorystycznymi na terenach Islamskiej Republiki Pakistanu, Republiki Indii i innych. [g2:2018 class=right]Agenci AIVD, znanego takze na calym swiecie jako PERVD, zaangazowani byli takze w dzialania sabotowania aktywnosci organizacji spoleczenstwa obywatelskiego, w szczegolnosci dzialajacych na polu narkotykow, i to takze, poza granicami Krolestwa Niderlandow. [g2:2020 class=left]Miedzy innymi w Krolestwie Belgii, Republice Francuskiej, Republice Federalnej Niemiec oraz Rzeczpospolitej Polskiej i innych krajow. W ramach operacji prowadzonych przez agentow AIVD stosowano sabotaz, inflitracje, prowokacje, a nawet niszczenie organizacji spoleczenstwa obywatelskiego. [g2:2022 class=right]Co jest fundamentalnym naruszeniem zasad pracy jednostek wojskowych w obszarze aktywnosci obywatelskich, wlacznie z pogwalceniem Konwencji Genewskich i stanowi naruszenie integralnosci i suwerennosci niepodleglych krajow. Innymi dzialaniam agentow AIVD i powiazanych z nimi wspolpracownikow byly miedzy innymi handel bronia i narkotykami oraz rozwijanie i koordynowanie innych aktywnosci terrorystycznych i kryminalnych. Wiecej: http://hyperreal.info/encod Zobacz takze 19.X - FATWA MAHDIEGO 17.X - ARGENTYNSKIE TANGO - CIEN GENERALA
Al Khizr - Islamski Święty Patron Konopi

Komentarze

slu
co wam chce przekazac? Rozaniec Kapo Polaka.... i zaraz to spisze
Anonim (niezweryfikowany)
ENCOD powiem ci jedno jesteś pojebany ... jesteś jak onet dużo spamu i nie na temat ... pozdro gamoniu
slu
[quote=Anonim]ENCOD powiem ci jedno jesteś pojebany ... jesteś jak onet dużo spamu i nie na temat ... pozdro gamoniu [/quote] ZLOZCIE BRON ZOLNIERZE FALSZYWEGO BOGA... CALA SIATKA STANIE PRZED OBLICZEM SPRAWIEDLIWOSCI, I OBY TO BYLA EUROPEJSKA SPRAWIEDLIWOSC, CHLOPACZKU
Clooney (niezweryfikowany)
Człowieku weź sie na detox wybierz i przestań robic z siebie pośmiewisko.
Anonim (niezweryfikowany)
[quote=Clooney]Człowieku weź sie na detox wybierz i przestań robic z siebie pośmiewisko.[/quote] czlowieku, oni tu juz w Amsterdamie wiedza co to znaczy miec imama z fatwa przybita przez alatojlahow i arabie saudyjska, ze wspomne dwa najwazniejsze nurty swiata islamu i blogoslawienstwo z moskwy i pekinu, boliwii i wenezueli i mamy afriki maja wladze w polsce 12 miesiecy, by te liczby nie zaczoly topniec, bo ubywa i swiadkow i oskarzonych po obu stronach a mi zalezy by dotrzec do samego sedna, do samego noza... i tym samym wypelnic ta fatwe, by wydac nastepna i by w trzeciej erze, tej juz po bushu, powrocil sufizm, nie tylko do czeczeni, gdzie rzadzil przez wieki, a takze do Basry i okolic i by duch cyrusa powrocil, lecz w formi, najwiekszej amnestii jaka widziala ta planeta bo kanaba, to asyryjskie slowo.... a singne pamiecia i dalej... a teraz, w ATTACHEmencie dopisze, jak sie faksuje przez sluzby, wprost w rece druchow z armii mahdiego bo imie mahdi, ktore w groznym przybrac chce, jest popularne, jak i tradycja i legenda a ja ciesze sie ta slawa, ze udalo mi sie mam fatwe nalozyc... i powiem wiecej, chce kolejnej jeszcze bardziej pozytywnej, bo ta i bezpieczenstwu (oj, sa traktaty, lecz z rosja go im brak, a innym i podstaw) i rozbrojeniu i porzadkowi sluzy bo jam taki durny, ze do senatu se droge toruje, niczym ten sarmata, co tradycje wskrzesza i chce wczesniej wskoczyc, w krzeslo w Parlamencie i to Europejskim i zmienic chce nazwe po angielsku, bo mi moja obrzydla z Republic of Poland na Commonwealth of Poland, tak jak byc powinno.... A i powiem wiecej, wymiote ja i inne zaszlosci i te z I (Krolestwa) i te z (II) Republiki, fali i ogarniety jestem, zze hejjjjjjjj
slu
jak sie dialoguje, z mocarstawmi, by kraj swoj ogarnac i swietnosc mu przywrocic [g2:2026 class=left]Russia, Iran, Qatar to hold regular natural gas dialogue TEHRAN, October 21 (RIA Novosti) - Russia and the Persian Gulf states of Iran and Qatar will hold regular discussions on prospects of cooperation in the natural gas sphere, the chief executive of Russian energy giant Gazprom said on Tuesday. http://en.rian.ru/russia/20081021/117866397.html ... RIAN - to bardzo specyficzny serwis, wiedza o tym wojskowi, wie i czesc cywili GAS - UN GASS - Now York/Wieden 2009 OJ ROSJA POMOZE, JAK POLSKI KONTR-WYWIAD SOBIE Z 'SOJUSZNIKAMI' RADY DAC NIE MOZE MACIE ROK CZASU, A JA, JAK BEDZIE TRZEBA TO SIE POMODLE I O GROM Z JASNEGO NIEBA... A CHINY, JESZCZE ZAPYTAJA, MAO IM? [g2:2028 class=right]BO UCZE TEZ WALKI, CHOC JESTEM CYWILEM, TEJ POLITYCZNEJ... A BUSZ OTWARL WROTA DO NORYMBERGI, NO TO DIALOGUJEM 200% NORMY I BRAMY... ZA WASZA I NASZA GODNOSC I HISTORIE!!! PEWNIE BY ZAKRZYKNOL KOSCIUSZKO, ALEZ MU SOJUSZNICY DZIEKUJA... [quote] [g2:2032 class=right]Andrzej Tadeusz Bonawentura Kościuszko ( 1746 – 1817) was a Polish, Lithuanian and American national hero and general. He led the Kościuszko Uprising (1794) against Imperial Russia. Prior to leading the 1794 Uprising, he had fought in the American Revolutionary War as a Colonel in the Continental Army. In 1783, in recognition of his dedicated service, he had been brevetted by the Continental Congress to the rank of Brigadier General, and that same year he had become a naturalized citizen of the United States. [g2:2030 class=left]In late 1775 Kościuszko arrived in Dresden, where he wanted to join either the Saxon court or the elector's army. However, he was refused and decided to travel back to Paris. There he was informed of the outbreak of the American Revolutionary War, in which the former British colonies in North America revolted against the crown and started the fight for independence. The first American successes were well publicised in France and the cause of the revolutionaries was openly supported by the French people, whose government also supported the Americans. More: Wikipedia.en [/quote] I PATRZ CHLOPIE JAK TO SIE WSZYSTKO POTRAFI ODWROCIC A GEORGE BY TYLKO SPYTAL TEN KOSICIUSZEK TO Z TYMI HITLERAMI WALCZYL?
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MET
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Nieznane jezioro 50 km od domu. Chęć poznania psychodeli. Przed zażyciem na miejscu obawa przed tym co mnie czeka.

 

Witam. Jest to mój pierwszy trip raport więc proszę o wyrozumiałość. Dwa poprzednie wieczory nie brałem tabletek przeciwalergicznych, bo nie mam pewności, czy można łączyć je z hometem. Poprzedniego wieczora nie jadłem kolacji, a w dni tripa tylko dwie skąpe kanapki rano, żeby dać większe szanse zadziałać tryptaminie.

10:30

  • Kodeina

Substancje:600 mg (- troszkę bo sie rozlało) + 5mg cetyryzyny godzinę przed.

S&S: Sobotni wieczór bez perspektyw, chęć wyczilowania. Waga ok, 70kg.

Doświadczenie: THC, Amph, MDMA, BZP, Ephedrine, Cocaine, Codeine, DXM, LSD, Mushrooms, DOC, Zolpidem, Alc, Salvia, Gałka muszk.,

JWH - 018, mcPP, TMFPP, tramadol, Mefedron, piperazynki, fenetylaminy itd.

19:25 Roztwór został umieszczony w prawie pustym żołądku, popity bardzo ciepłą przegotowaną wodą.

Czekam na pierwsze efekty :)

  • Katastrofa
  • Marihuana

Wszędzie,całe dnie chłodziłem zjarany.

Zawsze byłem piątkowym uczniem,zawsze był ten pasek na świadectwie,mimo,iż zawsze po najmniejszej linii oporu.Byłem zawsze matematycznym świrem(w dobrym tego słowa znaczeniu) i ogólnie było fajnie.Porządna i wysoko wykształcona rodzina,nawet bardzo.Umiałem sobie radzić,taki mały cwany mózg ze mnie,w wieku 16 lat miałem już na interesy 1kg zielonego miesięcznie nawet.Po co to wszystko?

  • Kodeina
  • Pozytywne przeżycie

Sierpniowy spokojny wieczór w mieszkaniu. Nie odczuwam zbytnio zmęczenia fizycznego po całym dniu, psychiczne czuje się znakomicie. Jak zwykle jestem podekscytowany i ciekawy doświadczenia.

Witam cię w moim trip raporcie. 

 

Godzina 12:10

Wstałem. Załatwiłem wszystko, co miałem do załatwienia i postanowiłem, że ten dzień będzie doskonały na to, aby przebyć wieczorną podróż na kodeinie. 

 

15:10

Od tej godziny nie jadłem już kompletnie nic, zacząłem przygotowywać żołądek na wieczór. 

 

18:40

Wróciłem z kilku aptek. Kupiłem, co trzeba. Zrobiłem ekstrakcje poprzez przesączenie przez bibułkę filtracyjną i jak zawsze czekałem aż się przesączy powolutku całość. 

randomness