PROSBA TECHNICZNA- GRZECZNIE PROSZE!!!

BARDZO PROSZE O ODEBRANIE MOLOWI, KTORY NOTORYCZNIE UKRYWA PEWNE ARTYKULY, PRAW ADMINISTRATORA TEGO SERWISU.
Z powazaniem,

slu

Odsłony

1019
BARDZO PROSZE O ODEBRANIE MOLOWI, KTORY NOTORYCZNIE UKRYWA PEWNE ARTYKULY, PRAW ADMINISTRATORA TEGO SERWISU.
Z powazaniem, Artur Radosz

Komentarze

Tezcatlipoca (niezweryfikowany)
Artur Radosz, czyli żywy dowód na to, że marihuana szkodzi zdrowiu psychicznemu.
Hunahpu
Podpisujesz się w ten sam sposób na wp.pl prawda? ;D
Anonim (niezweryfikowany)
?
c (niezweryfikowany)
nie badz smieszny i zniknij.
vtk (niezweryfikowany)
Artur, kiedys mialem Cie za porzadnego obywatela walczacego w slusznej sprawie. Teraz jestes dla mnie kretynem ktory robi z siebie posmiewisko. Skoncz wasc, wstydu oszczedz :|
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)

  • MDMA (Ecstasy)

  • Grzyby halucynogenne
  • Tripraport

Późny wieczór, dobre nastawienie, organizm wypoczęty po kilkugodzinnej drzemce, w ciągu dnia sporo ruchu, przed chwilą jeszcze wieczorny spacer i rozmowa telefoniczna z dziewczyną, której mogłoby nie być (rozmowy oczywiście), gdyż wyprowadziła mnie nieco z równowagi. Szklanka soku porzeczkowego z własnoręcznie przygotowanego koncentratu z ubiegłego lata.

23:30

Dobre nastawienie, organizm wypoczęty po kilkugodzinnej drzemce, w ciągu dnia sporo ruchu, przed chwilą jeszcze wieczorny spacer i rozmowa telefoniczna z dziewczyną, której mogłoby nie być (rozmowy oczywiście), gdyż wyprowadziła mnie nieco z równowagi. Półtorej godziny temu szklanka soku porzeczkowego z własnoręcznie przygotowanego koncentratu z ubiegłego lata. 

  • Ketamina
  • MDMA

Przy poprzednich spotkaniach narodziła się między nami swoista więź, która nieuchronnie prowadziła nas, krok po kroku, do następnego spotkania. Po przejściu ekstatycznego rozdziewiczenia moja partnerka (F) zgodziła się, już na zejściu, przyjebać ze mną trochę kiety. Byliśmy w posiadaniu racematu wyglądającego trochę jak mefedron. 

Kittyflip:

randomness