Złe sampoczucie pod wpływem amfetaminy

paskudnadzidzia42030

Kategorie

Odsłony

84

witam wszystkim, ogolnym pytaniem ktore pragne zadac pozostalym uzytkownikom ,a mianowicie czy ktos oprocz mojej przyjaciolki uswiadczyl tego strasznei zlego samopoczucia , ciaglych odruchow wymiotnych jak i wymiotowania, nieustannego bolu brzucha oraz ogolne zle samopoczucie o bardzo duzej sile. Ja nigdy takiego zjawiska u siebie nie zaobserwowalam mimo poltora rocznego duetu z vitaminka A ,natomiast jedynie jako jedyna odczuwa cos takiego, bliska mi osoba i to odrazu badz w krotkim czasie bezposrednio po zazyciu (droga donosowa) nawet nieduzych ilosci..Ktos moze znac zrodlo tego problemu badz mial podobnie???!! Szukam odpowiedzi na to pytanie dluzszy czas.

Komentarze

Pla (niezweryfikowany)

Oczywiście, że tak, ale przede wszystkim jak było łączone z alkoholem, to 2 dni nie mogłam dojść do siebie..

Zajawki z NeuroGroove
  • 25I-NBOMe
  • Pozytywne przeżycie

Lóżko w pokoju, przy otwartym oknie z widokiem na roślinność, później podwórko i las. Poprzedniego dnia jeszcze nie wiedziałem że będę wrzucał, rano sobie przypomniałem o tym, że posiadam kartony i się skusiłem, ale nastawienie pozytywne trochę się bałem body loadu.

Przyjęta substancja: 3 blottery 25I-NBOME 1mg HCL bez cyklodekstryny

  • Grzyby halucynogenne
  • Odrzucone TR
  • Pierwszy raz

Wówczas 16 lat, pierwsze razy.

Podróż do Konstancina była żmudna, ale cel był szczytny- 150 suszonych grzybków . Ja i Pingwin zostaliśmy wydelegowani po tenże zakup i jadąc niecierpliwie czekaliśmy na nasz przystanek.

Bez zbędnych opisów. Jest nas piątka- Ja, Pingwin, Ślimak, Rybka i Kaktus. Jedziemy na działkę Kaktusa, oddaloną od Warszawy godzinę drogi. Po dotarciu dzielimy nasz zakup- każdy łyka 30 grzybków (pogryzamy kromkami chleba).

Czekamy.

  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Co mną głównie kierowało - ciekawość oraz chęć nowych doznań. Nigdy wcześniej nie przeżyłem halucynacji więc towarzyszyła mi również ekscytacja przed nieznanym. Namówiłem mojego znajomego do podróży w tą nieznaną razem ze mną. Spotkaliśmy się u niego. Wieczór i tylko śpiąca babcia za ścianą.

Postaram się jak najdokładniej opisać to co czułem i widziałem przez całą noc.

  • Mieszanki "ziołowe"
  • Pierwszy raz

Duża ilość alkoholu, domek na wsi w ciepły czerwcowy wieczór.

Czerwiec 2016 rok:
Impreza planowana od tygodnia doszła do skutku. Było na niej łącznie 5 osób. Ja ze swoimi trzema dobrymi ziomkami których będę oznaczał C, K i M a do tego dziewczyna kumpla (E) która nie była zbyt mile widziana.