Morales ma tort z koki dla Fidela

Boliwijski Prezydent Evo Morales życzył dochodzącemu do zdrowia Fidelowi Castro „Wszystkiego najlepszego, komendancie” i przyrzekł , iż przywiezie mu w grudniu urodzinowy tort z liści koki.

slu

Kategorie

Odsłony

1830
Boliwijski Prezydent Evo Morales życzył dochodzącemu do zdrowia Fidelowi Castro „Wszystkiego najlepszego, komendancie” i przyrzekł , iż przywiezie mu w grudniu urodzinowy tort z liści koki. Castro prosił, aby uroczystości jego 80-tych urodzin zostały przeniesione na grudzień, z powodu jego choroby. "Z tego miejsca ślemy urodzinowe pozdrowienia dla Fidela; Mówię, Fidel, kongratulacje, podziwiam cię, mam respekt dla ciebie – będziemy zawsze z tobą Fidelu”, powiedział Morales, pierwszy w historii Idnianin Prezydent przemawiając do setek farmerów, którzy wiwatowali Boliwijskimi i Kubańskimi flagami. Wielu w tłumie piło zimną herbatę z koki, aby się ochłodzić. Koka jest tradycyjnie używana w Boliwii z powodów medycznych oraz w obrzędach. Służy także jako materiał do produkcji kokainy. Rząd Moralesa wzywa do dekryminalizacji koki na świecie. Dał on nawet Sekretarz Stanu USA Condoleezzie Rice, gdy spotkali się oni w marcu tego roku, jako prezent gitarę pochodzącą z And ozdobioną liśćmi koki, .

Komentarze

well i don't know it for sure but i think i'm a little bit lost here.
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-ACO-DMT
  • Pierwszy raz

Domowe zacisze, gdzie czuję się najbezpieczniej. Chęć odkrycia nowej substancji, radosne podniecenie z możliwości tripowania, samotność, chęć tworzenia sztuki, chęć głębszych przemyśleń, ale też staranie się by nie nastawiać się na nic konkretnego - tak doradził mi przyjaciel.

Do psychodelicznych substancji już od dawna czułam wielkie pożądanie, ale nie było mi dane spróbować ich wcześniej. Gałka i marihuana chyba się nie liczą, prawda? Psychodelia fascynuje mnie już od dłuższego czasu, nie tylko ze względów czysto-narkotycznych, ale także ze względów kulturowych, historycznych, filozoficznych. Obecnie piszę pracę licencjacką dotyczącą sztuki psychodelicznej - więc aż grzechem by było nie spróbować jakiegokolwiek psychodelika. ;) Tak naprawdę to marzyły mi się od dwóch lat grzybki, ale niestety nie mam ani dostępu do nich, ani też nie jestem dobrą grzybiarką.

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

W sumie była to dosyć spontaniczna akcja, ale nastawienie miałem jak zawsze pozytywne. Miejsce przyjmowania to dom na wsi w pięknej okolicy na małej domówce ze znajomymi. Nie bałem się niczego, chciałem przeżyć coś niesamowitego.

Wprowadzenie

  • 2C-B

Sylwester z dwójką zaczął się banalnie i o dziwo bez telewizji.

Gourmet, kilka butelek wina. Ja, on i ona. No i butla N2O.

Powoli sączyliśmy wino i pogryzaliśmy kawałki usmażonego (ugourmetowanego?) mięsa.

- Ty, Mati wpadnie co?

- Ta, spoko, luz.

Wpadł Mati. W ruch poszły koks i gin. Coś tam sobie nawzajem makaronu nawinęliśmy, zeszło na temat sajko.

Eureka! 

"Zajebiemy lajna dwacebe w kipsztonga"

A co to, dlaczego, jak kiedygdzieico? Mati nigdy nic takiego nie walił. 

O jaki ja tajemniczy, kapeczkę tylko powiem, na zanętę.

  • Tramadol


Substancja: Tramadol, chlorowodorek tramadolu.

Dawka: 500 mg

Doświadczenie: Małe, z substancji o podobnym działaniu tylko kodeina.

Kiedy?: 3 dni temu, w piątek, 21 października br.Częśc wstępna - tzw. pierdoły, których nie trzeba czytać

randomness