Kanaba w TOK FM

slu

Kategorie

Odsłony

2118
Wysłuchaj Audycji BLOG FM w Radiu TOK FM, w której wiezliśmy udział. W programie wzieli udział: Piotr Jabłoński - dyrektor Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii Artur Radosz - ENCOD - Europejska Koalicja dla Racjonalnych i Efektywnych Polityk Narkotykowych Andrzej Dołecki - Stowarzyszenie Kanaba Link do nagrania audycji w formacie mp3: tutaj

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
Czy możliwe będzie pózniejsze odsłuchanie audycji? Bo przecież nie każdemu pasuje słuchanie radia o tej właśnie godzinie...
Bzale (niezweryfikowany)
niech ktoś to jakos zgra i wrzuci w "zasoby multimedialne", bo nie mam Toku :/ pozdrawiam!
Anonim (niezweryfikowany)
[quote=Bzale]niech ktoś to jakos zgra i wrzuci w "zasoby multimedialne", bo nie mam Toku :/ pozdrawiam![/quote] Bzale nie musisz mieć TOK FM w radiu, wystarczający jest internet....google.pl > TOK FM > odpowiedni link i możesz spokojnie słuchać na swoim komputerze! A ja ponawiam pytanie czy audycja będzie nagrana?
Bernardyn (niezweryfikowany)
jak dobrze pojdzie, to ja to nagram, i pozniej wrzuce na net. tutaj macie link do radia ;) (Winamp: Ctrl + L, i wklejacie link) http://olsztyn.radio.pionier.net.pl:8000/z/radiotok.ogg
slu
Bernardyn? Anybody?
mj a rak płuc (niezweryfikowany)
"Large Study Finds No Link between Marijuana and Lung Cancer" i wszystko jasne: LINK
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana


Razem z kumplem chodzimy po ciemnym

osiedlu szukając ławki żeby spokojnie usiąść i zapalić zielone

gówno. Wybór padł na plac zabaw otoczony metalowym ogrodzeniem

(zabezpieczenie przed psami).


  • Dekstrometorfan
  • Tripraport

Pozytywne nastawienie, oczekiwanie doświadczenia silnego, psychodelicznego stanu. W moim mieszkaniu, przez jakiś czas w towarzystwie przyjaciółki.

TR trochę długi, poza tym mój pierwszy, więc zapewne bardzo niedoskonały. ;) Mimo to zapraszam do lektury.

 

 Wiek: 16, waga: 58 kg.

 

Bardzo ucieszona, czekałam na K. która miała przyjść do mnie ze swoim opakowaniem Acodinu. Miał to być nasz drugi raz, więc w sumie nie bałyśmy się. Ja jednak chciałam mocniejszych wrażeń niż ostatnio - wtedy wzięłyśmy po 15 tabletek. Tym razem planowałam wszamanie 20. Trochę obawiałam się większej dawki, sama nie wiem, czemu.

  • 4-HO-MET
  • Bad trip
  • Dekstrometorfan

Poprzedniej nocy brałem 600mg DXM byłem trochę zmęczony i nie miałem za bardzo ochoty na kolejny trip. Mimo wszystko zdecydowałem się na to, bo chciałem przekonać się jak to będzie.

Nigdy wcześniej przed tym doświadczeniem nie miałem Bad Tripa. Co prawda drugie starcie z DXM nie należało do najprzyjemniejszych, ale nie było tak źle. Godzin podawał nie będę, bo nie pamiętam za dobrze, a zrestą nie mają one większego znaczenia.

Rano wypiłem litr 25% soku porzeczkowego i wziąłem 300mg DXM. Czekając na pierwsze efekty czytałem e-booka na tablecie. Po ponad godzinie obraz zaczął być nieostry, a ja mi było bardzo przyjemnie. 50mg M4-HO-METa rozprowadziłem po jamie ustnej i przytrzymałem z 10 min.
Zacząłem się ubierać z zamiarem wyjścia do lasu.

  • Grzyby halucynogenne
  • Retrospekcja

wszystko opiszę w tripie

Od małego miałem problemy ze sobą, a właściwie z rodziną. Napierdalali mnie ojciec, matka, siostra, brat, i w chuj osób w szkole. Bałem się wszystkiego i wszystkich, a wystarczyło żeby ktoś krzyknął i prawie sikałem w majtki. Szukałem miłości, akceptacji i ciepła. Chciałem pomagać, a czasami jak widziałem jak komuś dzieje się krzywda czułem niemal fizyczny ból. Byłem jednym z tych gości, którym zabieraliście kanapki, podstawialiście nogę w szkole na korytarzu, laliście w pysk, wyrzucaliście rzeczy do kibla w akademiku. Pizdą.