Boliwia: US finansuje terrorystow narkotykowych

Boliwijski Prezydent Evo Morales oskarzyl rzad Stanow Zjednoczonych o dzialanie na szkode jego rzadow pod przykrywka walki z przemytem narkotykow.

"Byli tacy agenci DEA, ktorzy przprowadzali wywiadowcze akcje polityczne, ... finansowali kryminalne grupy, ktore mogly dzialac przeciw wladzy, a nawet prezydentowi", powiedzial w ta sobote Morales.

slu

Odsłony

944

Boliwijski Prezydent Evo Morales oskarzyl rzad Stanow Zjednoczonych o dzialanie na szkode jego rzadow pod przykrywka walki z przemytem narkotykow.

"Byli tacy agenci DEA, ktorzy przprowadzali wywiadowcze akcje polityczne, ... finansowali kryminalne grupy, ktore mogly dzialac przeciw wladzy, a nawet prezydentowi", powiedzial w ta sobote Morales.

Pierwszy indianski Prezydent z krajow Andow zawiesil aktywnosci DEA w tym uprawiajacym koke kraju.

"To jest osobista decyzja... Od teraz, DEA nie ma prawa dzialac w kraju, bez uprzedzenia", powiedzial Morales.

Morales powiedzial, ze DEA wspierala opozocyjnych do niego gubernatorow w Boliwii, ktorzy kiedys probowali obalic jego rzad.

"Personel DEA wspieral aktywnosci, w nieudanym puczu - coup d'etat w Boliwii," powiedzial Morales, odnoszac sie do walk w pieciu z jego dziewieciu prowincji, ktore mialy miejsce we wrzesniu i przyniosly smierc 19 osob.

Rzad Stanow Zjednoczonych odrzucil te oskarzenia, twierdzac iz sa 'absurdalne' i ostrzegl, ze Boliwijsko-Amerykanska kooperacja moze przyniesc zwiekszenie przemocy i rozwoj przemytu.

Boliwia mowi, ze nie potrzebuej pomocy Stanow Zjednoczonych by obchodzic sie z tym problemem.

Lisc koki jest glownym skladnikiem kokainy, ale jest takze uzywany powszechnie przez Boliwijskich Indian, ktorzy rzuja go z powodow medycznych i odrzywczych, a takze jako sposob ochodzenia sie z lekiem wysokosci.

Boliwia jest trzecim po Kolumbii i Peru najwiekszym producentem kokainy.

Zrodlo: Press TV

Zobacz takze
Joco Amsterdam - kociol balkanski
MAZUR - POLSKIE SZCZURY NIE CHCA EKSTRADYCJI
Boliwia: Stany same wyszly z porozumienia...
Evo Morales przedstawia ONZ liść koki
Boliwia wstrzymuje loty DEA

ZOBACZ WIECEJ: http://hyperreal.info/blog/slu ORAZ 12 APOSTOLOW SWIETLISTEGO SZLAKU -
HYPERREALNA LISTA ZADUSZKOWA

I WIDEO Z INNEJ PROBY OBALENIA RZADU W AMERYCE POLUDNIOWEJ

Komentarze

slu

<B>BEDZIE WIECEJ DYSYDENTOW?</B><BR> <BR> <center> <img src="http://www.dziennik.pl/files/archive/00133/AP04052301423_133798e.jpg"> </center>

Polska, wzorem innych krajów na świecie będzie miała prawo antyterrorystyczne – zbiór specjalnych przepisów do zwalczania zagrożeń terrorystycznych. I będzie to ostre prawo – wynika z informacji DZIENNIKA. Chociaż nie dopuści do stosowania tortur w naszym kraju, to prawdopodobnie umożliwi wywożenie podejrzanych do państw takich jak np. Egipt, gdzie tortury przy przesłuchaniach mogą być stosowane.

czytaj dalej: <a href="http://www.dziennik.pl/polityka/article259788/Polska_bedzie_eksportowac_tortury.html">Dziennik.pl</a>

Anonim (niezweryfikowany)
TA KRYMINALNA ORGANIZACJA POZBAWILA MNIE MOZLIWOSCI PUBLIKOWANIA NATYCHMIAST PROSZE USUNAC KONTO TEGO MOLA I PRZYWROCIC MI MOZLIWOSC PUBLIKACJI WIECEJ NA http://www.pl.indymedia.org/ ORAZ " http://hyperreal.info/blog/encod ORAZ OCZYWISCIE http://www.presstv.com/ POLECAM ZROBIC SOBIE KOPIE BEZPIECZENSTWA!!!! I POZDRAWIAM FALSZYWEGO JANA I JEGO ZALOGE!!!!
Anonim (niezweryfikowany)
PROSZE INNYCH AUTOROW
O WSTRZYMANIE SIE Z PUBLIKACJAMI
NA SERWISIE HYPERREAL.INFO
SITE FOR FREEDOM
DO CZASU USNIECIA MOLI

Artur Radosz
Anonim (niezweryfikowany)
POLECAM JESZCZE RAZ ZROBIC SOBIE KOPIE BEZPIECZENSTWA TYCH MATERIALOW I POWIEM I NAPISZE WIECEJ!!! TUTAJ JESZCZE MOZNA ZNALESC TE FRAGMENTY: http://hyperreal.info/blog/encod NIE WIADOMO JAK DLUGO!!!
ARTUR RODOS (niezweryfikowany)
I ZNOW TE MAGI, PRZECIEZ PISALEM NA KAMIENIU WESTCHNAL DARIUS I, A WLASCIWIE JEGO DUCH A WLASCIWIE DUCHY I 12 APOSTOLOW SWIETLISTEGO SZLAKU OJ WYSZLIFUJA KRUCEJDERZY TE LITERKI.... A CHCEILI TAK DOBRZE ZNOW CHCIELI TAK DOBRZE NAZWE ZMIENILI WKURWILI SIE CZYTELNICY ICH WKURWILI I SKASOWALI INFORMACJE W ICH SNACH SKASOWALI... TAK DOBRZE CHCIELI ODPAL I ZAPOMNIJ A TU SIE SYSTEM WYLOZYL I WISIIIIIII NA GLOWNEJ STRONIE NIE PUBLIKUJ TU KOLEGO... SITE FOR FREEDOM... AMERICAN FREEDOM? MALTAN FREEDOM? TARGOWICZAN FREEDOM? GAZETE KACZYNSKIEMU MANAGER CZY TAM PRZEGLAD TECHNICZNY DALI, PIUS IX DOCENIL SZLACHECTWO STRZELIL KACZOROWSKIM DOBRZE SIE MALCIE ZASLUZYLI OBY TAK DALI TO I KRAJEM BEDA RZADZIC... TAK IM TEN PIOTROWY DAB W GLOWACH ZAZIELENIL...
DMT (niezweryfikowany)
WOW! Normalny artykuł! Gratz ;p
slu
[quote=DMT]WOW! Normalny artykuł! Gratz ;p[/quote] hmm, czym poza pozycja, sie niby rozni ten od poprzednich? czy aby normalny ?
Hunahpu
[quote=slu][quote=DMT]WOW! Normalny artykuł! Gratz ;p[/quote] hmm, czym poza pozycja, sie niby rozni ten od poprzednich? czy aby normalny ? [/quote] Tym się różni, że jest tu coś prawdziwego i wiarygodnego, w pozostałych pierdolinach po prostu plujesz schizofrenicznym fałszem.
slu
[quote=DMT]WOW! Normalny artykuł! Gratz ;p[/quote] hmm, czym poza pozycja, sie niby rozni ten od poprzednich? czy aby normalny ?
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Tripraport

Set: Jestem teraz w ciekawej sytuacji życiowej. Wczoraj skończyła mi się codzienna praca zarobkowa, a od dziś wieczór na tydzień mam zamieszkać na działce. Jest to taki punkt przejścia między starą a nową rzeczywistością, a między nimi ten od dawna planowany trip. Pomimo tego, że spałem dziś ponad 12h, wciąż jestem zmęczony, zapewne przez nadmiar rzeczy i obowiązków, jakie na siebie nałożyłem w ostatnim okresie życia. Chciałem nawet przełożyć tripa, lecz nie mam na kiedy, ten dzień jest jedyny i idealny. Jestem na czczo. Setting: Pomimo tego, że zażywam DXM w domu, to jestem ubrany i od razu wychodzę nad pobliską rzekę. Jest zaraz po południu i jest ciepło oraz lekko pochmurnie.

Substacja: DXM-HBR ekstrahowane z Acodinu, eksperymentalną metodą (z małą wydajnością :( ), w dawce 140 mg = 2,47 mg/kg

 

  • LSD-25

Caly dzien chodzilem troche nakrecony faktem ze to DZISIAJ po raz pierwszy

sie zkwasze..


Wieczorem pojechalem do qmpla spalilismy troche gandzi izaczelismy ciuckac

kawalek papierku z wizeruniem diabla tasmanskiego - wtedy ogarniala mnie

niepewnosc jak cos tak malego ma mnie tak konkretnie zponiewierac ale co

tam...joosh z kwasem w gembie poszlismy do sklepu po kilka pivek & cos do

zarcia - bo gastrofaza po gandzi dokuczala nam dosc konkretnie..wtedy bylo

  • Pozytywne przeżycie
  • Szałwia Wieszcza

Meeeega strach. U siebie, puste mieszkanie, a towarzyszem był kolega, z którym rozmawiałem na cam.

Nagranie z tripa: 

https://youtu.be/sFwKBDLS1h8

 

Biorę bucha szałwi meksykańskiej (ekstrakt x 10) z fajnej, dużej fajki. Łoops. Momentalnie robi się inaczej. Biorę drugiego. Gigantycznego. Mówię tylko:

- O kurwa, ooo, Domino, ratuj mnie. O chuj. O kurwa. - do kolegi, który mi towarzyszy przez internet.

Domino pyta "Co? aż tyle się zaciągnąłeś?", a ja nie odpowiadam. Patrzę się na swoje nogi i nagle (relacja zgodnie z nagranym filmikiem) mówię:

- O o! O o! U u!

  • Marihuana
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Bardzo wiele osób, zarówno z mojego otoczenia, jak i tych w Internecie, także tutaj na neurogroove, wskazuje na fakt, że marihuana po pewnym czasie nie działa już tak samo. Każdy kto trochę już w życiu popalił z całą pewnością wspomina z rozrzewnieniem "banie jak za starych czasów". Nie mówiąc już o tym, że wiele osób popada w stany depresyjne kiedy palą bardzo dużo. Sam mam wśród znajomych kilka takich przypadków, wraz z próbami samobójczymi. Wielu z nich nabawiło się silnego urazu i nie tykają już oni marihuany. Jak to jest, że na jednych działa lepiej, a na innych gorzej?

randomness