6.X- Pamieci ofiar Barbados

[g2:1713 class=left]Hawana, 6 Pazdziernik (Prensa Latina) W ten poniedzialek Kuba oddala hold ofiarom zbrodni dokonanej na cywilnym Kubanskim samolocie 32 lat temu. Marszem w strone havanskiego cmentarza, kubanscy ludzie potepili terroryzm i zarzadali sprawiedliwosci dla wciaz nie ukaranej zbrodni.

slu

Odsłony

338
[g2:1713 class=left]Hawana, 6 Pazdziernik (Prensa Latina) W ten poniedzialek Kuba oddala hold ofiarom zbrodni dokonanej na cywilnym Kubanskim samolocie 32 lat temu. Marszem w strone havanskiego cmentarza, kubanscy ludzie potepili terroryzm i zarzadali sprawiedliwosci dla wciaz nie ukaranej zbrodni. Kilka minut po wystartowaniu z Seawell International Airport of Barbados, samolot DC-8 CUT 1201 eksplodowal 6 Pazdziernika 1976 roku, zabijajac 73 ludzi z wielu krajow. Miedzy nimi byl zespol kubanskich szpadzistow z medalami zdobytmi podczas niedawnych zawodow. Ten fatalny dzien byl jednym z najkrwawszych anty-kubanskich extremistycznie prawicowych akcji skierowanych przeciwko wyspie, zorganizowanej przez uznanego terroryste Luisa Posade Carriles. Jest on scigany w Wenezuelii, lecz obecnie chroniony przez rzad Stanow Zjednoczonych. Posada Carriles jest takze oskarzany o serie zamachow terrorystycznych, pomiedzy innymi zakladanie bomb w hotelach w Hawanie w 1997 roku, ktore zabily Wloskiego turyste, a takze urzadzenia wybuchowe pod konsulatami, ambasada Panamska w Caracas, oraz Brazylijska misje dyplomatyczna w Ekwadorze. Po tym jak sluzyl w Wenezuelskiej politycznej policji za czasow pierwszego rzadu Carlosa Andresa Pereza (1974-1979), ten znany terrorysta kontynuowal aktywnosci, chroniony przez pewna firme ochroniaska z Caracas, po tym jak zorganizowano uderzenie na Kubanski samolot. Skazany za ta zbrodnie, Posada Carriles spedzil w wiezieniu dekade po czym uciekl za pozwoleniem Wenezuelskich wladz. Zrodlo: http://www.plenglish.com/ Nie trzeba dodawac, ze swoja dzialanosc, w czesci finansowal uprawiajac handel narkotykami. Osobiscie przypomina mi to sprawe Edwarda Mazura, choc oczywiscie stopien przewinien jest znacznie mniejszy. Ale, i tak Stany Zjednoczone traktuja nas w tej sprawie, tak jak i Fidela Castro...

Komentarze

slu
a to jest tez ciekawa informacja, niby nie z tej branzy, o pewnym tajemniczym liscie, ktory niebawem bedzie bardziej publiczny ;) http://www.presstv.com/Detail.aspx?id=71454&sectionid=351020104 ten cytat jest intersujacy, bardzo mnie ucieszyl, a zmartwil niektorych: Last month, Iran's President Mahmoud Ahmadinejad called on the UN nuclear watchdog to establish a disarmament committee -- made up of independent states -- to supervise the disarmament of nuclear powers. "These are the same countries that are producing a new generation of nuclear arms and no international organization is monitoring their programs. The catastrophe in Nagasaki and Hiroshima was perpetrated by one of these powers," he told the UN General Assembly.
slu
a to jest tez ciekawa informacja, niby nie z tej branzy, o pewnym tajemniczym liscie, ktory niebawem bedzie bardziej publiczny ;) http://www.presstv.com/Detail.aspx?id=71454&sectionid=351020104 ten cytat jest intersujacy, bardzo mnie ucieszyl, a zmartwil niektorych: Last month, Iran's President Mahmoud Ahmadinejad called on the UN nuclear watchdog to establish a disarmament committee -- made up of independent states -- to supervise the disarmament of nuclear powers. "These are the same countries that are producing a new generation of nuclear arms and no international organization is monitoring their programs. The catastrophe in Nagasaki and Hiroshima was perpetrated by one of these powers," he told the UN General Assembly.
Hunahpu
Dobry jest koleś :D Sam produkuje broń jądrową, a innych nawołuje do jej usuwania. Sprytnie ;]
slu
[quote=Kurwik]Dobry jest koleś :D Sam produkuje broń jądrową, a innych nawołuje do jej usuwania. Sprytnie ;][/quote] tak mowia zachodnie media, a szczegolnie polskie, izraelskie i amerykanskie inne podkresliaja, ze im to nie potrzebne w sumie jak by tak doszlo do tych wszystkich puczy ktore sie zebraly i w wiekszosci wysypaly na starcie, w ostatnim czasie na swiecie (turcja, arabia saudyjska, boliwia, wenezuela, czy gruzja) i do tego izrael, tak jak mowia na wschodzie dokonal tego ataku na iran, to ja mysle, ze chiny czy rosja w ramach rewanzu za uderzenie w tak taktycznym regionie, podzucily by nowe zabawki, a kto wie czy i nie jakies prezenty - walizeczki z bomba plutonowa, bo po ch... komu ciezki uran
Zajawki z NeuroGroove
  • Kokaina

Moja przygoda z kokaina zaczela sie dosc zwyczajnie, zawsze chcialam sprobowac a pewnego dnia po prostu nadarzyla sie wspaniala okazja. Mianowicie moja dobra znajoma, ktorej juz dosc dlugi czas nie widzidzialam, podarowala mi koperte z tym bialym 'cudem'.

  • 6-APB
  • Pierwszy raz

Nastawienie pozytywne i w oczekiwaniu na 'pluszowy efekt' oraz wizje psychodeliczne. W domu u chłopaka, gdzie jesteśmy sami. Bardzo chciałam spróbować tej substancji, ze względu na to, iż znajomy szczerze polecał (a ma dość duże doświadczenie).

Godzina 20:50 - w ręku trzymam woreczek strunowy z beżowym proszkiem. Zawiera on 250mg 6apb, co zamierzamy z chłopakiem wziąć na mniejszą (dla mnie 100mg) i większą dawkę (dla niego 150mg). Postanowiliśmy wziąć już u mnie, więc pobiegłam po wodę i szklanki, nasypałam, zalałam i łyk. Smak - ohydny jak nie wiem co... takiej chemii nie da się porównać do niczego.  Z racji, że długo wchodzi, bo co najmniej jakąś godzinę, pojechaliśmy do niego samochodem i po drodze już włączyła mi się ‘śmiechawka’. Nie potrafiłam opanować ataku śmiechu, byłam w szampańskim humorze.

  • Etanol (alkohol)


Substancja: właściwie to gałka tyle, że w formie alkoholowej nalewki



Krótka receptura :

6 świeżych, całych gałek, litr spirytusu (85 %), parę łyżek miodu (?)

zetrzeć, ewentualnie rozpuścić miód (?), trzymać razem w słoju pół roku, potrząsać co czas jakiś

następnie zrobiłem nalew na skórkach (bez allebo) z 10 dużych cytryn i pół torebki rodzynek (24h) i zmieszałem z 0.3 -0.4 litra syropu (gorącego) złożonego pierwotnie z 1.5 szklanki cukru, litra wody i soku z tych cytryn.


  • 4-ACO-DMT
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

2012-08-03, Osiemnasty Przystanek Woodstock

Zacznę od tego, że mieszkam w dość małym mieście, jakieś 12 tysięcy mieszkańców. Oprócz trawy, alkoholu, amfetaminy, acodinu i mefedronu nie ma dostępu do żadnych innych narkotyków. Historia którą opiszę zdarzyła się na ostatnim Przystanku Woodstock w 2012 roku. Jako łepek niesamowicie zainteresowany nowymi doświadczeniami z substancjami zmieniającymi świadomość, jechałem na Woodstock w nastawieniu, że uda mi się tam spróbować jakiś mocniejszych dragów.