Globalny marsz dla wyzwolenia marihuany

3 maja odbędzie się na całym świecie wielki marsz dla zmiany praw antymarihuanowych.

Anonim

Kategorie

Odsłony

4029
Marsz odbędzie się w ponad 200 miastach na całym świecie, m.in. w Nowym Jorku, Berlinie, Londynie i Amsterdamie.

Odwiedź www.milionmarijuanamarch.org, żeby znaleźć pochód, koncert lub imprezę w najbliższym Ci mieście. High Times będzie szedł w Nowym Jorku, gdzie wystąpią z przemówieniami m.in. Steven Hager (wydawca HT), Steve Wishnia, Ethan Nadelmann (Drug Policy Alliance). Będzie także hip-hopowy jam w wykonaniu Mathematics i załogi z Wu-Tang Clan Family Members oraz koncert kanabowej kapeli Cannabis Cup Band.

Sponsorzy: High Times, NY State Cannabis Action Network


hightimes.com

tłum. luxx

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Później (niezweryfikowany)

3 Maja marsz? Tak? Ok. Tylko dlaczego ja się tego dowiaduje 2 maja?! <br> <br>WOLNOŚĆ DLA KONOPII <br> <br>LEGALIZE IT
prophet (niezweryfikowany)

Dobrze by było porządnie rozreklamować demonstracje. Ulotki, może lokalne radio?! można też popytać po znajomych, może znają jakiegoś klimaciarskiego redaktora. Temat marihuany dobrze się czyta i przydało by się troche pozytywniejszej prasy. Nie wszyscy mają dostęp do komputerów i nie kumają co, gdzie, kiedy?! o manifestacji 3maja dowiedziałem się dopiero dzisiaj. byłem mało uważny :) Pozdrowienia dla wszystkich organizatorów
gl (niezweryfikowany)

a w Polsce nie będzie nic?
Artur (niezweryfikowany)

a w Polsce nie będzie nic?
Marley (niezweryfikowany)

make love not war
FLOWER POWER (niezweryfikowany)

Dobrze by było porządnie rozreklamować demonstracje. Ulotki, może lokalne radio?! można też popytać po znajomych, może znają jakiegoś klimaciarskiego redaktora. Temat marihuany dobrze się czyta i przydało by się troche pozytywniejszej prasy. Nie wszyscy mają dostęp do komputerów i nie kumają co, gdzie, kiedy?! o manifestacji 3maja dowiedziałem się dopiero dzisiaj. byłem mało uważny :) Pozdrowienia dla wszystkich organizatorów
triple og (niezweryfikowany)

ostro, ostro, ostro, moze bedą jakieś promocje typu, jak zlapiesz blanta to twój ?
el ninjo (niezweryfikowany)

Dobrze by było porządnie rozreklamować demonstracje. Ulotki, może lokalne radio?! można też popytać po znajomych, może znają jakiegoś klimaciarskiego redaktora. Temat marihuany dobrze się czyta i przydało by się troche pozytywniejszej prasy. Nie wszyscy mają dostęp do komputerów i nie kumają co, gdzie, kiedy?! o manifestacji 3maja dowiedziałem się dopiero dzisiaj. byłem mało uważny :) Pozdrowienia dla wszystkich organizatorów
Później (niezweryfikowany)

Dobrze by było porządnie rozreklamować demonstracje. Ulotki, może lokalne radio?! można też popytać po znajomych, może znają jakiegoś klimaciarskiego redaktora. Temat marihuany dobrze się czyta i przydało by się troche pozytywniejszej prasy. Nie wszyscy mają dostęp do komputerów i nie kumają co, gdzie, kiedy?! o manifestacji 3maja dowiedziałem się dopiero dzisiaj. byłem mało uważny :) Pozdrowienia dla wszystkich organizatorów
.chudy. (niezweryfikowany)

Dobrze by było porządnie rozreklamować demonstracje. Ulotki, może lokalne radio?! można też popytać po znajomych, może znają jakiegoś klimaciarskiego redaktora. Temat marihuany dobrze się czyta i przydało by się troche pozytywniejszej prasy. Nie wszyscy mają dostęp do komputerów i nie kumają co, gdzie, kiedy?! o manifestacji 3maja dowiedziałem się dopiero dzisiaj. byłem mało uważny :) Pozdrowienia dla wszystkich organizatorów
masz racje pozniej (niezweryfikowany)

Dobrze by było porządnie rozreklamować demonstracje. Ulotki, może lokalne radio?! można też popytać po znajomych, może znają jakiegoś klimaciarskiego redaktora. Temat marihuany dobrze się czyta i przydało by się troche pozytywniejszej prasy. Nie wszyscy mają dostęp do komputerów i nie kumają co, gdzie, kiedy?! o manifestacji 3maja dowiedziałem się dopiero dzisiaj. byłem mało uważny :) Pozdrowienia dla wszystkich organizatorów
nofin (niezweryfikowany)

cały swiat jara !!!!!!!
lysy (niezweryfikowany)

cały swiat jara !!!!!!!
funky (niezweryfikowany)

cały swiat jara !!!!!!!
lysy (niezweryfikowany)

cały swiat jara !!!!!!!
POLDEK (niezweryfikowany)

Nie rozumiem jak mozna kurwa walczyc z roslina tego po 1 nie da sie zwalczyc a po 2 90% ludzi na to nie pozwoli HWDP
ziomek (niezweryfikowany)

te ziarno jest mniej szkodliwe (według nowch <br>badań) od szlugów. Ale szlugi są na legalu a ziarno trzeba kitrać. Jebie tych którzy nie zgadzają się na ziarno. HWDP.
ziomek (niezweryfikowany)

!!żucimy kase to bendzie legal, zapalimy wszyscy
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • LSD-25

Pierwszy samotny trip u siebie w domu. Chciałem przemyśleć sobie parę wcześniej przygotowanych zagadnień, ekscytacja spowodowana długim oczekiwaniem i założeniem, że chciałbym by trip wniósł co nieco do mojego życia. Nastrój pozytywny, spokojny, jednak gdzieś tam na głębszych poziomach mogła jawić się lekka obawa, spowodowana ostatnim doświadczeniem, w którym z kolei z kolegą było bardzo źle.

Na godzinę przed zażyciem postanowiłem pomedytować, w celu całkowitego wyciszenia.

T- 12:00

No to jedziemy! Zaaplikowałem dwa kartoniki dietyloamidu kwasu lizergowego, po czym wróciłem do medytacji.

T+10min

Ku memu zdziwieniu, substancja zaczyna już wyraźnie oddziaływać na mój organizm.

T+20 min

Już wiedziałem, że to nie byle jaka podróż. Nagle zaatakowała mnie tak ogromna fala bodźców, że stopniowo mój mózg nie nadążał ich przetwarzać. Wzbudziło to mój niepokój.

  • Kannabinoidy
  • Katastrofa

rzeka, biblioteka

Witam, zaznaczę że to mój pierwszy trip raport z czasów kiedy brałem wszysto co popadnie. Zapraszam do przeczytania :D

9:00 

Wychodzę z kolegą zapalić haza od kolekcjonera z zawartym MDMB-CHMICA, pojezdzic na rowerach napic sie jakiegos alkoholu, pochillować nad rzeką.

9:30 - 10:00

Już upaleni. Jakos po gale na łebka. Kolega przypomina sobie ze ma kilkanaście browarów w piwnicy. Bierzemy po 4-6 piw na głowe jakieś smakowe gówno dla bab. Jedziemy nad rzekę zapalic haza, napic sie piwka.

10:00 - 12:00

  • Marihuana

Substancja: Marihuana (ok. 0.7g)

Wiek, waga: 18lat, 60kg

Exp: Etanol, nikotyna, kofeina, THC

Set & Settings: ciasne pomieszczenie u kumpla (T), łąka, własny dom