Speed i Mef

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 2 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2019
  • 0 / / 0


Cześć, mam pytanie. Czy po zażyciu jednej dawki mefa, po mniej więcej 40 minutach gdy juz zejdzie mogę go bez większego ryzyka z umiarem poprawić kolejną, a gdy zejdzie i ta poprawiać sobie fetą? Chodzi mi o to ze nigdy nie laczylem tego w jakichś większych ilościach i nie wiem czego moge sie spodziewać.

ZX

Rejestracja: 2018
  • 334 / 115 / 0


mefedron nie schodzi po 40 min tylko oralnie 4 - 8 h a donosowo 3 - 6 h. A to jest jego głównie działanie, potem jeszcze sa post-efekty od 2 do 4 h. 40 min o których mówisz to tak zwany peak.
mefedron w inny sposób zmienia działanie neuroprzekaźników niż amfa więc mieszanie obu może doprowadzić do różnych rzeczy, np. psychozy, ostrego porycia które może utrzymywać się dość długo. Również zejście może być ostro schizujące i można popaść w obłęd. Generalnie hujowo mieszać stimy, które różnie działają bo potem rozjebanie jest nieziemskie i odbija się to długofalowo.

Posiadacz LSD ugryzł policjanta

Do zdarzenia doszło w Kołobrzegu przy ulicy Frankowskiego. Patrol policji interweniował do osób spożywających alkohol w miejscu publicznym...
Posty: 2 Strona 1 z 1
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości