Speed i Mef

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 2 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2019
  • 0 / / 0

Cześć, mam pytanie. Czy po zażyciu jednej dawki mefa, po mniej więcej 40 minutach gdy juz zejdzie mogę go bez większego ryzyka z umiarem poprawić kolejną, a gdy zejdzie i ta poprawiać sobie fetą? Chodzi mi o to ze nigdy nie laczylem tego w jakichś większych ilościach i nie wiem czego moge sie spodziewać.

ZX

Rejestracja: 2018
  • 856 / 289 / 0

mefedron nie schodzi po 40 min tylko oralnie 4 - 8 h a donosowo 3 - 6 h. A to jest jego głównie działanie, potem jeszcze sa post-efekty od 2 do 4 h. 40 min o których mówisz to tak zwany peak.
mefedron w inny sposób zmienia działanie neuroprzekaźników niż amfa więc mieszanie obu może doprowadzić do różnych rzeczy, np. psychozy, ostrego porycia które może utrzymywać się dość długo. Również zejście może być ostro schizujące i można popaść w obłęd. Generalnie hujowo mieszać stimy, które różnie działają bo potem rozjebanie jest nieziemskie i odbija się to długofalowo.

Od samego brania psychodelików świat się nie zmieni. Ale mogą w tym pomóc

Psychodeliki same w sobie nie rozwiążą żadnych naszych problemów. Jeśli więc chcemy włączyć je do naszej kultury w sposób odpowiedzialny społecznie, musimy stworzyć wokół nich odpowiednie wartości i style życia – mówi Henrik Jungaberle w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Liczba zatruć po dopalaczach "wraca do normy" sprzed epidemii

Zaledwie dziewięć przypadków zatruć środkami psychoaktywnymi odnotowano w pierwszym półroczu na terenie Lubelszczyzny. Lekarze potwierdzają, że na początku epidemii koronawirusa było takich pacjentów zdecydowanie mniej niż we wcześniejszym okresie. Jednak zaczęły się wakacje i te dane niestety są już nieaktualne. Wszystko wróciło do "normy".
Posty: 2 Strona 1 z 1
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Tonic123 i 5 gości