DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 76 / 8 / 0

07 czerwca 2019Karolrdm99 pisze:
w necie raz widzialem takie cos ze to niby opiatoid
opioid+opiat=opiatoid
  • 320 / 18 / 0

tez mnie naszla ostatnio taka rozkmina jak lezalem przed snem xd ale to jak czytalem jestdysocjant.Tylko to slowo mnie jakies zdziwilo to opiatoid jeszcz z dopiska n akilku stronach opiatoid pochodzenia kodeiny .

Kiedy konopia zaczyna być inna, niż włóknista

...czyli o przedmiocie czynności wykonawczej przestępstwa uprawy.

Bransoletka, która wykrywa tabletkę gwałtu. Możesz ją kupić za 45 złotych

GHB to substancja, która nie ma smaku ani zapachu. Niedawno powstały specjalne słomki, które mają pomóc ją wykryć. Najnowszym "wynalazkiem" jest jednak bransoletka, która podpowie nam, w którym drinku znajduje się ta substancja
  • 210 / 16 / 0

Ja dzis kodzenie zwykle dwie paczki thico cos kolo 12 w poludnie. Teraz kolo 15 DXM 20 tabletek zobaczymy czy i za ile wejdzie
  • 140 / 14 / 0

Generalnie dzisiaj zamierzam wziać 300 dexa+mj.
DXM raz tylko brałem chyba 150mg przy wadze 82.
Dlatego pytanie będę miał srogą pizde po tych 300+2-3 wiadra?
Czy dać sobie spokój i wziać 150mg tylko na podbicie bucha?
  • 676 / 89 / 0

Nie będzie za grubo, przy 82 kg 300 mg to nie jest wcale duża dawka. Na drugi raz z substacją idealnie. Jak Ci się załaduje to walnij najpierw 1 wiadro i zobacz czy jest ok, zanim zaczniesz pizgać kolejne. Aha i nabij sobie zanim Ci DXM wejdzie :)
  • 12 / 4 / 0

Ale ty jeszcze nie znasz fazy po 300 mg a juz chcesz z buchem to walic gdzie ten mix calkiem odlegly od samego deksa. Walnij sobie 300 najpierw solo zobaczysz jak jest, poznaj substancje a dopiero później mixuj. Ja swego czasu ciągle walilem deksa z baka i łatwo zlapac bt zwlaszcza jak nie znasz dobrze dekstera.
  • 738 / 142 / 0

Będzie faza na pewno, powinna być raczej przyjemna w takich ilościach.

I potwierdzam info, że najpierw DXM a jak już wejdzie to marihuanen i lecimy jak NASA.
  • 42 / 3 / 0

Cześć wszystkim :)
Powiedzcie mi, ile czasu może trwać złe samopoczucie po przerwaniu brania DXM około miesiąc czasu w dawkach od 300-900? Nie biorę już tydzień czasu ponad ale wspomagam się Afobamem 0.5mg rano i 1.5mg po południu bo wtedy dopada mnie najgorsze samopoczucie. Czy takie objawy jak mdłości, lęki miną po jakimś czasie? Będę sukcesywnie zmniejszać również dawki Afobamu z dnia na dzień bo nie chce się uzależnić. Będę wdzięczny za pomoc :)
  • 676 / 89 / 0

Jak dla mnie te objawy mogą być objawami uzależnienia od alpry, to jednak mocne gówno o krótkim czasie półtrwania, tydzień może być wystarczający żeby się uzależnić chociaż lekko. Zaleczanie złego samopoczucia po DXM benzodiazepinami to bardzo kiepski pomysł. Idź do psychiatry lepiej, może wypisze Ci pregabalinę bo przy takich dawkach alpry zaraz będziesz miał dużo gorsze problemy niż zjazd dexowy.
  • 184 / 20 / 0

Dawno się nie deksiłam, ale mam to w planach. Ostatnio jadłam albo 450, albo coś koło 500 mg. Zwiększać dawkę, czy po przerwie lepiej zacząć od sprawdzonej, po której wiem co się będzie działo?
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 81 uczestników Wejdź na czata