Alkohol - Uzależnienie

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 2472 / 840 / 1

Tak. kiedyś widziałem pacjenta co przyjechał z piersiówką metalową w jednej ręce, a w drugiej z widelcem w którym był nabity kawałem ciała ze skórą i wszywką zaszytą w środku. Ładnie krwawił. Oj ładnie. Ale zanim do zaopatrzyliśmy zgodziliśmy się na ostatni łyczek... Chirurg który zszedł z bloku chciał zobaczyć te końcówkę, bo mówił, że na pacjencie wyglądało jakby mu sęp wątrobę wygryzał:D
Nie wiem czy jeszcze kiedyś był zaszyty... Pamiętam jego cytat ja dziś: "Pierdolę tę kurwę (w domyśle żonę) To on się pierdoli z połową osiedla, a Mnie zmuszała pod groźbą odejścia do kolejnej wszywki. Oj Nie ty Dziwko. Możesz się pierdolić dozwoli i złapać Adidasa. Jaaa od teraz będą mógł wypić 1 piwko kiedy tylko będę chciał. A nawet 2 piwka!

Ale to była pierwsza połowa ubiegłej dekady. Oj dawno to było dawno. Teraz z te piersiówkę, to by na wytrzeźwiałkę pojechał z raną
  • 1355 / 173 / 0

A teraz to nie są podobno jakieś tabsy aplikowane w dupę?

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Czesi przerabiają polskie leki na narkotyki

Częstym zjawiskiem jest przemyt z Polski do Czech leków z pseudoefedryną, z których powstają domowe narkotyki. Powołano międzyresortową grupę ekspercką, która ma przeciwdziałać takim praktykom.
  • 2369 / 373 / 0

09 września 2019Gdybymwtedywiedzial1 pisze:
Ej z pijących tutaj dawkował ktoś micro LSD? Ja teraz wjeżdżam i będę dawać znać jakie mam odczucia choć nie robię tego by przestać pić czy mam depresję ale pytam Też was bo słyszałem że niektórym alkusa to pomaga. Ja po prostu chcesz spróbować jak będzie z kreatywnością i samopoczuciem . 10 mikro gram przez około 2miesiace co jakieś 3dni.
Pierwsze słyszę, żeby ktoś kwasy zapodawał celem leczenia z alkoholizmu..... To już jakaś desperacja....zaraz po hipnozach.. W ogóle nie tędy droga.
A jak już masz 'kwaśniaki' to zarzuć jakąś normalną dawkę a nawet razy 2 to może złapiesz jakiegoś uduchowionego tripa, przejdziesz na "drugą stronę", porozmawiasz z Bogiem i rzucisz chlanie :) Choć znając życie to tylko na jakiś czas ;) Nawet jak nagle się staniesz oświecony i w ogóle w chuj uduchowiony to z gorzałą jest tak, że po jakimś czasie, jak nad sobą non-stop nie pracujesz, w tej całej nirwanie pojawi się jedna, krótka myśl, żeby jebnąć małe, zimne piwko.... Bo przecież już tyle czasu nie pije to wiem jak się przestaje, potrafię długo trwać w abstynencji, więc jedno mi nie zaszkodzi.. No i koniec oświecenia :)
  • 5 / / 0

Wszywany jest lek disulfiram 10 małych tabletek,podwięziowo.działanie 6 miesięcy.
  • 93 / 2 / 0

Ilość tabletek dobierana jest do wagi pacjenta ja warząc 76 kg mam wszytych w poślada 7 (700 miligramów disulfiramu)
  • 282 / 30 / 0

.nie lepiej wam sie przemeczyc i isc na terapie niz zyc na pizdoscisku?
Bez terapi i nauki zycia bez alkoholu i tak te ws, zywmi chuja dadza
  • 93 / 2 / 0

Oczywiście że wybieram się na trzecią już terapię, wszywka mi zatrzymała to biadolenie że a od jutra a potem... znalazłem już ośrodek w nowym miejscu zamieszkania teraz tylko czekam na przeprowadzkę ;)
  • 17 / 1 / 0

Wszywka nie jest idealna wiadomo ale wielu ludziom pomaga.Nawet te kilka miesiecy trzeźwości jest dobre prawda?
  • 5 / / 0

Ja miałem pecha bo po miesiącu musiałem usunąć wszywkę,jak to lekarz powiedział organizm odrzucił ciało obce w organizmie,po usunięciu nie piłem 9 miesięcy.
  • 93 / 2 / 0

Każdy musi znaleźć po prostu swój sposób, jednym pomoże terapia drugim wszywka i inny przestanie pić bo tak i chuj
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata