PST - lista informacyjna (stare kupno)

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 618 / 57 / 0

Marka: eco+
Waga opakowania: 250g
Ilość: 500g
Data przydatności: nie pamiętam
Numer serii: B73
Kraj pochodzenia: Czechy
Miejsce zakupu: e.leclerc
Wygląd maku: ciemne nasiona, dlatego kupiłem
Kolor przepłuczki: jasno-żółta
Smak przepłuczki: trochę gorzka
Opis działania: prawie wcale, skręta nie zbiło do końca
Tolerancja: wysoka, ponad 2kg najmocniejszego kresto robi wyśmienicie

Marka: Bakalland
Waga opakowania: 500g
Ilość: 1,5kg
Data przydatności: 12.2015
Numer serii: II.4.1412.44
Miejsce zakupu: bakalland jest w większości sieciówek, szukajcie, a znajdziecie
Wygląd maku: taki sam jak bakalland opisany przeze mnie 3 posty wyżej. średnio ciemny
Kolor przepłuczki: żółto-pomarańczowa, wpadająca w rudy
Smak przepłuczki: jakbym jadł grejfruta na czczo. gorzki i cierpki
Opis działania: bardzo ładnie grzeje, prawie jak kresto v191
Tolerancja: wysoka, ponad 2kg najmocniejszego kresto robi wyśmienicie
  • 303 / 15 / 0

Waga opakowania: 500 g
Data przydatności: 01.2016
Numer serii: II.4.1501.01
Cena: 8,99 zł
Miejsce zakupu: Kaufland
Wygląd nasion: bardzo jasne
Zapach nasion: typowy, makowy
Wygląd przepłuczki: kolor białomleczny bardzo delikatnie wpadający w jasny beż
Smak przepłuczki: niepodobny do innych, gorzki; mi najbardziej przypomina smak jakichś sproszkowanych aptecznych tabsów, jest jakby chemiczny
Działanie: Ilościowo działanie 500 g w moim przypadku to jakieś 700-800 g Kresto v145. Jakościowo: znacznie bardziej wjeżdżające na ciało, czyli silniejsze działanie fizyczne. Mniej sedacyjny. Jak to w większości przypadków bywa, najsilniej czuć działanie podczas ruchu (np. spacer); w tym przypadku ta korelacja objawia się jeszcze mocniej (podczas siedzenia w bezruchu nie czułem mocnego działania, gdy chodziłem, to nie byłem wstanie iść szybciej niż wolny spacer, tak byłem porobiony). Słabiej atakuje układ trawienny. Ogólnie domyślam się, że takie działanie może wynikać z braku jakiegoś alkaloidu lub większej ilości jednego z nich od reszty. [Stawiałbym raczej na brak kurzu i syfu magazynowego, pestycydów i innych trucizn cywilizacji, które razem z przepłuczką w siebie wtłaczamy - Berig]

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

W Polsce zatrzymano organizatora groźnej grupy narkotykowej z Krzywego Rogu

Policja Narodowa Ukrainy przypomniała, że ​​na początku 2019 r. w obwodzie dniepropietrowskim została rozbita organizacja przestępcza, która przez długi czas zajmowała wprowadzaniem do obrotu metamfetaminy i tramadolu.
  • 2650 / 128 / 0

Marka: Helio
Data przydatności: 06.2016
Numer serii: 3507
Cena: 9,99 zł
Miejsce zakupu: InterMarche
Wygląd nasion: Szare/siwe z lekką domieszką niebieskiego
Zapach nasion: typowy, intensywny, czuć przez opakowanie nawet
Wygląd przepłuczki: kolor białomleczny bardzo delikatnie wpadający w jasny beż
Smak przepłuczki: czuć trochę tłuszczy, wody i delikatną goryczkę
Działanie: konkretne. 0,5kg tego maku daje całkiem przyjemne upierdolenie na poziomie 300mg kody podbite 25mg prometazyny (wyższe dawki kody mnie klepią tak samo albo słabiej, więc nie mam odniesienia). Dominuje sedacja, choć bez problemu można się zabrać za to, co akurat mamy zrobić (np opisać kolejny klepliwy mak :-D )

Ocena: 8/10

---------------------------------------------------------------------------------------------

Marka: Bounton d'Or
Waga opakowania: 250 g
Data przydatności: 04.2016
Numer serii: 2877
Cena: 4,99 zł
Miejsce zakupu: InterMarche
Wygląd nasion: ciemnoniebieskie, wpadające w siwość
Zapach nasion: typowy dla tej marki - lekko słodkawy, choć czuć nutkę goryczy
Smak nasion: nawet gorzkie, trochę wykręca ryj co ucieszy każdego opiowraka :-P
Wygląd przepłuczki: kolor białomleczny (pierwsza), kolejne bardziej żółtawe
Smak przepłuczki: trudno powiedzieć, bo dorzuciłem 1g musującej wit C robiąc przepłuczkę ^_^ Ale i tak gorzkawy, na tyle że było to zauważalne i warte odnotowania
Działanie: całkiem niezłe jak na tą markę i moje poprzednie próby z tym makiem. Śmiało mogę go porównać do ówczesnego B63 pod względem mocy. Działanie typowo sedacyjne, euforii nie szukałem bo i po co, skoro można się wyjebać na wyro i cieszyć chwilą ;]

Ocena: 7+/10
  • 767 / 122 / 6

Ilość: 2 opakowania, tj. 1 kilogram
Data przydatności: 01.2016
Numer serii: II.4.1501.53
Kraj pochodzenia: Czechy (Kraina Pepiczków).
Miejsce zakupu: czeka na Was w Auchanach, Realach, Kauflandach, Leclercach, Lewiatanach (rzadko) i Społemach (bardzo rzadko).
Wygląd maku: niemal identyczny jak II.4.1501.01, ino mniej kawałków słomy.
Kolor przepłuczki: w odróżnieniu od .01, który dawał mleczny, lekko kremowy roztwór, ten mak charakteryzuje się płukanką koloru intensywnie żółtego, zaś przy dnie napój nabiera barwy podobnej do poprzednika. Gdzieniegdzie przebija się delikatna nuta pomarańczowego. Pod światło przepłuczka opalizuje, widoczne są białe drobinki ("kłaczki"), natomiast wstrząśnięcie powoduje powstanie długich, wijących się form kontrastujących barwą z resztą roztworu. To pewnie, kolokwialnie mówiąc, ławice tychże drobinek złożonych z syfu i opiatów.
Smak przepłuczki: gorzko, gorzko, gorzko, jak na weselu podczas finalnego pocałunku. Niemniej można pić na luzie. Kodeinistom zapewne przywiedzie na myśl ekstrakt z Antidolu. Co bardziej miętkie pałki mogą zatkać kinole podczas konsumpcji. HALO, CZY SĄ TU JAKIEŚ MIĘTKIE PAŁKI? %-D
Opis działania: grzanko jak wersja .01, mocno rozluźnia mięśnie wszelakie poprzecznie prążkowane, łaskawie ofiaruje wysokiej klasy bodyhigh, niemniej senność lubi się wkraść gdzieś tylnymi drzwiami i można uciąć sobie komara na dłużej, niźli definicja noddingu przewiduje. Przy odpowiednim nastawieniu motywuje do robienia czegoś pożytecznego (szukanie maku, robienie kolejnej przepłuczki, filtracja Acataru, pisanie postów gloryfikujących Acodin...). Dobra, zakładam, że jesteście normalni i prawilni, więc dodam też, uprzednio wsadziwszy sobie powyższy nawias p.r., że wyśmienicie sprzątało mi się pokój choremu koledze, doradzało na polu matrymonialnym, no i zabawa formą również sprawiła mi wiele radości, co widzicie w tymże poście.
Tolerancja: średnia, czyli wedle schematu: słabo, ale przyjemnie/dość mocno/pizdeusz...
PST (mocarny Bakalland) p.o. --> 0,5kg/1kg/2kg
Oksykodon p.o. --> 40mg/80mg/120mg
Dihydrokodeina p.o. --> 450mg/720mg/powyżej 900mg
  • 234 / 4 / 0

Marka: Fresco
Data przydatności: 09.2015
Nr serii: II.6.1409.61
Cena: 4,50
Miejsce zakupu: jakiś osiedlowy, chyba lemon
Wygląd nasion: dosyć ciemne, ale jaśniejsze niż kresto
Wygląd przepłuczki: biały, mętny
Smak przepłuczki: delicje w porównaniu np. do helcoma
Opis działania: .mocniejszy niż kresto v145, ale dużo mniej euforyczny. Moim zdaniem pod względem siły 250 g fresco działa jak 350-400 g kresto v145
Tolerancja: 400 g Kresto v145 robi idealnie, choć ostatnio mogła trochę spaść z powodu braku odpowiednich maków w sklepach.
  • 571 / 6 / 0

Ilość: 5 opakowań, 2,5 kg
Numer serii: II.4.1501.59
Miejsce zakupu: Auchan
Wygląd maku: wziąłem bez nadziei że poklepie, jasne nasiona, zero zanieczyszczeń, słaby zapach
Kolor przepłuczki: żółty jak szczyny po wyczerpującym biegu albo ciężkiej nocy
Smak przepłuczki: zaskakująco gorzki jak na tak słabą prezencję
Opis działania: po paru łykach zacząłem coś czuć, byłem przekonany że to jakieś placebo bo mak o takim wyglądzie nie ma prawa kopać, tak więc wypiłem całość. Potem przez jakieś dwie godziny przyjemny, coraz przyjemniejszy haj a potem... Wszedłem do domu i dojebało mnie o wiele mocniej. Siadłem na podłodze i tak siedziałem noddując z godzine. Potem zacząłem rzygać, noddować, rzygać i tak na zmianę. Przez pare godzin byłem w jakiejś dzikiej pozycji zgniatając sobie nogi przez co jedną mam wciąż trochę zdrętwiała i wiele miejsc mnie boli od tak długiego ucisku. Nigdy w życiu się tak nie ugrzałem, z każdym noddem myślałem że ot mój ostatni. Mija jakaś trzydziesta godzina od wypicia i wciąż mam oczy jak szpilki. Wszystkie pojawiające się ostatnio maki piłem w ilościach po 3-4 kg, ten mnie zupełnie zaskoczył.
Tolerancja: ciężko powiedzieć bo ostatnio grzałem głównie b-fentanyl więc jest dość wysoka. radzę z tym makiem ostrożnie
Użytkownik nieaktywny
  • 510 / 2 / 0

Marka maku: Carrefour
Waga opakowania: 250g
Numer serii: 1221/31
Data ważności: 01.2016
Cena: Nie pamiętam
Miejsce zakupu: Carrefour
Wygląd maku: Dosyć jasny
Kolor przepłuczki: brązowa
Smak: Brak goryczy
Opis działania maku: Po wypiciu przepłuczki z 0,5kg, niewiele co poczułem. Skręta by pewnie zabiło, ale nic poza tym.
Tolerancja: 0,5kg Bakallandu jest ok.
  • 303 / 15 / 0

Data przydatności: 03.2016
Numer serii: II.4.1503.23
Cena: 8,94 zł
Miejsce zakupu: Kaufland
Nasiona: bardzo jasne, w smaku ani odrobiny goryczy, zapach - neutralny, niepodobny do klepaczy
Przepłuczka: kolor - podobny do mleka, odcień jasnobrązowy jest tutaj prawie niewidoczny; zapach - łagodny; smak - to ciekawe, goryczy prawie że nie czuć, można pić bez zagrychy spokojnie (co w przypadku B.01 czy Kv145 było niemożliwe - zawsze szło jabłko na zagrychę)
Działanie: Przepłukałem 1 kg tego maku. Jak zobaczyłem przepłuczkę i zacząłem ją pić, to byłem przekonany, że właśnie wyrzuciłem w błoto 20 zł. Otóż nic bardziej mylnego - pokopało mnie bardziej niż 0,5 kg B.01, coś jak 0,75 kg B.01 i jestem zadowolony. :cheesy:
Tolerka: 0,75 kg Baka 01/53 robi zajebiście, 0,5 kg zadowalająco.

Uwaga. W wątku "kupno" niektórzy donoszą, że w obrębie tej samej serii występują 2 rodzaje nasion - klepiące (do których zalicza się opisany przeze mnie) i nieklepiące. Podobno nie różnią się one niczym, więc proszę w razie czego nie biadolić, że "na forum pisali, że kopie, a tu ch**".

EDIT: @4problemyzpamienciom donosi, że u niego smak był gorzki, nawet lekko pikantny, a kolor ciemnożółty/brązowy. Tak czy siak - kopie. :-D

EDIT2: Kopliwa jest również wersja tego maku w paczkach 250 g (nr serii to: II.6.1503.23), której to 1 kg działa na poziomie 0,5 kg .53 lub nawet nieco mocniej.
Ostatnio zmieniony 10 lipca 2015 przez iuhanna, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 445 / 25 / 1

Marka maku: Kresto
Waga opakowania: 200 g
Data przydatności do spożycia: Nie pamiętam
Numer serii: końcówka v??5
Cena: 5,99 zł
Miejsce zakupu: Tesco
Informacje dodatkowe: Mak ciemny z żółtymi ziarenkami gdzieniegdzie. Herbatka: Kolor ciemnego, klarownego moczu, smak wigilijnego makowca w płynie.
Opis działania: Przyjemne ciepło powoli przeradzało się w jeszcze przyjemniejsze odrętwienie, które jednak szybko przeszło. Jak na pierwszy raz, to byłem mile zaskoczony, jednak aż się prosiło o zwiększenie dawki.
Tolerancja: Praktycznie zerowa.

W tym temacie nie powinno się pisać, jeżeli brakuje informacji tak ważnej, jak seria. Prawie żadne Kresto nie działało (poza v145/v191), tak więc pewnie trafiłeś na v745 i te mikroskopijne ilości morfiny przy braku tolerancji coś tam zwojowały - Berig
  • 303 / 15 / 0

Marka maku: Carrefour (produkcja: Bakalland; przezroczyste opakowanie)
Data przydatności do spożycia: 11.2016
Numer serii: II.6.1511.49
Cena: 4,49 zł
Miejsce zakupu: Carrefour
Informacje dodatkowe: Nasiona ciemniejsze niż w przypadku nieklepiących maków, widać różnicę na pierwszy rzut oka. Zapach nasion wskazujący na klepliwość. Przepłuczka w miarę klarowna, nie zostawiająca osadu; kolor: ciemnożółty; smak: gorzki, ale nie jakoś okrutnie, wyczuwalny jest też lekko kwaskowy posmak (nie dodaję kwasku od lat, to cecha samego maku).
Opis działania maku: Nie jest to super mocarz, ale mimo to jest naprawdę dobrym makiem. Powiedziałbym, że na moje jest ok. 2x słabszy od Tesco 011 oraz ma inny profil działania, jest mniej zamulający niż T011 czy Helcomy, bardziej aktywizujący, jednak bomba odrobinę szybciej słabnie w porównaniu z tamtymi makami. Ilościowo 1,5 kg tego maku robi mnie jak 0,7 kg Tesco 011.
Tolerancja: 1,5 kg tego maku robi mnie na bardzo zadowalającym poziomie, oszacowałbym swoją tolerkę na 0,7 kg Tesco 011. Jestem w ciągu od ok. 1,5 miesiąca, przy czym przez większość czasu (niecały miesiąc) jechałem na Tesco 011, teraz przerzuciłem się na branie co drugi dzień, więc tolerka zauważalnie spadła. Osobom bez tolerki polecałbym zacząć od 750 g.

Uwaga. W wątku Kupno pojawiły się doniesienia, że występuje również nieklepiąca wersja tego maku o identycznej serii. Proszę mieć to na uwadze i przed zakupem sprawdzić zapach maku lub kontrolnie przepłukać jedną paczkę.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata