Psychiatrzy - opinie, rekomendacje

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 4 / / 0

26 marca 2020voopo pisze:
Poleci ktos psych. z Krakowa ?
Ja również szukam. Na razie byłem u (usunięto dane lekarza) z rekomendacji. Na nfz, terminy spoko. Zobaczę jak z nią wydaje się być ok ale przez sytuację obecną na telefon nic nie chce przepisać bez znania pacjenta lepiej
  • 32 / 3 / 0

26 marca 2020Fargoooo pisze:
26 marca 2020voopo pisze:
Poleci ktos psych. z Krakowa ?
Ja również szukam. Na razie byłem u (usunięto dane lekarza) z rekomendacji. Na nfz, terminy spoko. Zobaczę jak z nią wydaje się być ok ale przez sytuację obecną na telefon nic nie chce przepisać bez znania pacjenta lepiej
Napisz na pw dane lekarza jak możesz.

Wypisała tysiące recept na "heroinę w pigułce". Z małego miasteczka uczyniła stolicę przedawkowań

Daniel Schneider, bohater serialu dokumentalnego "Farmaceuta", próbuje dociec, dlaczego w jego miasteczku młodzi ludzie zaczynają masowo umierać z przedawkowania leków i dlaczego nikt nie reaguje, gdy lokalna lekarka wypisuje tysiące recept na silnie uzależniający opioid.

Dżentelmeni nie rozmawiają o narkotykach

Guy Ritchie nakręcił film o dilerze narkotyków. Niestety, o narkotykach nie dowiemy się z niego nic ciekawego.
  • 0 / / 0

Siemanko. Szukam psychiatry, który lubi wypisywać benzo, najlepiej na NFZ. Toruń. Pisać pw. Pozdro
  • 43 / 6 / 0

Tu Kielce. Jak ktos chce dobrego magika co czaruje cukierki to moze pisacx
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 827 uczestników Wejdź na czata