DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 160 / 9 / 0

Jak chcecie łykać bezproblemowo to polecam jeść tabletki z jogurtem i zapijać sokiem.
Łyżka jogurtu , 2 tabsy i łyk picia.
Pytanie czy DXM podbija działanie kodeiny. 300 mg kodeiny słabo mnie robi czy jak wezme jakieś 90 mg deksa to kodeina lepiej klepnie?
  • 1627 / 145 / 1

Faktycznie dex podbija, ale ja zawsze poprawiałem kodeiną na afterflow, dzień po dekszeniu, zwykle do południa (jesli dexiłem wieczorem).
Nie wiem ile bys musiał wziać dexa i z jakim wyprzedzeniem, by bezpośrednio potem podbić kodę.

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

Zatrzymano policjanta pod wpływem amfetaminy

Pod wpływem amfetaminy znajdować się miał funkcjonariusz policji, którego auto zatrzymano do kontroli drogowej 13 czerwca na terenie Gdańska. Śledczy namierzyli też mężczyznę, od którego funkcjonariusz środki dostał.
  • 697 / 75 / 0

Podbija kode, delikatnie. Zioło działa lepiej w tym kierunku.
  • 7241 / 707 / 0

05 stycznia 2019Retrowirus pisze:
Nie wiem ile bys musiał wziać dexa i z jakim wyprzedzeniem, by bezpośrednio potem podbić kodę.
50 mg - 75mg, 2 godziny przed kodzeniem.
  • 22 / 9 / 0

ja tam polecam zdecydowanie bardziej wrzucić po opadnięciu tripa (troszke po szczycie) najlepiej 3 plateu klasyczną dawke kody jaką bierzecie a nie jakies 100 czy tam 90 mg iles tam przed to ma slabiutki efekt Ja zaznaczam, że to jest niebezpieczne, DXM mocno zwielokratnia kodeinę, jeżeli wrzuci się w odpowiednim czasie. Ja kiedyś po 750mg DXM na zjezdzie zjadłem 360mg kody i myślałem że zejdę, było dużo za mocno - jogurt
  • 42 / 2 / 1

Jaka jest najmniejsza dawka, która w ogóle jakoś zadziała? (nie chodzi mi oczywiście o działanie przeciwkaszlowe czy coś)
  • 827 / 107 / 0

Jak nie masz doświadczenia to 150 mg nawet porobi, z piwkiem będzie fajnie a z trawą nawet super powiem szczerze. Raz spaliłem dwa gramy + 150 mg i to była jedna z moich lepszych Acodinowych faz.
Użytkownik zbanowany
  • 18 / 2 / 0

19 stycznia 2019t0ster pisze:
Jaka jest najmniejsza dawka, która w ogóle jakoś zadziała? (nie chodzi mi oczywiście o działanie przeciwkaszlowe czy coś)
Około 100-150mg, to takie dosyć lajtowe na początek, żeby nauczyć się jak wykorzystać potencjał tego dyso.
  • 440 / 32 / 0

Ostatnio jak przypominają mi się acodiny to rzygać mi się chce tak poprostu a jeżeli pomyśle o tabletkach thio to jest dla mnie niebo w gębie XD miał ktoś tak?
  • 35 / 4 / 0

Nie, szczególnie że thio potrafią wyżreć pół mordy przy rozgryzaniu, a acodin jest tak mały, że można wrzucić 60 tabletek naraz i popić prawie nic nie czując, chociaż, to pewnie kwestia gustu, ja ostatnio zwymiotowałem czując tylko zapach suszonego muchomora w piekarniku :D
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata