DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 43 / / 0

Takie pytanko: jutro mam zamiar zapodć na noc 450mg. Jako że zostanie mi jeszcze 150 i będę na zjeździe to chciałabym zarzucić to następnej nocy. Tu pytanie czy dawki się skumulują ? Czy po tych 150mg jeszcze lekko polatam ? Dodam że tolerancja zerowa, a ja chyba jestem bardzo na DXM wrazliwy, ponieważ przy dawce 300 mg i muzyce latam w mojej głowie po kosmosie :) a i do tych 150 mg będę chciał jeszcze zjarac dzidę
  • 854 / 93 / 0

O ile dobrze pamiętam, dxo pozostałe z rozpadu pierwszej dawki będzie utrudniać metabolizm drugiej dawki i ją wzmocni w ten sposób. Ale fajerwerków się nie spodziewaj. Jeśli klepie Cię 300 to nie lepiej 300 i na zejsciu drugie 300? Będzie długo i stabilnie :)

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Policjanci uratowani przez przemytników, których ścigali

Trzech hiszpańskim policjantów wpadło do morza, gdy ich łódź rozbiła się podczas pościgu. Funkcjonariusze zostali doprowadzeni w bezpieczne miejsce przez przemytników narkotyków, których ścigali.
  • 1141 / 174 / 7

Dorzucanie mniejszej dawki po większej wydłużało u mnie tylko zjazd i bezsenność. Lepiej zrobić 150 mg + 450 mg IMO, ale skoro już 300 mg daje dobrego tripa, to 450 mg będzie zdecydowanie wystarczające. Zioło dopal sobie na peaku jeśli nie będzie za mocno, ewentualnie jak zacznie schodzić. trawa pięknie podbija CEVy po DXM.
  • 854 / 93 / 0

U mnie bez tolerki 300mg dorzucone grubo po peaku 600mg dało około 2 godzin pełnowartościowego tripa oraz zajebany dzień nazajutrz. Z tym, że nie miałem zioła więc bardzo długo nie mogłem zasnąć po skończeniu działania.

DXM nie tylko jest wzmacniany przez trawę, ale sam też niesamowicie wzmacnia zioło. Dzień po na dxo-wym kacu dwa koreczki zawsze zmiazdza :D albo chwilę po peaku, paląc na peaku wzmacniamy z kolei dxmowy rozpierdol, jednocześnie nieziemsko zwiększając komfort fizyczny, głównie przez rozluźnienie mięśni podejrzewam. Co do rozpierdolu jeszcze, kiedyś zaobserwowalem, że palone na peaku zioło ma diametralnie inne działanie niż opalana lufka. Spróbujcie zamiast palić topy przygotować ze dwa dobre szkiełka :) za każdym razem miałem magiczne tripy po takim zestawie :) i cudowne wspomnienia <3
Ostatnio zmieniony 20 września 2019 przez Kochanek Heleny, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 79 / 14 / 0

Ja jebie.

Post nic nie wnosi, do usunięcia albo dla statystyk.

-edyta-

^up

Trawsko tak ma z wieloma truciznami, czy to amfą się trułem czy Dextrohujsorfanem, czy jodeiną, czy alkoholem, CZYMKOLWIEK, nawet za cenę chwilowej psycho-konfrontacji z własnym spięciem zwaną psychoza , finalnie ORZEŹWIA od molekuly po czubek łba.
  • 13 / / 0

Zarzuciłem 900mg po 10 tabletek co 5 minut. Zapijałem sokiem z cytryny a potem jeszcze wypiłem herbatę z imbirem. Efekt taki, że chwilowo bolał brzuch na początku gdy wchodziło, a potem bez problemu. Zarzuciłem loratadyne by uniknąć swędzenia i tak o to przetrwałem trip bez nudności i drapania się.

A sam trip jest nie do opisania :) Pierwsze godziny spędziłem na lataniu po kosmosie i rozmowach z samym sobą, czułem jak całe moje ciało sie wygina, kurczy i rozciąga, a następnie spadałem z niesamowitą prędkością by znów sie unosić gdzieś w przestworzach.

Potem było już tak grubo że pamięć krótkotrwała kompletnie zawodziła. Wstawałem tylko po to żeby stwierdzić że muszę się położyć i tak przez pewien czas w kółko. Włączałem muzykę, wyłączałem, włączałem jakieś filmiki, potem je wyłączałem.

Faza nie do opisania wręcz :)
  • 414 / 66 / 0

20 września 2019NiebieskiePtactwo pisze:
Ja jebie.

Post nic nie wnosi, do usunięcia albo dla statystyk.

-edyta-

^up

Trawsko tak ma z wieloma truciznami, czy to amfą się trułem czy Dextrohujsorfanem, czy jodeiną, czy alkoholem, CZYMKOLWIEK, nawet za cenę chwilowej psycho-konfrontacji z własnym spięciem zwaną psychoza , finalnie ORZEŹWIA od molekuly po czubek łba.
Co ty pier olisz to ma być jakiś pseudo intelektualny bełkot?.
  • 45 / 1 / 0

Po latach przerwy przyjebałem sobie dexapico ;D
Drogie jak cholera, ale (smaczne) nie było nic innego w syropie :cheesy:
Trochę coś długo się rozkręca, wgl miałem je wziąć na podbitkę kody, ale chuj z kodą.
Jak nie klepnie, to po jakim czasie zjeść następną dawkę? 4 godziny?

Edit:
Zapomniałem wspomnieć, że jestem dzień po (kurwadlaczegoniema emotki z pigułą?) czymś z domieszką MDMA ale jednak wszystko gra, także jeśli będziecie dzień po czymś z domieszką MDMA, to nie wachajcie się zarzucić deksa. %-D
  • 445 / 70 / 0

@Migomat

My wszyscy rozumiemy że ty jesteś intelektualnie poziom niżej niż wszyscy no ale.. to nie powód żeby się przez to wyżywać na innych takimi postami
  • 63 / 3 / 0

Super jest ten dex niesamowita substancja wczoraj po 300mg miałem zajebistego tripa szkoda że nie dłuższego :(
A i polecam przepić wodą cytrynową dzięki niej nie miałem nieprzyjemnych dolegliwości typu ból brzucha
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata