3-FMMC; Metafluoromefedron

Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 1768 / 97 / 0

o związku pisaliśmy z Surveilledem już pare miesięcy temu.
jednak się pojawił:
[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
1-(3-fluoro-4-methylphenyl)-2-(methylamino)propan-1-one

Na bluelajcie cisza
http://bluelight.org/vb/threads/801316- ... cathinone)
  • 1662 / 176 / 0

Testowane w 2014 osobiście - brak działania nawet przy 500mg.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Sejm wymierza cios w dopalacze

Parlament ma przyjąć "nowatorskie" przepisy, w zamierzeniu eliminujące sklepy z substancjami psychoaktywnymi z ulic polskich miast.
Użytkownik nieaktywny
  • 1768 / 97 / 0

a To ?
surveilled pisze:
Wizz pisze:
A o fluoro mefedronie ktos myslal ?
Ciekawe, to mogłoby działać całkiem zgrabnie:4(fluorometylo)metkatynon.png

Nawet w ustawie nie ma sklasyfikowanego związku o identycznej masie cząsteczkowej (np. izomery N-etylonorflufedronu, fluorobufedronu).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 1662 / 176 / 0

Lata od jakoś pół roku coś podobnego o nazwie 4-EFMC, różni się tylko jednym atomem węgla. Głucho o tym wszędzie, więc na 99% klapa.
  • 1774 / 139 / 0

Odkopuję temat, zwłaszcza że pojawił się niedawno w jednym ze sklepów. W sumie nic odkrywczego nie napiszę, na różowym i niebieskim więcej spekulacji niż konkretów i opisów. Ja liczę że to może być ciekawy substytut 3,4-DMMC który bardzo mi przypasił i działał bardzo dobrze jeśli miało się odpowiedni sort. Tutaj może być podobnie. Może za jakiś czas stestuję.
  • 1774 / 139 / 0

Proszę o skasowanie posta u góry, pomyliłem substancje.
Wróć do „Halokatynony”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata